امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بحث درباره ی عنوان Enemy front
سلام دوستان.در دنیای امروزه که اکثر بازی های اکشن single هستند یعنی باید تنهایی بازی رو پیش برد یا اگر هم امکان همکاری با دیگر سربازان یا افراد بازی هم باشه مثل سری های Call of duty به نوعی سبک و سیاق مدرن دارند.(البته درسته Sniper Elite درباره ی جنگ جهانی بود ولی اون هم Single بود)
امروزه کمتر کسی از دوران Call of duty 2 (جنگ جهانی2)یاد می کنه برای اینکه کسی دیگه دنبال سلاح های محدود قدیمی و موجود در بازی های مرتبط با جنگ جهانی دوم نمی ره........و شاید بعضی ها مثل من دلشون برای اون دوران تنگ شده....
چجوری می شه اون جملات و کلمات روسی و آلمانی بازی های جنگ جهانی 2 رو فراموش کرد؟
ولی در این بازار داغ بازی های مدرن که آینده رو نشون میدن یک عنوان اومد تا خاطرات رو زنده کنه و دوباره اون حس و حال بازی cod2 رو برگردونه و از نظر من بسیار موفق بوده....یعنی (Enemy Front)
شما می تونید در این تاپیک آزادانه درباره ی کم و کاستی و ایرادات این بازی بحث کنید و دلیل قانع کننده ای هم برای حرف های خود داشته باشید.
من به شخصه تمام تلاشم رو می کنم تا از این بازی که یک شاهکاره حمایت کنم..........
به همه ی پست های شما عزیزانم پاسخ منطقی خواهم داد........[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
بحث درباره ی عنوان Enemy front - توسط MehradFabrik - 06-24-2014, 09:24 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  عنوان Battlefield 4 توسط Zlogames در آینده هک میشود! Seed 11 5,051 10-13-2015, 05:02 PM
آخرین ارسال: EA FAN

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان