امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بیوگرافی اعضای تحریریه سایت گیمفا
با توجه به دوستان، منم خواستم به صورت مختصر خودمو معرفی کنم.

به نام خدا
مبین احمدی هستم خبرنگار جدید وب سایت خبری تحلیلی گیمفا. همین اول بذارید تشکر صمیمانه ای از آقایان زاهدی و سعادتمند داشته باشم چون خیلی زحمت می کشن و توی موضوع های مختلف خیلی به ما کمک می کنن.
همونطور که گفتم مبین احمدی هستم 19 ساله اهل کرمانشاه و ساکن کرمانشاه. هم اکنون در حال تحصیل در دانشگاه علوم پزشکی این شهر هستم و رشته ی پزشکی می خونم.
زیاد هم آدم اجتماعی نیستم یعنی زیاد با توی جمع بودن حال نمی کنم. اولِ اول 15 سالم بود که یه دفعه اتفاقی خبرنگار شدم! مثل همه کس دیگه منم برای خودم یه وبلاگ داشتم و برای خودم مطالبی رو که میخ واستم می ذاشتم توش. بعد از یه مدت همینطوری یهویی ( :D ) توی یه سایتی به اسم G4pc ( که الان بسته شده ) کامنت دادم. مدیر اونجا هم که از خداش بود یکی رو پیدا کنه به من پیشنهاد همکاری داد. منم که نه می دونستم وردپرس با چه "س" ای نوشته میشه پیشنهاد رو قبول کردم و وارد تیم شدم.
اولش که زبانم اصلا خوب نبود یعنی در حد یه پسر سال اول دبیرستان می دونستم. البته الانم زبانم زیاد خوب نیست  :D  :D  به هر حال وارد شدم و رفتم سراغ اولین خبر خدارو شکر چون قبلا با وبلاگ کار کرده بودم و ورد پرس هم حدود 60 درصدش مثل وبلاگه زیاد مشکل جدی نداشتم و خود مدیر اونجا هم همه چی رو مفصل توضیح داد برام.

به هر حال ... یه روز که مثل همیشه در حال ارسال خبر بودم و رفتم ایمیلمو چک کنم یه دفعه یه ایمیل متفاوت دیدم! از یه بنده خدایی به اسم علی رادمان. کارمو توی سایت دیده بود و خوشش اومده بود و بهم در خواست پیوستن به سایتشو داد. منم توی دوراهی گیر کردم چون از یه طرف اون سایت بود و از طرفی سایت دیگه ای با امکانات بهتر، قالب زیباتر، افراد متخصص و موارد دیگه وجود داشت. منم با بی وفایی محض اون سایتو ولش کردم وارد سایت جدید به اسم P30GAMING رفتم ( الانم سایتش هست ولی آپ نمیشه ). به هر حال اونجا هم کار خودمو شروع کردم و توی این دو سایت هیچ حقوقی هم نمی گرفتم و صرفا هدفم این بود که خودمو قوی کنم.
بعد از یه مدتی به خاطر بعضی از مشکلات با مدیر P30GAMING بحثم شد و کشیدم کنار تا حدود یه ماه.
پاییز همون سال بود که توی میهن گیم فراخوان دیدم و درخواست دادم وقبول شدم. وارد تیم شدم و به صورت رسمی و با حقوق اندک، کارمو شروع کردم. ولی انقد موندگاریم توی اونجا کم بود که همش 30 تومن حقوق گرفتم و از تیم کشیدم کنار.
اما تازه دوران خوب از اینجا به بعد شروع شد ....
تابستان دو سال قبل وارد تیم گ*ی*م*س*و*ر*س شدم ( فک کنم بشناسید سایتو البته الان دیگه به فنا رفته به خاطر حمله ی هکر ها ) اون موقع با سعید نیکبخت ( که همتون می شناسیدش ) همکار بودم. دوران فوق العاده طلایی داشتم و توی حدود 25 روز 367 خبر ارسال کردم. دوران عالی بود تا اینکه اون سایت اون مشکل براش پیش اومد و تیم متلاشی شد!
بعد از یه مدت خواستم خودمو برای گیمفا امتحان کنم چون همه می گفتن وای یه سرپرستی داره سخت گیره و گیر می ده و خلاصه این چیزا یعنی آقای سعادتمند رو به یه غول تبدیل کرده بودن برام  :D  :D
به هر حال درخواست دادم و قبول نشدم! خیلی ناراحت شدم و فهمیدم کار توی گیمفا کار هر کسی نیست. برای بار دوم درخواست دادم بازم نشد. یه مدتی بیخیال شدم تا اینکه یه دفعه پیام دادم برای آقای سعادتمند که می خوام وارد تیم شم البته نمونه نفرستادم و ایشون گفتن ظرفیت پره. منم چون سمج بودم نمونه کار فرستادم براشون و ایشون بعد از اینکه نگاه کرد نظرش عوض شد و خواست یکی دیگه بفرستم. اونو هم فرستادم تا اینکه انتظارم بر آورده شد و قبول شدم.
کارمو اینجا هم با پست " عنوان Fable Legends به صورت کاملا رایگان عرضه می شود " شروع کردم.
الانم در خدمت شما هستم. اگر سوال داشتید می تونید از طریق پروفایل من باهام در میون بذارید.

امیدوارم از پست هام نهایت لذت رو ببرید و لحظات خوشی را برایتان آرزومندم  :heart:  :heart:
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: بیوگرافی اعضای تحریریه سایت گیمفا - توسط Delsin Rowe - 02-02-2014, 12:39 PM
RE: بیوگرافی اعضای تحریریه سایت گیمفا - توسط Mobin Ahmadi - 03-28-2015, 04:41 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ارتباط با اعضای تحریریه GamerStation 189 62,735 12-07-2020, 08:49 PM
آخرین ارسال: Zebco
  تاپیک انتقادات و پیشنهادهای تحریریه گیمفا dark_prince277 45 18,484 04-11-2016, 07:10 PM
آخرین ارسال: Tyrion
  برگشت سایت به سیستم قبلی kasra 0 2,489 12-31-2013, 01:06 PM
آخرین ارسال: kasra

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان