امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Assassin's creed بعدی در استدیو مونترال ساخته نمی شود!
(07-04-2014, 02:41 AM)'Matin Mafia' نوشته است:
نقل‌قول: ​ یوبیسافت از عمد کیفیت و تکسچر های بازی رو پالیین آورد که برای نسخه بعدی حرفی برای گفتن داشته باشه

[img]images/smi/s0 (45).gif[/img] Joke of the Year [img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
نقل‌قول: ​. ولی این حرفی که شما زدی و میگی GTA از WD بهتره کاملا یک سلیقه هستش

Are u Fu*king Kidding Me ? [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] 
Grand Theft Auto V Is the Game of the year But Watch Dogs... [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نقل‌قول: در ضمن مطمئن باش بازی GTA که برای PC منتشر بشه حتما یک سیستم 10 میلیونی می خواد چون هنوز که هنوزه طرف با GTX 780 داره GTA IV رو با لگ بازی می کنه با اون پورت مذخرفی که یوبی کرد داشت حالم از بازی به هم می خورد . 

اولا سیستم ده میلیونی وجود نداره، یعنی توی صنعت گیم به گیمر ها نمیدن. گرون ترین لپ تاپ که مال MSI هست، 8 میلیونه. دوما پورت اگر خوب باشه، سیستم آنچنانی نمیخواد. هنوز که هنوزه دارم با یه سیستم یک و نیم میلیونی از بازی مکس پین سه لذت می برم... سوما مگه سازنده GTA IV یوبی سافت بوده؟! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] LoL

آمپرم زده بود بالا اشتباهی نوشتم یوبیسافت . بعدشم شما همونی نیستی که دو سه بار با هم تو میهن بحثمون شد ، فکر کنم تو میهن نویسنده هم بودی آخه از این  
Are u Fu*king Kidding Me  فهمیدم ، نمی دونم چون اونجا هم یکی با همین اسم شما برای بنده یک پیام فرستاد که بن شد . 

کمی ملاحظه هم خوبه خواهشا بحث روبه ..... بازی نکشونید واقعا از آقای 
[size=16px][b]Punished Snake [/size][/b]
شا  متشکرم که واقعا هموچون یک نویسنده حرفه ای بحث رو کنترل می کنن و به 

Fu*king نمی رسونن مثل شما و کمال تشکر رو از ایشون دارم و این نشان دهنده شخصیت و فرهنگ بالای ایشون و خانوادشون هستش . 

اگر شما همون فرد هستید من با شما حرفی ندارم .

[تصویر:  t4379_OnSfl616ME1wpMVYiazTqw.jpg]
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: Assassin's creed بعدی در استدیو مونترال ساخته نمی شود! - توسط U-R-E - 07-04-2014, 02:52 AM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  عذرخواهی خالق Assassin’s Creed برای وجود برج‌‌ها در آثاری مانند مجموعه‌ی Farcry و Leg White Beard 0 1,344 10-22-2019, 09:45 PM
آخرین ارسال: White Beard
  نسخه‌ی بعدی سری Gears ممکن است از سریال The Handmaid’s Tale الهام بپذیرد White Beard 0 1,342 10-22-2019, 09:39 PM
  سازندگان The Outer Worlds، به لطف مایکروسافت، به فکر ساخت بازی بعدی خود هستند White Beard 0 1,235 10-18-2019, 09:26 PM
  اطلاعات جدیدی از به‌روزرسان بعدی Final Fantasy XIV منتشر شد White Beard 0 1,238 10-12-2019, 10:23 PM
  لحن داستان بازی Disintegration از سریال Firefly، ساخته‌ی جاس ویدن، الهام گرفته شده اس White Beard 0 951 10-10-2019, 10:46 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان