امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بیوگرافی اعضای تحریریه سایت گیمفا
سلام دوستان چطورید؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
خب من مهدی فرخی هستم نپرس چطوری با گیمفا آشنا شدم که ضایع هست! اول این سایتو با یه سایت دیگه که اسمشو نگم تبلیغ میشه اشتباه گرفتم و بعد از یکی دو ماه فهمیدم کجا هستم![img]images/smi/s0 (43).gif[/img] بعدش همیشه تو سایت بودم و خبرا رو می خوندم و کامنت می ذاشتم . به خوبی خوشی زندگی می کردیم! بازم بعد از یکی دو ماه دیدم تالاری هم وجود داره رفتیم واسه ثبتنام که یه ماهی هم برای ایمیل فعال سازی الاف شدیم بالاخره قسمت این بود که سرنوشت ما با گیمفا گره بخوره![img]images/smi/s0 (25).gif[/img] در مورد نویسندگی بگم که من از همون دوران کوکی یعنی زمانی که بچه دبستانی بودم انشام عالی بود![img]images/smi/s0 (25).gif[/img] البته اون موقع همه ی بچه ها پدر مادراشون براشون انشاء می نوشتن و یه بیست آبدار صاحب می شدن! اما من با همه فرق داشتم و دیگه دیگه! البته تعریف از خود نباشه ها![img]images/smi/s0 (43).gif[/img] از هفت سالگی یادم میاد که بازی های رایانه ای رو به طور جدی دنبال کردم البته قبلش هم با داداشم و فامیلا پامون به کلوپ و اینجور چیزا باز می شد.[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] کلا آدم شوخی هستم و با دوستام زیاد شوخی می کنم تو فضا مجازی یکم پررو تر از دنیای واقعی هستم اینو از دوستام بپرسین میدونن چی میگم.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] کلا اعتقاد دارم که برای این که فن بیانم عالی بود پام به نویسندگی باز شد البته باید از زحمات جناب خردمندی تشکر کرد که استعداد ها رو پیدا کردن و مسر زندگی مارو تغییر دادن.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img] نویسندگی رو دوست دارم به دو دلیل یکی این که با اعتیادی که داشت تو من تحول ایجاد کرد و یکی این که چون موضوع نویسندگیم بازی های رایانه ای هست فهمیدم بالاخره می تونم از این صنعت حمایت کنم به همه نشون بدم که خیلی فواید داره! کلا تو کار تجزیه و تحلیل هستم چند بار خواستم در مورد بازی های رایانه ای با یکی از دبیر هامون بحث کنم تا کم بیاره اما قسمت نشد.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] بازی های رایانه ای رو براتون تو یه جمله تجزیه می کنم: آشنایی با تجربه های جدید و شکستن حصار محدودیت های دنیایی! متاسفانه تو کشورمون پدر و مادر ها کم کاری ها و بی توجهی های خودشون رو گردن بازی ها میندازن و اونا رو مقصر قرار میدن. اگه یه فرد خودش برای کار هاش احساس مسئولیت داشته باشه دیگه مشکلی نیست! حالا من حرف دارم در مورد بازی ها دیگه بیخیال میشم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] خب کجا بودیم؟ اهان! تو این مدت نویسندگی پیشرفت های زیادی داشتم و با انسان های شریف زیادی آشنا شدم که شاید مدتی کم پیدا باشن اما همیشه به یادشون هستم. خب گیمفا هم داره غوغا میکنه خیلی خوشحالم سرتونم درد آوردم به امید موفقیت. یا حق[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: بیوگرافی اعضای تحریریه سایت گیمفا - توسط Delsin Rowe - 02-02-2014, 12:39 PM
RE: بیوگرافی اعضای تحریریه سایت گیمفا - توسط Mahdi.AC4 - 02-23-2014, 12:29 AM
RE: بیوگرافی اعضای تحریریه سایت گیمفا - توسط Mobin Ahmadi - 03-28-2015, 04:41 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ارتباط با اعضای تحریریه GamerStation 189 62,787 12-07-2020, 08:49 PM
آخرین ارسال: Zebco
  تاپیک انتقادات و پیشنهادهای تحریریه گیمفا dark_prince277 45 18,488 04-11-2016, 07:10 PM
آخرین ارسال: Tyrion
  برگشت سایت به سیستم قبلی kasra 0 2,491 12-31-2013, 01:06 PM
آخرین ارسال: kasra

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان