امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
من به گمر بودن افتخار می کنم چون........
(01-14-2013, 10:24 PM)spartacus نوشته است: من به گیمر بودن خودم افتخار میکنم چون تازه فهمیدم که گیمر بودن فقط بازی کردن نیست .
راستی گیمراستیشن درست میگه من از اون موقع که FAR CRY3 اومده میخام برم بخرمش ولی حال وحوصله بازی کردنش را ندارم هی میگم امروز میرم فردا میرم واقعا احساس یه جور دلزدگی از بازی کردن دارم اوایل اگه بازی میومد سریع میرفتم میگرفتم ولی الان نه
Confused34:Confused34:Confused34:Confused34:...باورم نمیشه شما هم مثل من احساس میکنیدConfused05:Confused05:Confused05:Confused05:....باور کنید من الان یه ماهه که فارکرای 3 رو گرفتم ولی اصلا حوصله بازی ندارم مگر عشق بازی اساسین که جدیدا شدیدا رفتم تو کف مولتی پلیر اساسین 3 Confused25:Confused25:Confused25:....مگه آدمو ول میکنه از بس که خوشه....البته این استثناست و فقط به این بازی علاقه شدید دارمConfused29:
Even when your kind appears to triumph...still, we rise again.  And, do you know why? It is because the order is born of REALIZATIOn. We require no creed! No indoctrination by desperate, old man.  All  we need is that the world be as it is.  And THIS is why the Templars will never be destroyed!...i

​پاتوق طرفداران الطیر کبیر
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: من به گمر بودن افتخار می کنم چون........ - توسط Momielo - 01-14-2013, 10:56 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان