امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هک سلاح شماست! پیش نمایشی دیگر از watch dogs
(09-21-2013, 09:48 PM)'حسین براتی' نوشته است: در مورد بازی واقعا چیزی نمی تونم بگم !! واقعا این یوبی سافت سال های اخیر اعتماد من رو نسبت به خودش از دست داده .. بزار منتشر بشه تا ببینیم چی میشه ..
..................................................................در مورد نوشته ات .. سبک نوشتاری ات خوبه و نشون میده که از قبل برای جمله هات فکر و برنامه ریزی داری .. اینکه کوتاه می نویسی و عنوان های جالب انتخاب میک نی نکته خیلی خوبی هستش اما یه نویسنده باید چیز های دیگه ای رو هم مد نظر داشته باشه ، مثلا :
1- همیشه بیشترین سعی رو بکن که مرتب و منظم بنویسی .. لذیذ ترین غذا ها وقتی ظاهری نامرتب داشته باشن اصلا دلچسب نخواهند بود !
2- ( آیتم مهمی که جا انداختی )بخش های مختلف بازی رو در پیش نمایش ها نشون بده و در مودرشون صحبت کن .. مثلا در بازی های دنیای باز گرافیک ملاک اصلی نیست  و این ازادی عمل هستش که مهمه یا محیط های پر جزئیات زیاد ملاک نیست ولی محیط ها بدرد بخور مهمه و فضای مرده نباید تو بای باشه ..( مثلا در بازی اساسینز کرید 3 کلی بازی محیط وسیع داشت ولی اصلا در بازی بدرد بخور نبودند و تاثیری در روند گیم پلی نداشتند ).. می تونی از گفته های دیگران و منتقد های دیگر هم استفاده کنی .. مثلا فلانی در مورد آزادی عمل و مقایسه این بازی با GTA فلان جمله را گفته است !
.......................................................................................
با اینکه اولین کارت بود ولی سبک نوشتاری خوبی داری با کمی تمرین و دقت می تونی سبک مخصوص به خودت رو داشته باشی ..
موفق باشی
 حسین براتی 
دقیقا به چنین نصایحی نیاز داشتم.انشا ا... از نظرات گران بها شما مخصوصا اون مثالی که در مورد غذا زدید،در موضوع های ارسالی بعدی خودم استفاده می کنم و سعی می کنم تا تلاش خودمو بیشتر کنم و بهتر بنویسم.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
به جرات می تونم بگم نظر شما رو با صدها تشکر هم نمیشه جواب داد.امیدوارم با افکار فوق العاده خودتون،ما مبتدیان رو از راهنمایی های خودتون بیشتر بهره مند کنید.
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: هک سلاح شماست! پیش نمایشی دیگر از watch dogs - توسط Delsin Rowe - 09-21-2013, 10:33 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [مقاله] هیولاها دیگر زیر تخت نیستند… | نقد و بررسی بازی Sea of Solitude White Beard 0 1,291 08-25-2019, 11:05 PM
آخرین ارسال: White Beard
  بازبینی بازی Watch Dogs 2 بر روی MSI GS43VR Gabit0 0 1,690 03-24-2017, 07:38 PM
آخرین ارسال: Gabit0
  God of War جدید، نگاهی دیگر به زندگی | تحلیل تریلر و احتمالاتی از بازی God of War Game Adventure 9 3,223 06-21-2016, 12:12 AM
آخرین ارسال: بازی_خور
  مقاله ویژه گیمفا درمورد بازی «فارکرای پریمال»؛ تا ساعاتی دیگر ... Mobin Ahmadi 2 1,925 03-28-2016, 12:55 PM
آخرین ارسال: ALIREZA A.T.A
  نقد و بررسی Sleeping Dogs | ماموریت یا انتقام؟؟ Destiny 10 3,191 12-30-2015, 08:41 PM
آخرین ارسال: Destiny

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان