امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اساسینز کرید را نجات دهید!!!
(07-27-2013, 10:10 PM)'Y2J' نوشته است: داستانو میبرم به زمان های خیلی عقب زمانی که اسکندر قصد فتح دنیا رو داشت!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img] بعد از مرگ اسکندر مثلا همه چی بهم میریزه و اساسین ها برای ایجاد عدالت و جلو گیری از به سلطنت نشستن ظالمان اقدام میکنند[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] سپس نقشه ای بزرگتر از اسکایریم میساختم و اسم بازی میشد Assassins creed crown prince Hunt [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] دزمند هم تو زمان جدید هنوز کامل نمرده و افکارش زندس و توی افکارش میتونه جلوی اینکه دنیا نابود بشه رو بگیره[img]images/smi/s0 (45).gif[/img] خلاصه مثلا جنگ هایی طراحی میکنم با مقیاس های توتال وار ها!! مثلا عضو ارتش شی بری با یه لشکر بیست هزار نفری بجنگی!![img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] اگه من مدیرش بشم اساسین جدید میشه!![img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

باهات مخالفم.اساسین باید برگرده به ریشه ی خودش و سبک ماجرایی خودشو ترمیم کنه نه اینکه اکشن بشه![img]images/smi/s0 (86).gif[/img]

(07-27-2013, 10:29 PM)'jack' نوشته است: یه نکته جالب و می دونستید که اول قرار بود این بازی با نام prince of persia :Assassin منتشر بشه!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بعدشم نکته عجیب اینه که بازی در تمام قسمت ها شخصیت معروفی رو به چالش می کشید.
اما نظرتون چیه جک اسپارو رو وارد بازی می کردند[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img].
فکرشو بکن دشمنت آدم دیوانه و باحالی مثل جک باشه اون بازی بهشت میشه.
الیته یه کار دیگه هم میشه کرد این که یه اسپین اف از این سری رو ساخت.

داداش من جک یه شخصیت خیالی که داستانشم خیلی تخیلیه.ولی اساسین یه داستان تقریبا واقعیه که یکم تخیل قاتیش کردنوایندوتا اصن بهم نمیان![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
[تصویر:  breaking-bad-animated-series-640x503.jpeg]

پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: اساسینز کرید را نجات دهید!!! - توسط ALAN PAYNE - 07-28-2013, 12:25 AM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کال او دیوتی را نجات دهید!!! ALAN PAYNE 41 9,046 08-07-2013, 10:20 PM
آخرین ارسال: mamad36
  اساسینز کرید وCOD منفورترین سری بازی از نظر کاربران گیمفا opty 8 2,343 08-03-2013, 08:08 PM
آخرین ارسال: opty

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان