امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بیوگرافی اعضای تحریریه سایت گیمفا
محمد سپهری
متولد 26 شهریور ماه سال یک هزار و سیصد و شصت و نه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] 26/06/1369
دانشجوی ترم آخر مخابرات.
علایق: بازی، ورزش، فیلم و سریال و خصوصا مطالعه. به خاطر همین مطالعه هام خیلی ها میگن باید نویسندگی رو شروع کنی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بازی های مورد علافم خیلی زیادن توی پروفایلم هست ولی به MW2 و Half Life 2 خیلی علاقه دارم. البته خیلی بازی های دیگه هم هست.
شخصیت ها هم که به مکس پین، مک تاویش، گوست، نیتن دریک بیشتر علاقه دارم ولی بقیه هم هستند.
فیلم های مورد علاقم رو نمیشه نام برد. از ژانر وسترن متنفرم ولی بازی هاش بد نیست. به سبک اکشن، ترسناک و جنایی، کمدی، عشقی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] و غیره علاقه دارم. فیلم زیاد دیدم.
توی بازیگرهای با تجربه تر نیکلاس کیج، آل پاچینو، تام کروز، آنجلینا جولی، کامرون دیاز و چند نفر دیگه رو بیشتر می پسندم.
توی بازیگر های جوان هم اما واتسون و اما استون.
فیلم های آلفرد هیچکاک که فوق العاده است. البته نولان هم بسیار سبک خوبی داره.
به صورت حرفه ای بسکتبال بازی کردم ولی فوتبال و هندبال و پینگ پنگ و بدمیتنون زیاد بازی کردم.
به استقلال، یوونتوس، بایرن، چلسی، لیورپول و خصوصا بارسا خیلی علاقه دارم. البته علاقم فقط روی بارسا و یووه خیلی زیاده.
به مسی، جرارد، دل پیرو، پیرلو، بوفون، ژاوی و خیلی بازیکن های دیگه خصوصا از این تیم ها رو قبول دارم. مسی که عالیه.
خواننده ها هم محسن چاووشی رو قبول دارم. زد بازی هم بد نیست و خارج هم صد درصد EMINEM و البه استاد مایکل جکسون.
به کوبی برایانت، لبرون جیمز و مایکل جردن هم علاقه دارم توی بسکتبال.
خیلی وقته می نویسم. چیزی حدود 5، 6 ساله و دوست دارم یه رمان خیلی گسترده بنویسم.
زیاد حرف زدم. بسه دیگه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: بیوگرافی اعضای تحریریه سایت گیمفا - توسط L I O N E L - 06-01-2013, 12:54 PM
RE: بیوگرافی اعضای تحریریه سایت گیمفا - توسط Delsin Rowe - 02-02-2014, 12:39 PM
RE: بیوگرافی اعضای تحریریه سایت گیمفا - توسط Mobin Ahmadi - 03-28-2015, 04:41 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ارتباط با اعضای تحریریه GamerStation 189 64,467 12-07-2020, 08:49 PM
آخرین ارسال: Zebco
  تاپیک انتقادات و پیشنهادهای تحریریه گیمفا dark_prince277 45 18,791 04-11-2016, 07:10 PM
آخرین ارسال: Tyrion
  برگشت سایت به سیستم قبلی kasra 0 2,511 12-31-2013, 01:06 PM
آخرین ارسال: kasra

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان