امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نکته ها و توصیه هایی برای ایام امتحانات یه گیمر یا یه کاربر
سلام ، در ادامه صحبت دوست عزیزمون ایستگاه ،من یک راه کار های خوبی برای موفقیت در امتحانات ارائه دادم که به نظرم صد درصد شدنیه ، فقط یادتون  باشه که اینا خیلی مهمه 
هر کاری رو که می خوای انجام بدی ، اول باید با خودت فکر کنی که اون کار خیلی خوبه و دوستش داری ، به قول یارو گفتنی باید در مواجهه با کارها چنین گفت: " خوب یا بد ، باید دوستش داشت "
بذار یه مثال ِ پیامبر اینا برات بزنم ولی زیاد تو حاشیه نمیرم ، فقط یه کلمه میگم : " ابراهیم و پسرش"
خودت یکم بهش فکر کن ، سعی نمی کنم ذهنتو با حرفای خودم پُر کنم ، در ضمن یادت باشه که " بهترین راه برای قبولی در امتحانات خرداد ، اینه که بیشنی برای خودت قانون وضع کنی ، بعد بشینی به خوب یا بد بودن این قانونات فکر کنی و برای خودت اینا رو ثابت کنی ، در ضمن ، یادت باشه که یادداشت کردن این چیزا رو برگه به هیچ درد نمی خوره ، اینا رو باید توی یه محیط ِ بی کران و مهم یادداشت کرد یعنی « مغز » " 
در امتحانات موفق باشی *** امیرحسین زارعی
( بهترین راه موفقیت در هر کاری اینه که به خودتون غلبه کنین ، کنترل ِ خودتون ، دست ِ خودتون باشه و به هیچ جزء دیگه ای اجازه دخالت ندین ، چیزی که میدونین خوبه ، یعنی خوبه و چیزی که فکر می کنین بَده ، بَده . پس برای موفقیت با خودتون عهد و پیمان کنید که همین الان بلند میشم میرم درس می خونم ؛ و این کارو هم بکنید ، اگه همین الان این کارو نکنید ، بهتون قول میدم پشیمون میشید . " خودم ؟ راستشو بخواید الان ساعت 1 نصفه شبه و درس خوندن زیاد به دردم نمی خوره ، فردا هم امتحان نیست پس فرداس ، بعدشم واسه امتحان زیاد خوندم بلدم : دی [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
* راستی ، یک چیزی رو یادم رفت بهتون بگم ، یکی از دلایل اصلی موفقیت من در این امتحان آخری ورزش بود ، معاشرت با دوستان بود و این که با کمک فقط یک جمله از آقای خردمندی ، معنی « رهایی از زندگی » را در موردِ دنیای مجازی درک کردم ؛ و فهمیدم که این دستگاه های به قول بزرگا عجق وجق ، زیاد ارزش ندارن ، چیزی که انسان رو انسان می کنه ، تلاش برای زندگی ِ خوبه ، نه این که بشینی یه جا و ... 
خسته شدم آقا ، فقط فکر کردن با خودتون و تصمیم قاطع یادتون نره و این که این تصمیمتونه که شما رو از پشیمونی دور می کنه
راستی ، این ستاره ها رو خودم گذاشتم خدای نکرده کلمه ی نا مشروع نیست
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: نکته ها و توصیه هایی برای ایام امتحانات یه گیمر یا یه کاربر - توسط amaz - 05-18-2014, 01:10 AM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  توصیه هایی به گیمرها برای ارسال هدیه hsparmizan 0 121 11-26-2023, 02:28 PM
آخرین ارسال: hsparmizan
  کینگستون ماژول های حافظه FURY Renegade DDR5 را برای گیمرها معرفی کرد ramin5280 1 684 07-20-2022, 04:29 PM
آخرین ارسال: sohrabmgj
  طریقه نصب انی دسک برای کامپیوتر mohadeseesmaeeli 0 769 04-26-2022, 11:59 AM
آخرین ارسال: mohadeseesmaeeli
  طریقه دانلود گوگل کروم برای اندروید با لینک مستقیم mohadeseesmaeeli 0 800 04-20-2022, 03:11 PM
آخرین ارسال: mohadeseesmaeeli
  انواع شیشه برای شیشه رومیزی ardalang 0 694 04-19-2022, 02:07 PM
آخرین ارسال: ardalang

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان