امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
امتیاز به آخرین بازیِ انجام شده توسط شما
bloodborne
اولش حالم از این بازی بهم میخورد!خلاصه خریدمش پشیمون شدم!
با یه بنده خدایی آشنا شدم خوره ی بلادبورن بود با هم تا باس 3رفتیم بعدش دیگه من انلاین نشدم تا یک ماه بازی نکردم
بعد یک ماه تنهایی رفتم سراغش تا باس yharhamرفتم و حالم از اون مار های سمی بازی بهم میخورد باعث شد دوباره ادامه ندم!
2شب بعد دوباره شروع کرد و خدا رو شکر متوحه شدم دیگه نیازی نیست به لجنزار مارها برگردم!!!!!
هر شب یه باس رو میکشتم و تمام!
بازی با بدبختی بار اول تموم شد!
بار دوم سختر از بار اول!ضمن اینکنه با کمک دوستام 4کورد بازی رو پیدا کردم و چند ماموریت فرعی انجام دادم چندتا مرحله ی چلیس تکمیل کردم و بازی دوباره تموم شد
بار سوم اینقدر برام راحت بود که یکروزه تمومش کردم و بازی پلات شد S0 (36)
بار چهارم که الان دارم با لول 207ادامه میدم فقط وقتم رو تو چلیس ها میگذرونم واسه لول آپ یه مرحله ی فرعی پیدا کردم که نرفته بودم و مربوط به پیدا کردن مادر یه بچه تو بازی بود که مامانش رو گم کرده بود دیگه نمیگم اسپویل نشه!
داستان بازی که ما ایرانی ها 99درصد به داستان اهمیت نمیدیم از نقد های آبکی کل سایتا مشخصه! :D
طرف داستان رو اصلا نمیدونه نقد میکنه
داستان فراز و نشیب های زیادی داره و هر گوشه ی بازی داستان خودش رو داره که من بهش 10میدم!از اون بازی هایی هست که اگه انگلیسی بلد باشید بازم نمیتونید بفهمید بازی واقعی بود یا توهم!
گیم پلی بازی فرقی با دارک سولز نداره فقط همه چیز روانتر و سریعتر شده که باعث شده نسبت به دارک راحتر باشه
موسیقی بازی که ستودنیه حتی باید البوم ساند تراک رو دانلود کنید و هزاران بار گوش بدید
گرافیک بازی عجیب و خوفناکه و یه حالت خستگی و افسردگی به آدم دست میده
این مورد تو DLCبیداد میکنه! :D
نمره:9
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: شما به این بازی چه نمره ای می دهید؟ - توسط Delsin Rowe - 01-01-2014, 04:19 PM
RE: شما به این بازی چه نمره ای می دهید؟ - توسط Mobin Ahmadi - 04-26-2015, 11:19 PM
RE: امتیاز به آخرین بازیِ انجام شده توسط شما - توسط Dark Vampire - 01-30-2016, 03:51 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Watch Dogs 2 | آخرین اخبار و اطلاعات Station 26 7,693 01-18-2017, 09:32 PM
آخرین ارسال: who i am
  تاپیک رسمی بازی Far Cry 4 // آخرین اخبار و اطلاعات spartacus 102 27,610 11-14-2014, 08:18 PM
آخرین ارسال: Old Snake

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان