امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گردهمایی بزرگ بازیبازان PUBG و DAYZ
https://media.giphy.com/media/3ohs7LcPvu.../giphy.gif
آخرین خبر از DAYZ در سال 2017:
https://i.imgur.com/p0BPorr.jpg
بسیاری از شما درباره نسخه کنسول DayZ و تیمی که روی آن کار می کنند پرسیدند. هدف ما همیشه برای انتشار یک نسخه PC از DayZ است قبل از اینکه ما به سمت کنسول برویم.
انیمیشن های مختلف برای رفتن روی یک نردبان و پایین آمدن از آن برای چندین موقعیت اضافه می شوند، حتی برای وارد آب شدن، و همچنین به سمت طرفین، زمانی که هیچ فضای آزاد در پشت نردبان وجود ندارد.
وقتی من به پریدن اشاره کردم، اجازه دهید من  این را برایتان روشن کنم: بعد از نردبان، پریدن و بالا رفتن از موانع را اضافه خواهیم کرد، زیرا حرکت در محیط برای گیم پلی DayZ بسیار مهم است.
کار فعلی بر روی یک سیستم مبارزه از نزدیک انجام شده که به مهارت هایی بر اساس قواعد روشن ساخته شده است.
پس از اینکه در یک مبارزه نزدیک به زمین در موقعیت عقب افتادید (یا در صورت تبدیل شخصیت به عقب از شکم) شما می توانید با ضربه زدن پا به حریف به سمت عقب، ممکن است زنده بمانید یا از آلوده ها دربروید، برای جلوگیری از ضربه آخر حملات که می تواند به طور بالقوه ویرانگر باشد.
علاوه بر این، ما اخیرا انیمیشن های ورود / خروج را برای بعضی وسایل نقلیه دوباره انجام دادیم، به طوری که بازیکن می تواند بسیار سریعتر وارد و خارج از وسایل نقلیه شود. 
حالا شما ممکن است بپرسید، چه چیزی دیگری می توانید از نقشه 0.63 انتظار داشته باشید؟
به طور کامل دوباره پرواز فرودگاه شمال غرب (NWAF) همراه با چشم انداز اطراف آن
200 کیلومتر مسیرهای توریستی
مکان های جدید در مرز غربی چرناروس
نقاط جدید مورد علاقه در سراسر نقشه
مدل های جدید برای بوته ها و سنگ ها
بافت جدید برای جاده ها و تابلو های آسیب جاده ای
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: گردهمایی بزرگ بازیبازان PUBG و DAYZ - توسط mssama9097 - 12-14-2017, 10:52 AM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  معرفی اجمالی فیلم های بزرگ سال 2014 John Watson 9 2,576 11-25-2014, 09:36 PM
آخرین ارسال: spartacus
  بزرگ ترین بازی open world (نظرسنجی) wanted 18 4,683 01-10-2013, 06:49 PM
آخرین ارسال: Real G

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان