امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 3.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V
(06-11-2015, 09:52 PM)Milad OC نوشته است: بچه ها...
در رابطه با اون داهاته
من همیشه میرفتم با هلی کوپتر وسط جمعیت و همه رو قتله عام میکردم و هیچیم نمیشد
اما
اندفعه با ترور لخت رفتم وسطشون ‎:D کاریم که نداشتن تازه با هم رفیقم شدیم الانم داریم بستنی میزنیم دوره هم (just kidding :D) ولی گذشته از شوخی کاری باهام ندارن حتی اگه بچسبم بهشون و یه نکته ای که خیلی نظرمو جلب کرد این بود که حالا که من لختم اینا اکثرشون لباس پوشیدن... درکل الان همون جام و میخوام هم تو غروبه خورشید اونجا باشم و هم در حینه طلوعه خورشید، ببینم اینا چه میکنن تو این دهاتشون، اگه به چیزه عجیبی برخوردم ازش براتون عکس میذارم... فعلا برادران
این نکته می تونه خیلی بدرد بخوره... میشه فهمید که شب های بارونی که کسی تو روستا نیست، دقیقا کجا رفتن...

ممنون از دو کاربر "You Never Win" و "Just Run" به خاطر جمع بندی جالب در قالب شواهد و اطلاعات و رسیدن به فرضیه ای تقریبا منطقی و جالب
بنده از همون ابتدا احساس می کردم که قصد راکستار، پرده برداری از راز های دو.لت آمریکا در "منطقه ی 51" در رابطه با فضایی ها هست. تقریبا با توجه به شواهد به دست اومده، این فرضیه درست هست... حالا باید بیشتر روی مناطق نظامی که در بازی وجود دارند، مانور بدیم... البته شاید راز این منطقه به همون صدای جیغ ختم بشه، ولی با وجود اون جمله ی "Save Us" و اشاره اش به اون قسمت منطقه ی نظامی، بعید به نظر برسه که همه چیز به یک صدای جیغ ختم بشه ... 
با تشکر فراوان از کاربران شرکت کننده در موضوع  
[تصویر:  peter_popken_03.jpg]
!Praise Prince of Persia
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V - توسط Devil Prince - 06-11-2015, 10:04 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بحث و تبادل نظر در مورد بازی Mortal Kombat 11 White Beard 1 2,039 04-24-2021, 12:49 PM
آخرین ارسال: Windtalker
  تبادل نظر در رابطه با بازی Resident Evil 2 Remake White Beard 1 1,738 02-09-2019, 10:37 AM
آخرین ارسال: Marcus Holloway
  تبادل نظر در رابطه با بازی Devil May Cry 5 White Beard 0 1,450 02-08-2019, 01:22 AM
آخرین ارسال: White Beard
  بحث و تبادل نظر پیرامون بهترین بازی 2015 Old Snake 69 17,267 11-23-2015, 12:41 AM
آخرین ارسال: BadBoy4Ever
  بحث و تبادل نظر پیرامون خرید "بازی" PS4 و Xbox one Old Snake 4 4,274 09-12-2015, 03:07 PM
آخرین ارسال: ERFAN RP

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 10 مهمان