امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک رسمی مناظره بین اعضای فروم گیمفا
اون چیز هایی که شما بهش میگی افتخار فقط تو کنسول حال میده،مثلا همون گیرز آو وار.
فقط به خاطر اینکه تو کنسول میشه بازیش کرد حال میده،شما اینو بیا بزار تو پی سی تا ببینی که در جا از بازی میری بیرون،به خاطر اینکه این گیم ها جوری طرح شدن که با دسته ی ایکس باکس مانور زیاد داشته باشه و الا خود بازی خیلی بی محتواست. فقط موس (نمدونم تو ایکس باکس به اونی که نقش موس داره میگن پی) رو تکون میدی،و شلیک. دیگه سناریویی نداره،مثل گیرز آو وار ،فقط یه در رو باز میکنی،میری تو 100 تا سوکس و پشه میکشی و دوباره یه در دیگه باز میکنی،تنوع بازی معمولا تو نوع اسلحه و این هست که کیو چجوری به فنا بدی.
در ضمن جبهه چرا میگیری داداش؟من خودم اون بالا گفتم که "نگفتم انحصاری ها بدردنخودن،گفتم نمیچربه به ....." ،پس دیگه برا چی شی کشش میدی؟
نقل قول "
البته بازی با کنسول راحت تره، مخصوصاً اگه اورجینال باشه، فقط کافیه بازی رو بگیری بزاری دستگاه تا همه چیز حل بشه."

بله اینی که میگی هست،ولی باز هم یه دلیل دیگه بهتر بودن پی سی همینه که نیاز نداری حتما سی دی دم دست باشه،+ دی وی دی های معمولی و حتی در مواردی "ناین"،خیلی آسیب پذیرن و اگر آسیب ببینه شما دوباره باید بری با شیوه ی ماشین خریدن اروپایی ها، سوخت کنسولت رو تأمین کنی...(برای پی سی هم همین کلمات صادقه فقط حوصلم نمیاد بنویسم،فرقش اینه که به شیوه ی اعراب ....)

در ضمن مگه نمیگی گیم پد برا اول و سوم شخص بهتره؟
Aim Asist رو خاموش کن تا ببینی که چه پدری ازت در میاد برای یه هد شات که تو پی سی هزار تاشو بی وقفه میزنی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]،من بازی کد گوست رو تو ایکس باکس 2 نفره نشستیم بازی کردیم،ولی چون ایم اسیستش سر رو نشونه نمیگرفت،اونو من خاموش کردم،بعد 2 دقه افتادم به گ.وه خوردن[img]images/smi/s0 (48).gif[/img]،دوباره روشنش کردم.

بله خوب بازی های پی سی کرک شدست،متأسفانه برای کنسول کرک شده خیلی گیر نمیاد والا آقاون کنسولر ها که به خاطر حلال و حروم نیست که میرن اوریجینالشو میخرن.
در ضمن ،گیم اوریجینال ،تنها فاکتور خوبش،آنلاین بودنش هست،دیگه چه چیز خوبی داره؟جز اینکه تمام باگ ها و گرافیک مزخرف یا گیمپلی آشغال بازی هایی مثل Hell Ride (که همش سوار موتور بود) تو کرک و اوریجینالش فرقی نداره؟

نقل قول :"
بازی کنسول های نسل هشت گرونن چون کپی خور نشدن! بازی ها قیمتشون برای ما ایرانی که کشور حساب نمیشیم گرونه اما برای خارجی ها ارزونه. به شخصه من حاضرم تلاش کنم یه کنسول نسل بعدی بخرم، به جای اینکه 100 تا بازی متوسط انجام بدم، در سال 3 تا انحصاری تاپ بگیرم تا 100 تا بازی معمولی بگیرم! بازی های راک استار رو بدون تاخیر انجام بدم و سری RDR رو از دست ندم و بقیه عناوین شرکت First-Party."

خوب داداش من هم حرف خودتو میزنم،میگم تو ایران خره به در،بهتر اینه که بازی کرک پیدا کنی،که کمرت نشکنه برا 4تا کال آو دیوتی.
بله ،منم از خدامه که "در سال 1 انحصاری به از 100 تا پلنت ورسس زامبی"،ولی اونی که شما بهش میگی بازی معمولی ،فکر کنم منظورت کال آو و  جی تی ای و پروتو تایپ باشه که خیلی هم معمولی نیستن،والا برا بازی کردنشون ملت میرن سیستم آپ میکنن،حالا نمیدونم چرا میگی "معمولی"هستن؟ بازی معمولی اینه:  Left4Dead و یا Angry birds .و و و....(این حرفت هم سلیقه ای بود،تو که به من میگی با دلیل حرف بزن ،خودت داری از سلایق شخصیت به عنوان مدرک یاد میکنی)

آهان یادم داشت میرفت،یا ایها الناس،ما باهیشکه دشمنی ناریمه (به لهجه ی "بصروی" ،عمرا اگه بدونید "بصری" کجاست!
[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]) ما فقط وظیفه ی شرعی دونستیم که بیایم و کسایی که میخوان پول به فنا بفرستن رو ارشاد کنیم.

ولی حالا جدا از شوخی،اگر فن هیچکدوم نیستی و امکانات دیگه ی کامپیوتر هم در نظرت نیست، PS4 بخر بهتره،من در هر دک.ونی رفتم همه مغازه دارا پی اس رو ستایش میکنن.
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: تاپیک رسمی مناظره بین اعضای فروم گیمفا - توسط Mr.B - 07-28-2014, 06:13 PM
RE: تاپیک رسمی مناظره بین اعضای فروم گیمفا - توسط Marshall Bruce Mathers - 09-10-2015, 01:14 PM
RE: تاپیک رسمی مناظره بین اعضای فروم گیمفا - توسط Marshall Bruce Mathers - 09-10-2015, 05:18 PM
RE: تاپیک رسمی مناظره بین اعضای فروم گیمفا - توسط Marshall Bruce Mathers - 09-20-2015, 11:41 AM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کلیپ های بازی کردن بروبچ گیمفا battle gamer 80 23,514 07-27-2019, 02:09 AM
آخرین ارسال: White Beard
  تاپیک نمره دهی اعضای انجمن به یکدیگر(این هفته White Beard) AMIR_PC 143 25,667 11-08-2018, 01:20 PM
آخرین ارسال: White Beard
  چت روم وب سایت گیمفا | موقت CTTR 4 3,219 06-19-2017, 03:40 PM
آخرین ارسال: chidazicom
  عکس بروبچ فروم گیمفا MR.TANGO 310 127,030 05-02-2017, 02:05 PM
آخرین ارسال: DeadSec
  تاپیک تبریک تولد اعضای فروم گیمفا Javad RmR 41 12,703 10-16-2016, 11:38 PM
آخرین ارسال: Booker_Dewitt

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان