امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
«پوکمون» ما را هم به بازی می‌گیرد؟/ شروط ایران برای عرضه رسمی بازی
(07-21-2016, 11:36 PM)Lightninghero نوشته است: من خودم خیلی به این بازی علاقه پیدا کردم یعنی هیچ چیز نتونست منو از خونه بیرون کنه به جز این بازی! منی که همش خونه بودم حالا هر روز سه ساعت بیرون دارم می گردم دنبال پوکمون! البته مواظب خودم و مخصوصا گوشیم هم هستم  S0 (2) 
این بازی مفیده من اینطور می بینمش... حالا یه عده می گن همه رو مست خودش کرده باید بگم که زندگی هر کس برای خودشه تو بدت میاد بازی نکن چی کار به مردم داری؟ ;-) 
نمی دونم طبیعی هست یا نه ولی سخت میشه پوکمون پیدا کرد خیلی طول می کشه! 
اینش خیلی جالبه که مثلا تو منطقه ما مار و پوکمون های بیابونی و گرم و خشک پیدا میشه اما وقتی میری یه جای سرد یا کنار آب پوکمون هاش عوض میشن 
بازیساز های گرامی هم به جای اینکه تقلید کنن سعی کنن نوآوری کنن...
اینم پوکمون های من هنوز اول کارم :-D
[تصویر:  Screenshot_2016_07_22_00_03_50.jpeg]
خیلی بازی قشنگه  S0 (29) S0 (29)
من تو خونه دو تا موجود پیدا کردم و بیرون از خونه هم یه عقاب (نزدیک خونه) چون وای فای دارم نمی تونم حرکت کنم فکرشو بکنید اگه این کامیونیتی زیاد شه چقدر سود به ایرانسل و همراه اول و رایتل می رسه ؟ چون همش باید جا به جا بشی و نیاز به اینترنت همراه هست و اینترنت همراه هم دست اونهاست 
S0 (44)
متاسفانه قند شکن ندارم و دیگه نمی تونم استفاده کنم اولش با هات اسپات چیلد ران شد اما دیگه باهاش ران نمیشه نمیدونم چه مرگشه همش ارور دیسکانکت میده تو هات اسپات چیلد هم نوشته هاش قرمز میشه به جای اینکه سبز بشه Wall  همه رو امتحان کردم
S0 (43)
ناموساً از دیدگاه اینا همون کلش خوبه طرف رو همینجوری یه گوشه میندازه تا مثل خر بازی کنن این بازی زمانی که اوکی بود باعث شده بود تا من حداقل پلی استیشن 4 رو استراحت بدم برم پارک

(07-24-2016, 11:49 AM)علیرضا! نوشته است: متاسفانه دور از سرگرمی ما این وابستگی مارو بیشتر میکنه
ببینید یک زمانی موبایل رو دست میگرفتیم موقع مهمونی تولد و...فقط مختص خونه بود ولی وقتی بالاخره حداقل ماهی یکبار میرفتیم بارکی بیرونی گوشی رو میذاشتیم کنار شروع میکردیم به صحبت بحث گب وگفت ولی با اومدن این بازی بیرون هم بریم سرمون تو گوشی وقتی هم میریم خونه که بدتر
ببینید وقتی شما گوشی میگیرید دستتون اثرات بدی برروی شما چشم مغز و...داره فرض کنید دیگه میرید بیرون کلا 90 درجه خم میشه گوشی جلو چشم همینطوری راه میریم و...باز قبلا بیرون حداقل درخت ها طبیعت و...نگاه میکردیم دیگه با این
بعدش سازندگان حتما اهدافی هم دارن که اینجور میسازن فرض کنید شما بالاخره 2 ساعت خونه درس میخوندید فیلم نگاه میکردید و...با این شما میرید بیرون فقط عین یک عروسک خیمه شب بازی بازیچه دستشون میشید چرا چون دنبال بوکمون هستید بوکمون به چه درد میخوره؟همون اوایل کلش اومد همه گفتن نه تفریح و مبارز و...ولی بعد از چند وقت به این نتیجه رسیدن که فقط بازیچه سازندگان این بازی هستن 
هرچیزی اندازه خودش خوبه همون کلش هم اگه برای سرگرمی بازی بکنی خیلی خوبه ولی معتاد بشی و...نه خوب نیست
همین عنوان هم به این صورت اگر مثلا خونه بیکار بودید کاری نداشتید واقعا بیرون هم نمیرفتید این بازی بهانه خوبی ولی برای اینکه همش دنباله بوکمون باشید برید بیرون خطر تصادف و....

خیلی ببخشیدا ولی هر کسی عقل داره خودش برای خودش تصمیم می گیره من به عنوان یک کاربر میخوام این بازی بدون مشکل در کشورم در دسترس باشه Ghelion
ولی اینجوری نیست 112 دوستان برای تو تصمیم می گیرن که باید چی کار کنی چی بپوشی و چی بازی کنی S0 (86)
اگه بخوان جاسوسی کنن هزار تا راه معقولانه تر وجود داره پهپاد و مزدور و پول و........ چی میدونم هر چی ولی نمیان با یه بازی جاسوسی کنن.
[تصویر:  The_Last_of_Us_Concept_Art_Crows_JS-01.jpg]
...Come Back To Your Destiny
...You're On The Right Patch Because You Are Special

پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: «پوکمون» ما را هم به بازی می‌گیرد؟/ شروط ایران برای عرضه رسمی بازی - توسط Hidden Shadow - 07-24-2016, 01:01 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اخبار ایرانی: یادگیری زبان انگلیسی با بازی موبایلی «درخت انگلیسی» Station 3 2,322 04-14-2021, 01:53 PM
آخرین ارسال: Windtalker
  بنفشه بازی رومیزی - بُردگیم دیجیتال VioletSoftStudio 0 1,467 11-06-2020, 03:48 PM
آخرین ارسال: VioletSoftStudio
Rainbow دانلود بازی های ایرانی farshadbe82 3 3,062 03-22-2020, 01:30 PM
آخرین ارسال: mahtab1
  معرفی بازی پسران سرنوشت AliRezakh1414 4 3,132 04-10-2018, 02:33 PM
آخرین ارسال: AliRezakh1414
Heart بازی نبردهای افسانه‌ای TrueDream 0 1,767 03-01-2018, 06:24 PM
آخرین ارسال: TrueDream

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان