امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بیوگرافی اعضای تحریریه سایت گیمفا
نام و نام خانوادگی : مسعود حیدری
تاریخ تولد : 15 بهمن 74 [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] 18 سالم شد رفت دیگه [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] زمان زود میگذره [img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
محل سکونت : مرکزی - اراک [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] بچه بالا شهر [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
رشته ی تحصیلی : تجربی - پیش دانشگاهی ، حاجی کنکوری ام : فیلی برای هوا کردن [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
علایق : فیلم و سریال خارجی (فعلا Arrow میبینم ) - انیمیشن و انیمه - بازیسازی - بازی - ( درس [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] یکم ) - گرافیست - طراحی و نقاشی [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] البته این فقط علایق نیست به همشون مشغولیم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] از فوتبال خوشم نمیاد ( تماشا کردن مسابقات و بازی کامپیوتریش اما خودشو دوست دارم کلا [img]images/smi/s0 (53).gif[/img] ) - رپ فارس [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] و پاپ خارجی و ایرانی - از این چیز هیجانی ها متال خیلی به مذاقم خوش نمیاد [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] کشتی کج هم متنفرم (Sorry Bro) [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
میزان ساعات بازی در روز : هیچی والا این روزا حوصله بازی کردن ندارم [img]images/smi/s0 (30).gif[/img]
میزان تجربه در حیطه نگارش : 3 سال هست که نویسنده هستم و نزدیک 8 تا سایت در زمینه بازی فعالیت کردم اما طولانی هم نبوده و اکنون هم در گیمفا مشغول هستم [img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بازی مورد علاقه: از چه بگم من بیشتر بازیهای 4 سال پیش تا الان تموم کردم اما نه همشون ! لیست زیاد میشه اما بیشتر بازیهای مستقل و کم حجم و باحال انجام میدم و بازی های AAA هم که توی لیستمون هست [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
شخصیت مورد علاقه در بازی : سم فیشر قدیم ! اتزیو - جیسون - ریمن و رفقا و ...
شخصیت مورد علاقه در زمینه بازیسازی : کن لوین ( باهاش حرف زدم یه چیزی گفت نگم بهتره [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] ) - هیدئو کوجیما - شینجی میکامی - سم لیک [img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
پلتفرم : Pc - به زودی برند های سونی هم میزارم کنارش [img]images/smi/s0 (34).gif[/img]
شخصیت خودم :  کم حرف هستم در واقعیت اما تو دنیای مجازی دیگه اینقدر میگم فرار میکنن [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] به بازیسازی علاقه دارم و دارم یه کار هایی در این زمینه میکنم ، اصلا منتقد بودنم بخاطر علاقه به بازیسازی بود یه جورایی طراحی و نقاشی ، منتقدی ، گیمری به خاطر بازیسازی علاقه مند شدم ! شاید از نظر بعضی ها بازی کردن لذت بخش باشه اما از نظر من بازی ساختن لذت بخش تره من دنبال سرگرم کردن گیمر های عزیزم ان شالله سال بعد بازیم معرفی بشه البته بدون شکست ،قبلا زیاد شکست خوردم اما این بار نمیزارم این اتفاق بیفته ، زبان انگلیسی 4 ساله رها کردم 14 ترم خونده بودم دوباره میخوام زبان شروع کنم (به دلایل خیلی مهمی ! )- اینجوری که نگاه میکنید من همش تو بازی نیستم اما خب علاقه شدیدی دارم به بازی دیگه ، اخلاقمم خیلی خوبه ! خیلی کم پیش میاد با کسی دعوا کنم اونم بیشتر با شهریوری ها خودتون بهتر میدونید شهریوری ها چه آدمایی هستن [img]images/smi/s0 (38).gif[/img] بیشتر وقتم توی اینترنت هستم اما تصمیم دارم که روزی نیم ساعت بیام اینترنت که نمیشه [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] -به ورزش علاقه دارم اما هیچ وقت پی قضیه نگرفتم امسال تصمیم دارم برم دفاع شخصی  [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] خب فکر کنم خسته شدی از بس خوندی فعلا [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: بیوگرافی اعضای تحریریه سایت گیمفا - توسط MASOUD_H - 01-31-2014, 01:36 PM
RE: بیوگرافی اعضای تحریریه سایت گیمفا - توسط Delsin Rowe - 02-02-2014, 12:39 PM
RE: بیوگرافی اعضای تحریریه سایت گیمفا - توسط Mobin Ahmadi - 03-28-2015, 04:41 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ارتباط با اعضای تحریریه GamerStation 189 62,788 12-07-2020, 08:49 PM
آخرین ارسال: Zebco
  تاپیک انتقادات و پیشنهادهای تحریریه گیمفا dark_prince277 45 18,488 04-11-2016, 07:10 PM
آخرین ارسال: Tyrion
  برگشت سایت به سیستم قبلی kasra 0 2,491 12-31-2013, 01:06 PM
آخرین ارسال: kasra

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان