امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ps4 در ژاپن با وزن سبک تر و مصرف برق کمتر عرضه خواهد شد
(06-23-2015, 11:21 AM)M-ahmady نوشته است: خیلی ممنون از شما بابت پوشش خبرهای مهم در فروم

فقط دوست عزیز، سعی کنید که اولا خبرهارو کامل و روان ترجمه کنید تا خواننده لذت ببره و ثانیا از گوگل ترانسلیت استفاده نکنید  S0 (24)

نکاتی هست که باید رعایت شه:

1) از همون عنوان شروع می کنم. "ps4 در ژاپن با وزن سبک تر و مصرف برق کمتر راه اندازی شد" راه اندازی؟ دوست عزیز launch به معنای عرضه شدن هستش. ( آقای ترانسلیت؟  :D ) بعدشم، اینجا خبر گفته " launches " که یعنی حال ساده است! ولی شما اومدی به صورت گذشته معنا کردی. ترجمه ی صحیح عنوان خبر: " PS4 با وزن و مصرف برق کمتر، این ماه در ژاپن عرضه می شود "

2) " آمریکای شمالی، اروپا و کشور های آسیا عرضه خواهد شد. " ببینید توی خبر گفته: Sony Computer Entertainment will launch a new PlayStation 4 " که معنای صحیح و دقیق میشه: [font=tahoma]Sony Computer Entertainment کنسول PS4 جدید را عرضه خواهد کرد " البته قبول دارم در آخر این بند بهش اشاره شده که کمپانی گفته، ولی ترجمه روانش اونه که گفتم. به[/font] این نکته هم اشاره نشده که قرار است در " اواخر ماه ژوئن " عرضه بشه. 

[font=tahoma]در کل خوب بود. ولی یه نصیحت از من به شما. شمایی که میایی وقت خودتو می ذاری رو خبر و زحمت می کشی اینارو می فرستی تو فروم، سعی کن صحیح و روان ترجمه کنی تا هم خودت از خبر لذت ببری و هم خواننده.[/font]
[font=tahoma]بازم تشکر.[/font]

دستتون درد نکنه، من کلماتو تک تک ترجمه میکنم برای همین همه فکر میکنن از ترانسلیت استفاده میکنم :D
4K Wallpaper Games

TeamSpeak: 185.86.180.212:8888
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: ps4 در ژاپن با وزن سبک تر و مصرف برق کمتر راه اندازی شد - توسط Mr.ISO - 06-23-2015, 11:25 AM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  PlayStation 4 یک ترابایتی در 15جولای در اروپا عرضه خواهد شد Mr.ISO 0 1,309 06-23-2015, 04:13 PM
آخرین ارسال: Mr.ISO
  مهمانی چت Ps4 رایگان خواهد ماند+لیست دوستان تا 2000 نفر! eprima 2 1,785 07-30-2013, 05:52 PM
آخرین ارسال: spartacus
  مغازه کونامی در ژاپن آماده ی عرضه ی نسخه Legacy از فرنچایز متال گیر سالید میباشد! eprima 0 1,202 07-06-2013, 01:28 PM
آخرین ارسال: eprima
  شایعه: Xbox One از بازیسازان مستقل حمایت خواهد کرد! eprima 4 2,281 06-25-2013, 01:24 PM
آخرین ارسال: Avenged Devil

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان