امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گیم‌اسپات ایرانی / نقد و بررسی گیمفا!
(03-18-2016, 12:48 PM)cttr نوشته است:
(03-17-2016, 06:20 PM)saeed aghababaee نوشته است: اما دعوا و کل کل کاربران گیمفا نیز کاملا دوستانه است و در حدی نیست که منجر به بن شدن کاربر شود.
درود
این قسمت رو که خوندم فهمیدم دوست عزیزی که مقاله رو نوشته هیچ آشنایی ای با گیمفا نداشته و همچنین از گذشته ی پر التهاب آن!
دوست عزیز باید خدمتت عرض کنم از زمانی که گیمفا شکل گرفته خیلی ها بن شدند و صد البته بدون دلیل قانع کننده.فقط چون نظراتشون حرفه ای و کل کل های بینشون هم فوق حرفه ای بوده.مشخصه که بهترین راه هم بن کردن آن هاست.البته برای اونها هم فرقی نداشت چون الان اکثر کاربرای حرفه ای که بن شدند رفتند به بازی سنتر (واسه همینه که به یه سایت حرفه ای تبدیل شده).
الان نظراتی که در گیمفا مشاهده میشه خیلی آماتور گونه است که توسط عده ای نوب ارسال میشه و مدیر ها هم اصلا همینو می خواستند تا به درد سر نیفتند.
واسه ی نمونه هم اینو ببینید
[تصویر:  f6RTq.png]
و البته همین الان پر است از اینگونه کامنت ها!!
در کل این مطلب بیشتر شبیه تمجید و تعریف از سایت بود تا یه نقد منصفانه.البته نویسنده حقم داره،اگه کمی انتقاد میشد و مقاله هم کمی تند تر مطمئنا مورد قیول مدیران قرار نمیگرفت.
حرف زیاده برا گفتن ولی واقعا در آخر بگم تشبیه کردن و نسبت دادن گیمفا به گیم اسپات مثه این می مونه روز باشه و ما بگیم شب است.
تمام.
دوست عزیزم، برادر من، خوب و... خب دیگه یهو بگید سایت گیمفا یه سایت تازه کاره که پاتوق کاربرای نوب سادست و این رتبه رو هم با پارتی بدست آورده دیگه!!! ببینید من قبول دارم این نظرات خیلی ساده هستن و حرف شما کاملا متینه ولی نمیشه که همه ی کاربرای یه سایت پرو باشن و هیچ تازه واردی بینشون نبشاه درضمن اینکه این نظرات تو همین بازی سنتر شمام هستن مثلا اینو ببینین[تصویر:  bazicenter.JPG]
من با اینکه نفهمیدم ایشون دقیقا چی گفتن،دفاع کردن از بازی یا نقطه ضعفشو گفتن ولی تا جایی که مغز معیوبم قد می‎ده ایشون تنها نظرو در مورد بازی دیینگ لایت دادن که همین دیگه فقط یدونه قمه ی بازی رو دیدن اومدن گفتن بازی خشن ترین بازی تاریخه(اینم در نظر داشته باشیم که این بازی بعد از بازی Xcom 2 جدیدترین نقد این سایته که من نقد این بازی رو حدودا یک ماه و نیم پیش تو گیمفا می خوندم که توسط آقای آقا‌بابایی نوشته شده بود.)
این نظری رو هم که شما عکسشو گذاشتید برای جدیدترین مطلب سایته که خب معلومه نظراتش کمتره و هنوز خیلی از کاربرا نخوندنش
در آخر توجه شما رو به نظر یکی از کاربرای این سایت جلب می کنم تا ببینید نوب ها و تازه کار ها همه جا هستن.
[تصویر:  Capture.JPG]
البته بگم که من اصلا قصد توهین به سایت بازی سنتر رو ندارم چون این سایت هم یک سایت کاملا حرفه‌ای و کاملیه و  علاوه بر این خودم خیلی بهش سر زدم و اطلاعات جمع کردم و این سایت هم مثل گیمفا واسم عزیزه.
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: گیم‌اسپات ایرانی / نقد و بررسی گیمفا! - توسط mohireza - 03-18-2016, 01:55 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اقامت استرالیا از طریق خرید ملک 2022، بررسی شرایط و هزینه خرید ملک asow99 0 918 12-29-2021, 05:33 PM
آخرین ارسال: asow99
  // توئیت‌های بروبکس گیمفا // Station 261 71,291 06-05-2021, 12:01 AM
آخرین ارسال: Maziyar Hemmati
  [سرگرمی و دورهمی] به Crew گیمفا در بازی Gears POP بپیوندید White Beard 0 1,164 09-07-2019, 08:36 PM
آخرین ارسال: White Beard
Wink برو بچ گیمفا alisalar11 0 1,057 05-11-2019, 03:47 PM
آخرین ارسال: alisalar11
  افتتاح سرور ایرانی تحت استیم راست (Rust) Mr.Kaneki 6 4,792 08-05-2017, 03:03 PM
آخرین ارسال: nekerko

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان