امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش آنلاین بازی کردن Grand Theft Auto V [آپدیت شد!]
(06-01-2015, 03:43 PM)Garrys نوشته است:
نقل‌قول:  ممنون بابت اطلاع رسانی ولی به هر حال نسخه های C3R قادر به اجرای بازی در حالت ON نیستند، و منظور من در صورت کرکی بودن بازی است، مگرنه با این کارها ممکنه بازی اوریجنال باشه.
 FU نسخه ی هک شدس، چون در آن خیلی از چیزها آنلاک شدند. من خودم FU دارم. 
3DMهم زبان بازی رو به چینی تغییر می ده و باعث هک مشکلاتی اعم از Sign" سوشیال کلاب می شه، به این دلیل که خودش یک اکانت جعلی درست می کنه و با این روش می تونیم راحت بازی کنیم.
در ضمن Core Pack" به دلیل فشرده بودن بازی نمیشه ONزد ولی با راه شما شاید بشه.

"خواهش میکنم اما
اگر منظورتون  FU از FULL UNLOCK است که میگید نسخه هک شده!ممنون میشم یه دلیل بیارید که نسخه هک شده باشه؟ میدونی [font=tahoma]FULL UNLOCK مثل چی میمونه؟ مثل این میمونه من بازیو خریداری کنم از طریق اورجین استیم یا هر چیز دیگه ای بازیو دانلود کنم و فایل ها را به تو بدم و یا اینکه برای عموم برای دانلود بزارم بدون اینکه هیچ تغیری توش بدم,نمیدونم هک شدن را از کجا آوردید!!!!!Fifa15,BFH,GTA V و... تمام نسخه های [font=tahoma]FULL UNLOCK را گرفتم و هیچ مشکلی نداشتم نمیدونم چطوری شما مشکل داشتید!
[/font]
[/font]

نقل‌قول: "3DMهم زبان بازی رو به چینی تغییر می ده و باعث هک مشکلاتی اعم از Sign" سوشیال کلاب می شه، به این دلیل که خودش یک اکانت جعلی درست می کنه و با این روش می تونیم راحت بازی کنیم." 

خب عزیز این چه مشکلی داره؟ پوشه سوشیال کلوب را تو Documents\Rockstar Games\ پاک کنی این مشکل هم حل میشه!
زبان بازی هم چینی نمیکنه چون اگه تو بخوای بازیو اورجینال  اجرا کنی از طریق GTA V luncher بازیو اجرا میکنی نه لانچر 3DM ...از طریق regedit به خوبی قابل تغییر....

نقل‌قول: "در ضمن Core Pack" به دلیل فشرده بودن بازی نمیشه ONزد ولی با راه شما شاید بشه."

بالا هم گفتم با تعمیر میتونید  این فایل ها را برگردونید اگر هم برای GTA V بخواید سوشیال خودش چیز هایی که کم شده را دانلود میکنه.....

(06-01-2015, 05:59 AM)saiedman نوشته است: اقا سلام من دوستم میخواد سی دی کی اورجینال رو بخره حالا کدام نسخه رو دانلود کنه شما جایی میشناسید یا حتما باید از استیم ب*****ی خواهشا کمک کنید خیلی خرج کرده بنده خدا...

سلام. بهتر است که از استیم اوریجینال رو دانلود کنه یا از سایت 4suagh نسخه ی اوریجینال رو خریداری کنه. 
نسخه ی دوستتون چیه؟ 
دوست عزیز به جای اینکه 30 تومان به سایت 4suagh بدی برو http://persiankey.ir/ قیمتش از بقیه سایت ها خیلی کمتره و خیلی زود هم واست ارسال میکنه! موفق باشی
FIFA:Feel the game
NFS:Feel the Speed
BF:Feel the Battle
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: آموزش آنلاین بازی کردن Grand Theft Auto V - توسط justfifa - 06-01-2015, 05:42 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Big Grin آموزش آنلاین بازی کردن مدال افتخار 2010 یا medal of honor 2010 به صورت کرکی Exia 0 220 10-17-2023, 12:26 AM
آخرین ارسال: Exia
  تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های آنلاین Station 235 56,976 04-15-2020, 12:54 PM
آخرین ارسال: alhalra
  آموزش انلاین بازی کردن GTA V با نسخه کرکی Rise of Duty 20 14,145 12-28-2019, 08:57 PM
آخرین ارسال: javad81yyy
  بازی های آنلاین در قطعی اینترنت(معرفی باز های قابل اجرا با سرور های داخلی) arg9244 1 1,959 11-20-2019, 09:48 PM
آخرین ارسال: AmirAlpha
  سرور جی تی ای 5 آنلاین | Gta 5 Online Server In Iran TheEnD 25 34,478 06-27-2019, 09:54 AM
آخرین ارسال: alibahramian898@gmail.com

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان