امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اساسینز کرید را نجات دهید!!!
برندگان این تاپیک!!!
............................
سومین نفر:ALAN
با داشتن 3 تشکر!
دومین نفر:EXPELLITE
با داشتن 4 تشکر!!
و متاسفانه اولین نفر خودم شدم:ALAN PAYNE
با داشتن 12 تشکر!!!
..............................
ولی من همینجا EXPELLITE رو برنده ی این تاپیک و کارگردان اساسین بعدی اعلام میکنم!!!
[تصویر:  avatar_482.jpg?dateline=1374230909]
اینم اواتارش و اینم ایدش:

من اصولا با دو چیز در این سری مخالفم:
1. باز شدن پای دزدان دریایی. دزد دریایی بودن در چنین بازی اصلا حس جالبی نداره و بیشتر آدم رو به یاد Risen 2 می انداره.
2. قرار گرفتن بازی در تاریخ معاصر و در نتیجه استفاده از سلاح های کند و قدیمی که سرعت پایینی دارند و اصلا جالب نیستند مثل همین قسمت سوم که توش سلاح گرم هم بود و اصلا جالب نبود.
به نظر من باز شدن پای ملل مستعمره به داستان بازی اصلا جالب نیست به همین دلیل کلا باید آمریکا و هند رو بیخیال شد و به برهه زمانی دورتری بریم. داستان بازی باید در کشوری باشه که تمدن غنی داره و یکی از علل موفقیت نسخه دوم همین ونیز و فلورانس بود که عالی طراحی شده بود. هر چقدر به جنگ جهانی نزدیک شیم بازی به سمت شوتر بودن پیش میره و به کل از جذابیت بازی کاسته میشه.
به نظر من ست شدن داستان در برهه زمانی مثل قرون وسطی (قبل از 1500) می تونه جذابیت بیش تری داشته باشه. اگر قرار باشه بازی به سمت استفاده از سلاح گرم پیش بره بهتره که داستان بازی در زمان حال باشه و ما کنترل دزموند رو به عهده بگیریم. پس از کشته شدن لوسی جذابیت بازی بسیار کاهش پیدا کرد. شخصیت پردازی Shaun و Rebecca به عنوان دو شخصیت زمان حال ضعیف هست.
اگر به یه زمان دور و در کشورهای مصر، ژاپن، چین، ایران بریم بسیار بهتر از اینه که پای دزد دریایی و سرخ پوست و جمگ جهانی به بازی باز بشه که هیچ جذابیتی نداره. در حقیقت بازی نباید نظامی باشه.
..................................................................................................................
مبارک باشه!!![img]images/smi/s0 (62).gif[/img]
.................................................
ضمنا منتظر قسمت بعدی این تاپیک باشید!!!
[تصویر:  breaking-bad-animated-series-640x503.jpeg]

پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: اساسینز کرید را نجات دهید!!! - توسط ALAN PAYNE - 07-29-2013, 06:33 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کال او دیوتی را نجات دهید!!! ALAN PAYNE 41 9,202 08-07-2013, 10:20 PM
آخرین ارسال: mamad36
  اساسینز کرید وCOD منفورترین سری بازی از نظر کاربران گیمفا opty 8 2,352 08-03-2013, 08:08 PM
آخرین ارسال: opty

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان