نظرسنجی: ایا نظر شما تاپیک مفیدی بودید و توانست به سوالات شما پاسخ دهد؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
بله
60.00%
9 60.00%
خیر
40.00%
6 40.00%
در کل 15 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشکلات در رابطه با بازی ها شیرینگ یا دیجیتالی
(01-05-2016, 06:26 PM)Amir Hidden نوشته است: اطلاعات غلط به مردم ندین لطفا من یه عمره دارم شیرینگ استفاده میکنم 
اکانت قانونی :
ظرفیت اول اگر به نت وصل بشی قفل میشه(کنسول هیچیش نمیشه) ، اگر به نت وصل نشی اصلا اتفاقی براش نمیوفته .
ظرفیت دوم چه در حالت افلاین چه انلاین تا ابد قابل استفاده هست.
ظرفیت سوم هم هرگز بن نمیشه ولی برای بازی کردن باید به نت وصل باشی

اکانت غیرقانونی :
ظرفیت اول مثل اکانت های قانونی
ظرفیت دوم مثل اکانت های قانونی
ظرفیت سوم این نوع اکانت ها بعد مدتی بن میشه

اکانت ترکیبی :
امکان بن شدن اکانت و کنسول در هر ظرفیتی وجود داره . (تنها و تنها در صورتی که صاحب اصلی اکانت بفهمه دارین بازی میکنین)

میتونم بپرسم از کجا شما میخرین،چون هرچی سایت تحقیق کردیم از مردم و تجربه خودم دیدم که همشون با کردیت کارت هکی بازیها رو تهیه میکنند.پس میشه غیر قانونی.و هر عملی غیر قانونی صورت بگیره حتما با جوابی از طرف شرکت سازنده طرف میشه.
مثال استیم رو که خودمم تجربشو داشتم،این بود یکی از فروشنده ها میومد با کردیت کارت هکی بازی هارو میخرید و به خریدار میداد.این بازی ها بعد حدود 1 2 هفته از لایبری شخص برداشته میشد و یک ایمیل میزدند میگفتن که بازی رو غیرقانونی تهیه کردین،و ما هم اونو از جزو بازیهاتون حذف میکنیم.سونی هم همین داستانو داره،حالا بعد 1 2 ماه بازی قفل میشه.دیر و زود داره، ولی سوخت و سوز نداره
That was just a dream

پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوالات و مشکلات در رابطه با بازی ها شیرینگ یا دیجیتالی - توسط ERFAN RP - 01-05-2016, 06:34 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان