امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بررسی دوسایت دانلود ایرانی (دانلود ها و تاپ 2 دانلود)
ممنون از نویسنده عزیز.
حرفهای اصلی رو امیر جان گفتند و فقط خواستم چند مورد رو اشاره کنم.
ببینید مسلما اداره یک سایت دانلود بازی و... توی این شرایط که سایتا یکی یکی به لقاء الله میپیوندن واقعا کار سختی هست. شاید روزی نباشه که اخطار براشون نیاد که فلان پست باید حذف بشه و اگر نشه فلان میشه و غیره و ذلک. (که مدیر دانلود انجمن امیر جان کاملاً با این موضوع دست و پنجه نرم کردن)
شما خودتونو بزارید جای اون فرد، اگر مجبور بشید پستی که با هزار زحمت آماده کردید رو حذف چه حسی بهتون دست میده؟
حالا این موضوع به کنار، خدا نکنه اشتباهی ازتون سر بزنه، اینجاست که کامنت های یه سری آدم با شعور به سمتتون سرازیر میشه که شما رو نمیدونم اما اگر من بودم که یک لحظه هم تحمل نمیکردم...
من سجاد عزیز رو چند وقتی هست از طریق سایت میشناسم و میدونم اصلا یه همچین آدمی نیست. میتونید به پست هایی که اوایل فعالیت سایت زده شده یه سری بزنید و ببینید با چه لحن مودبانه ای با کاربرا صحبت میکرد ولی با وجود این اتفاق ها بهش حق میدم که تغییر رویه بده...
من طرفدار هیچ سایت یا شخصی نیستم و چاکر مدیر با صبر و حوصله دانلود ها حسین عزیز هم هستم ولی میگم از این جنبه هم یه قضیه نگاه کنیم بد نیست...
امیدوارم این سایت ها توی این اوضاع پر قدرت به کارشون ادامه بدن...
[تصویر:  ugkso1tsicvs4gmepru8.jpg]
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: بررسی دوسایت دانلود ایرانی (دانلود ها و تاپ 2 دانلود) - توسط Auberon - 04-01-2016, 01:37 AM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقد و بررسی بازی مافیا officialamir 1 1,942 05-10-2023, 04:01 PM
آخرین ارسال: برنا زرین
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 1,075 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  بررسی بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga ساسان گیمر 0 1,091 04-18-2022, 11:40 AM
آخرین ارسال: ساسان گیمر
  زنگ ورزش | نقد و بررسی FIFA 14 White Fang 23 8,424 02-28-2022, 03:36 PM
آخرین ارسال: alireza663
  نقد و بررسی گوشی سامسونگ a51 pishrotech 0 1,246 10-20-2021, 07:48 PM
آخرین ارسال: pishrotech

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان