امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بحث و تبادل نظر در باره هک PS4
(05-16-2015, 02:10 AM)offboy نوشته است:
(05-16-2015, 01:55 AM)Dead Soldier نوشته است: دوستان من که خیلی دوست دارم هک جوری باشه که آنلاین هم راحت بشه بازی کرد . چون همانطور که میدونید کم کم بازیها دارن به سمت آنلاین شدن میرند و واقعا در بعضی اوقات شاهد این هستیم که بر روی بخش آنلاین بیشتر کار صورت میگیره و به نظر من تا 15 سال دیگه همه بازیها آنلاین میشن . و یک جورایی حیفه آدم بخش آنلاین بعضی از بازیها رو از دست بده .
نظر شما چیه ؟ اصلا براتون فرقی میکنه ؟

برا ما تعطیل یا غیر تعطیل نداره . 7 روزه هفته سرکاریم ؛ و باید زود بخوابیم تا فردا بریم سره کار
اما چون ارین عزیز لطف کرد و دوباره یه موضوع خوب رو به بحث گذاشت من جواب میدم تا دیگه بریم سره کار از اونجا بحث رو دنبال کنیم

والا با توجه به رتبه نت ایران در جهان که از افغنستان هم پایین تره (با درود به افغان های عزیز بحث بی احترامی نیست) ؛ فکرنکنم حالا حالا ها بتونیم در مورده این
داستان روند خوبی رو در آینده شاهد باشیم ..  فکرهم نکنم 15 سال دیگه هم این نت ایران بخواد چاره اساسی واسش بشه . از اونجایی این حرفو میزنم که یادمه 13 - 15 سال پیش
میرفتیم سوپر مارکت یه کارت اینترنت دایل آپ میگرفتیم 1 ساعته 1500 ؛ بعدش یه موزیک صوتی رو 45 دقیقه صبر میکردیم تا دانلود شه . بعد از 15 سال الان شدیم این !!
خدایش 15 سال دیگه کجایم دقیقا !!! ؟؟؟؟ ؛ من که میگم این داستان آنلاین شدن تو سال های آینده ضررش از این داستان هک هم بیشتره

در مورد اینکه ایران از افغانستان بتونه جلو بزنه شک دارم ( D: ) . اما دنیا داره روز به روز پیشرفت میکنه نه مثل ما پسرفت .
و مطمئنا دنیا منتظر این نمیمونه که ما برسیم بهش D: و در مورد اینکه بازی ها به سمت آنلاین شدن ( دیر یا زود ) میرن هم شکی ندارم .
البته با این اینترنت ذغالی هم تا حدی میشه بازی آنلاین انجام داد . باید ببینیم شرایط تغییر میکنه یا نه ( بعید میدونم ) .
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: بحث و تبادل نظر در باره هک PS4 - توسط The Wolf Of Rivia - 05-16-2015, 02:18 AM
RE: بحث و تبادل نظر در باره هک PS4 - توسط Marshall Bruce Mathers - 05-28-2015, 10:06 PM
RE: بحث و تبادل نظر در باره هک PS4 - توسط Marshall Bruce Mathers - 06-02-2015, 12:38 AM
RE: بحث و تبادل نظر در باره هک PS4 - توسط Marshall Bruce Mathers - 06-08-2015, 06:02 PM
RE: بحث و تبادل نظر در باره هک PS4 - توسط Marshall Bruce Mathers - 06-17-2015, 12:35 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان