امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بحث و تبادل نظر در باره هک PS4
(05-16-2015, 02:14 AM)Dead Soldier نوشته است:
(05-16-2015, 02:07 AM)POIROT نوشته است:
(05-16-2015, 01:55 AM)Dead Soldier نوشته است: دوستان من که خیلی دوست دارم هک جوری باشه که آنلاین هم راحت بشه بازی کرد . چون همانطور که میدونید کم کم بازیها دارن به سمت آنلاین شدن میرند و واقعا در بعضی اوقات شاهد این هستیم که بر روی بخش آنلاین بیشتر کار صورت میگیره و به نظر من تا 15 سال دیگه همه بازیها آنلاین میشن . و یک جورایی حیفه آدم بخش آنلاین بعضی از بازیها رو از دست بده .
نظر شما چیه ؟ اصلا براتون فرقی میکنه ؟

من که فکر نمیکنم هیچوقت همه بازی ها نیاز به نت داشته باشن ، چون یه فاجعه عظیمی در سرعت نت میذاره ، ماکرو برای اینکه سرورهاش سنگین هستن برای آپدیت ویندوز هاش ، ویندوز 10 را  به شکل تورنت کرده برای دریافت آپدیت ها ، حالا شما خودتون سازمان ها و ارگان های دیگه هم اضافه کن به نظره من منطقی نیست اون بازی جدید تام کلاینس هم اولش همین متصل بودن دائمی رو میگفت ولی ...  :D

حرفت کاملا درسته . اما آیا 15 سال دیگه هم وضعیت همینطوره ؟

(05-16-2015, 11:44 AM)Dead Soldier نوشته است:
(05-16-2015, 02:27 AM)offboy نوشته است: آرین جان شما باید طبق آمار احتمالات اینجور رویه ها رو بسنجی .  با توجه به 15 سال پیش شدیم این (با اون زیر ساختار سیمکشی  فیبر نوری در ایران)

15 سال دیگه پیشرفت میکنیم اما چقدر ؟؟ ؛ این مهمه ؛ آیا پیشرفت نرمال رو پی میگیریم یا همون پیشرفت 15 سال پیشو ..  

Forood جان دیگه جزو نسل سوخته ایم خدایش ؛ حرف ما حرف دل خیلیسات :D

در آخر باز به ارین عزیز بگم . تو ایران همهچی سیا سیه حتی گفتگو . شما نا خواسته واد سیا ست میشی
چیزی ام که سیا سی بشه تعقل خاصی نمیشه روش کرد .  اینترنت هم در ایران سیا  سیه و با توجه به مسائل امنیتی
و داستان معروف ممیزی فکر نکنم شراط تعغییر کنه (البته هر کشوری قانونی داره ایران هم قانون خودش که قابل احترامه)
در مورد اینکه حرفت کاملا درسته که هیچ سخنی نیست .
اما ما الان داریم در مورد ایران صحبت میکنیم .
ایران رو اصلا بزار کنار ... بقیه کشور ها رو بچسب . من نمیگم که ما 15 سال دیگه همه بازی ها رو راحت آنلاین میکنیم .
حرف من اینه که دنیا آنلاین بازی میکنه و ما هم نگاشون میکنیم  Confusedhy:

سلام و ووقت بخیر مجدد خدمت دوست خوبم ارین عزیز و مابقی دوستان ؛ کمی طول کشی د اما کاره دیگه سره ادم همیشه شلوغ ..

خوب اگه داستان به صورت اینترنشنال در نظر بگیریم (با توجه به اینکه مشکل نت ایران رو بزاریم گنار) آره حق با شماست و این قضیه آنلاین
بودن به سرعت داره گسترش پیدا میکنه . یه مسئله ای رو میخولم ما بین بحثت پیش بکشم. اونم مسئله ترافیک نت هستش جای دوری هم نمیرم
همین ترکیه که بغل ما هست چیزی به نام نت محدود وجود خارجی نداره . شما یه سرویس میخری 1 ماهه و تا یک ماه با اشتراک ضریب به 1 ازش
استفاده میکنی بدونه اینکه نگران این باشی نتت ترافیکش تموم شه .. تو اروپا که این مسئله فوق العاده زیبا و رون تر در جریانه؛ یعنی حتی اگه نت
کشورمون سرعتش خوب بود با وضع قیمت الان شما به خاطره بازی ها باید هر 3 ساعت ترافیک خریداری کنی و جیب شرکت رو پر پول تر .. ..
[تصویر:  1439568158673723_tired-man.gif]
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: بحث و تبادل نظر در باره هک PS4 - توسط offboy - 05-16-2015, 12:38 PM
RE: بحث و تبادل نظر در باره هک PS4 - توسط Marshall Bruce Mathers - 05-28-2015, 10:06 PM
RE: بحث و تبادل نظر در باره هک PS4 - توسط Marshall Bruce Mathers - 06-02-2015, 12:38 AM
RE: بحث و تبادل نظر در باره هک PS4 - توسط Marshall Bruce Mathers - 06-08-2015, 06:02 PM
RE: بحث و تبادل نظر در باره هک PS4 - توسط Marshall Bruce Mathers - 06-17-2015, 12:35 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان