امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شیطان های کارائیب:نقد و بررسی بازی Assassin's creed IV:Black Flag
بازی قشنگی بود. 100% کاملش کردم تو بخش تک نفره. بسیار لذت بخش بود.

اما بریم سراغ ایرادات و نکات مثبت:
فن بیان خوبی داری. حجم نقدت هم قابل قبوله. ولی مشکلاتی هم تو بخش نگارشی داری، هم تو بخش نقد:

9 مورد نگارشی داشتی و غلط املایی دیده نشد.
- تیترت قشنگه
- بعضی جمع ها رو چون باب شده تو زبان پارسی میگن، بهتر هست مکسر نوشته شه.مثل شیاطین، سخنان. البته یه نکته جالب بگم: ویراستارهای کُتُب درسی شنیدم اولویت رو با جمع با کلمات "ان،ها" میذارن تا مکسر. ولی من نظرم اینه جمله با جمع مکسر قشنگ تر میشه.
- چون فن بیانت خوبه بعضی جاها محاوره میشه جملاتت. مثل حاضریم، (باید بشه حاضر هستیم) و .... نقدهای قاسم نجاری و هادی جوربنیان رو بخون. به نظرم این 2 دوست خوبم، تو زمینه فن بیان خوب قلم می زنن. البته از تحریریه دنیای بازی، تو فن بیان از نقدهای آقای رضا قرالو هم به شدت خوشم میاد.
- کلمه بربرگونه زیاد جالب نیست. بهتر نبود میگفتی " به سان بربرها" یا وحشیانه؟
- داستان رو تحت هیچ عنوان نباید Spoil کنی. 1 مرحله اول بازی و آخرش رو زدی لو دادی. آب هم قعطه الان[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] داستان رو نقد کن، شرح نده. به خدا من زبونم مو در آورد از بس گفتم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]چکیده داستان رو اگه میخوای بگی در حد 2 خط و به صورت سر بسته بنویس. نه اینکه فلانی این شد، رفت خونه عمه فلانی، بعدش رفت خونه خودشون[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] یا یه قسمت دیگه گفتی با مُردن کاراکترهای بازی، اشک از چشمانمان در آمد. یعنی انقدر همذات پنداری قوی بود با اون کاراکترها؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] من آخرین باری که خودم اشک ریختم سر یه بازی برای شپرد بود تو مرحله حماسی آخرین نسخه اش[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
- تصویر شماره 1 تقریبا بی ربطه تو نقدت. با زیرنویس بی ربط تر. شما که تو بخش نقد داستانی اشاره نکردی درباره خط روایت دوم، پس نباید این عکس رو میاوردی. یکی که بازی نکرده میشه این شکلی: [img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img]

نمره به پست اول اضافه شد.
منتظر کارهای بهتری ازت هستیم. این نقد حقیقتش به دلم اصلا ننشست. استعداد خودت رو دست کم نگیر پسر. رو شما یه حساب دیگه وا کردیم برای سال آینده[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

The more you give, the more I maim              
You are spirit, and I am bane                                                      
Your truth strikes through, as steel guides true                                                                              
It's enough for pride, but not enough to survive

پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: شیطان های کارائیب:نقد و بررسی بازی Assassin's creed IV:Black Flag - توسط dark_prince277 - 12-22-2013, 08:30 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقد و بررسی بازی مافیا officialamir 1 1,855 05-10-2023, 04:01 PM
آخرین ارسال: برنا زرین
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 1,020 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  بررسی بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga ساسان گیمر 0 1,032 04-18-2022, 11:40 AM
آخرین ارسال: ساسان گیمر
  زنگ ورزش | نقد و بررسی FIFA 14 White Fang 23 8,096 02-28-2022, 03:36 PM
آخرین ارسال: alireza663
  نقد و بررسی گوشی سامسونگ a51 pishrotech 0 1,175 10-20-2021, 07:48 PM
آخرین ارسال: pishrotech

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان