امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چندین سوال مهم در مورد need for speed و Division
(11-06-2015, 01:06 AM)mehrdad.kingwolf نوشته است: دوست عزیز اولا که به هیچ وجه پیش خرید نکن.
منتظر باش تا بازی بیاد و دو سه ماه بگذره بعدش با قیمت کمتری میتونی بخری.
دوما اینکه پیش خرید امنیتش بالا نیست. مثلا سایت پر.شین کی الان خیلی نوسان داره دائما از دسترس خارج میشه وممکنه کلا بسته شه و پولت بره رو هوا.
در مورد NFS:
1. در مورد پینگ نگران نباش. من با پینگ 400 دارم Battlefield Hardline میزنم. سرورها انقدر زیاد هستن که بینشون سرورهایی با پینگ بالا هم پیدا میشه. فوقش اگه به مشکل خوردی میری سرویس کاهش پینگ میخری.
2.اکثر بازی‌ها سروری هستن و اینم سروریه. شما برای آفلاین بازی کردن NFS نیازی نداری بری به سرور خاصی. چون تاحالا سبک ریسینگ آنلاین نزدم نمیدونم سروری هست یا نه ولی با توجه به اطلاعات نسخه بتا به نظر میرسه سروری باشه.
3.بازی یه بخش کاملا آفلاین داره. حتی بخش آفلاین داستان و کات سین هم داره.
4.اینو نمیدونم
5.مثل همه بازی ها اگه بخش آفلاینو تموم کردی میتونی بری به بخش آنلاین و با سایرین مسابقه برنی یا توی بخش خاصی رکورد بزنی و امتیاز بگیری.
6.با توجه به اینکه بازی مال شرکت EA هست و برای بازی کردنش هم باید همیشه آنلاین بود، امکان کرکش زیر 20 درصد هست ولی نمیگم که اصلا کرک نمیشه.
در مورد Division:
1.اینو بالا جواب دادم
2.نمیدونم ولی به احتمال قوی سروری هست.
3.بله بازی مراحلی داره که میتونی با بازیکنان دیگه بطور آنلاین بری.(سبک بازی MMO هست با یه سرچ در اینترنت میتونی کلی اطلاعات در موردش کسب کنی)
4.نمیدونم
5.ببین دوست عزیز.فک کنم منظور شما اینه که بعد از انجام مراحل از بازی زده نشید. باید بهتون بگم که همه بازی هایی که بخش مولتی پلیر دارن به قدری سرگرم کننده هستند که شما بعد از اتمام بخش داستانی ماه ها سرتون باهاش گرم بشه. برای مثال کسی که BF یا COD رو آنلاین میزنه بعد از ده سال هم ازش خسته نمیشه.چون به اندازی کافی جذاب هستش.
6.این بازی عمرا کرک بشه چون همونطور که گفتم سبکش MMO هست.
ارزش خریدن بستگی به سلیقتون داره. مثلا این بازی برای من خیلی موردانتظاره. مورد بعدی اینه که گرافیک این بازی خیلی بالاس. پس اول بذارید سیستم موردنیازش بیاد ببینید به سیستمتون میخوره بعد بگیریدش.
منم وقتی که اولین بار میخواستم یه بازی اوریجینال بخرم مثل شما کلی شک داشتم. ولی اگه واقعا یه بازی رو دوست دارین مطمئن باشید که سبک آنلاینش هم خسته کننده نیست.
در کل پیش خرید نکنید هیچوقت و اینکه در آخر اگه میخوایید با قیمت پایین یه نمونه از بازی های آنلاینو تجربه کنید میتونید برید اکانت بخرید (البته از نظر شرعی اشکال داره و به هیچ وجه توصیه نمیشه) یا اینکه سی دی کی یه بازی قدیمی مثل BF3 رو بخرید (فک کنم الان 30 یا 40 تومن باشه) و با یه بازی مولتی پلیر به طور کامل آشنا بشید.
موفق باشید

خیلی خیلی از پاسختون ممنونم
نه میخوام از یه شخص مطمئن پیش خرید کنم
تریلر هایی گه از nfs دیدم نشون نمیداد سروری باشه
همینطور تو تریلر ها به نظر میرسید که ماشین های حریف CPU باشن و از افراد آنلاین نباشن
شما فرمودید که بخش تک نفره nfs آفلاین هستش؟
یعنی برای بازی کردن بخش تک نفره nfs به اینترنت هیچ نیازی نیست؟ حتی برای ورود اولیه هم به اینترنت نیازی نیست؟
اگر اینطوری باشه که تقریبا مثل BF4 هست و کرک میشه
اما خب داخل اخباری که از nfs تا الان منتشر شده گفته شده که بخش تک نفره هم آنلاین هستش و به اینترنت نیاز داره
فکر میکنم بهتره سوالاتم رو از دوستانی که nfs رو روی کنسول تجربه کردن بپرسم
در مورد division هم واقعا اطلاعات کمی الان ازش وجود داره
تو تریلر E3 نشون میداد 2 تا یار داری و با اونا مرحله رو انجام میدی
که این 2 تا یار دائم دارن باهات صحبت میکنن که آخرشم میزنی میکشیشون :|
توی همین یار گرفتن و نحوه بازی و مراحل کل سوال وجود داره
بهتره فعلا طرف پیش خرید این نرم   :)
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: چندین سوال مهم در مورد need for speed و Division - توسط john.pop - 11-06-2015, 01:44 AM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سوال درباره انلاین بازی کردن gta v saffar 3 2,296 05-12-2017, 07:29 PM
آخرین ارسال: zilyzal
  یک سوال درمورد آنلاین کردن بازی payday 2 meisam17 1 1,240 06-21-2016, 09:28 PM
آخرین ارسال: مجیدنصر
  بحث و تبادل نظر در مورد Hearthstone FIRELION 0 1,011 07-05-2015, 09:50 PM
آخرین ارسال: FIRELION
  یه سوال راجب steam medial110 9 2,942 01-28-2013, 12:38 AM
آخرین ارسال: arash12
Exclamation راهنمایی در مورد آنلاین بازی کردن Awesomenauts Amir3E 1 2,253 08-30-2012, 09:40 PM
آخرین ارسال: eris76

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان