امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
5=2+2 | تحلیل مفاهیم و بررسی تئوری توطئه‌های Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
اسماعیل می تونه توهم و هم می تونه بیگ باس باشه
چون اگه واقعا بیگ باسه و مثلا ۹ سال حالش بد بوده و کما بوده.بعد ۹ سال دیگه نیازی به بانداژ نداره
اونو جوری بانداژ کرده بودن که انگار همین الان از زیر تریلی بیرونش کشیدن
نکته جالب این جاست که از پرستار ها و سربازای دشمن هم حتی حرکاتش بهتر و سریع تر انجام میشه
یک چشمش کوره و چشم دیگرش آبی رنگه.
اسماعیل تقریبا هیچ کجای بازی به شخصیت اصلی دست نمی زند و ما خودمان سوار ماشین می شویم.در باز می کنیم و راه می رویم.حتی جایی را به خاطر دارم که شخصیت اصلی با سر روی زمین می افتد اما اسماعیل به او کمک نمی کند.چرا؟شاید دلیلش این باشه که اصلا کسی اونجا نیست که بخواد کمکی بکنه.
اما یه ادمی که ناشی از توهمه چطور می تونه اون شکلی رانندگی کنه؟جاهای مختلف بیمارستان و راه فرارو چطور ممکنه بلد باشه؟
علاوه بر این هرگز شاهد حضور مجدد او به جز در مرحله۴۶ اگه اشتباه نکنم نیستیم.در حالی که بسیاری از توهمات دیگر در طول بازی همراه شخصیت اصلی است.
به نظر من کوجیما از عمد این همه تناقض ایجاد کرده تا هممون را به فکر وادار کنه.توی تریلر e3 متال یک نوشته به نمایش در اومد و معنیش این بود که تناقض,تناقض میاره.
وقتی تو تریلر اینطوری می نویسه وای به حال خود بازی.
به نظر من هر کسی می تونه برداشت خودشو از مرحله اول بازی داشته باشه.
بیگ باس بودن یا نبودن اسماعیل چیزی را به روند داستانی اضافه یا از آن کم نمی کند
اما فک می کنم بیشتر شواهد مبنی بر وجودش باشن.
[تصویر:  image?url=8Oaj9Ryq1G1_p3lLnXlsaZgGzAie6M...format=jpg]
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: 5=2+2 | تحلیل مفاهیم و بررسی تئوری توطئه‌های Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - توسط Rise of Duty - 05-27-2016, 10:18 AM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقد و بررسی بازی مافیا officialamir 1 1,858 05-10-2023, 04:01 PM
آخرین ارسال: برنا زرین
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 1,021 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  بررسی بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga ساسان گیمر 0 1,035 04-18-2022, 11:40 AM
آخرین ارسال: ساسان گیمر
  زنگ ورزش | نقد و بررسی FIFA 14 White Fang 23 8,098 02-28-2022, 03:36 PM
آخرین ارسال: alireza663
  نقد و بررسی گوشی سامسونگ a51 pishrotech 0 1,178 10-20-2021, 07:48 PM
آخرین ارسال: pishrotech

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان