امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود ماد های SweetFX | بهبود کیفیت بازی ها
به نام خدا

سلام به تمام گیمفایی های عزیز
اول از همه خیلی ممنون از آقا احسان عزیز که این تاپیک ارزشمند رو ایجاد کردن و مادهای بسیار زیبایی رو برامون گذاشتن
از بقیه ی دوستان هم تشکر میکنم بابت مادهای فوق العاده زیبا

خب بریم سر اصل مطلب من با روشی که آقا احسان توضیح دادن تو پست اول مشکل داشتم و کلا بازی هام Not Responding میدادن و خلاصه مادها کار نمیکردن
بعد از یه سرچ تو گوگل یه راه حل پیدا کردم که واقعا هم این که ساده بود و هم مشکلمو به طور کامل حل کرد
این راه حتی به شما این امکان رو میده که تو SweetFX هایی که دانلود میکنید تغییر هم ایجاد کنید
و خیلی هم راحت برای بازی هاتون پروفایل درست میکنید و میتونید SweetFX های همه ی بازیاتونو تو یه محیط مدیریت کنید

اول از همه بگم که برای سهولت در دانلود تمامی فایل های لازم رو تو پیکوفایل آپلود کردم تا دوستان مشکلی نداشته باشن

خب بریم سراغ آموزش

اول برنامه ی RadeonPro رو از اینجا دانلود کنید (برخلاف اسمش،این برنامه برروی کارت های انویدیا هم کار میکنه)
و اون رو در مکانی دلخواه نصب کنید (ترجیحا مکان پیش فرض)

و بعد این فایل رو دانلود و اون رو اکسترکت کنید

حالا در محل نصب RadeonPro پوشه ای با نام SweetFX بسازید و تمامی محتویات درون پوشه ی SweetFX 1_4-23364-1-4 که دانلود و اکسترکت کردید رو در اون پوشه بریزید

1- حالا برنامه ی RadeonPro رو باز کنید و دکمه ی [تصویر:  FVHZPLc.gif] (Settings) رو بزنید
2- به قسمت SweetFX settings برید و تیک Enable SweetFX integration رو بزنید
3- روی Change کلیک کرده و مسیر پوشه ی SweetFX که در محل نصب RadeonPro ساختید رو وارد کنید و OK رو بزنید
4- در قسمت Toggle SweetFX hotkey یک دکمه رو به دلخواه وارد کنید (ترجیحا Scroll Lock چون نه در بازی و نه در ویندوز کاری انجام نمیده)
5- Save رو بزنید

[تصویر:  Desktop_9_1_2015_8_57_31_PM_60.jpg]

6- حالا برای ساختن پروفایل برای بازی مورد نظر روی [تصویر:  au6E4bL.gif] (Add New Profile) کلیک کنید
7- فایل اجرایی بازیتون رو وارد کنید
8- در لیست بوجود آمده بازیتونو انتخاب کنید و در سمت راست روی تب SweetFX کلیک کرده و تیک Enable SweetFX رو بزنید
9- صفحه رو پایین بیارید (Scroll Down کنید) و Import settings رو بزنید
10- حالا فایل SweetFX که برای بازی دانلود کردید رو بیارید و Open رو بزنید
11- روی اسم بازی در سمت چپ کلیک راست کرده و Apply now رو بزنید
12- بازی رو اجرا کنید

[تصویر:  Desktop_9_1_2015_9_00_25_PM_653.jpg]

نکته:

1- بعد از وارد کردن SweetFX برای بازی میتونید در کادر سمت راست افکت های مختلف رو ویرایش کنید
1-1- بعضی از مادها به بالا و پایین صفحه ی بازی نوارهای مشکی اضافه میکنن که میتونید با برداشتن تیک Border اونارو حذف کنید و بالعکس
2- برای اجرای مادها نیازه که برنامه ی RadeonPro باز باشه
3- به همین روش میتونید برای همه ی بازییاتون پروفایل درست کنید و مادهای SweetFX رو وارد کنید
4- در آن واحد میتونید فقط یک ماد رو برای هر بازی داشته باشید

خیلی ممنون امیدوارم لذت ببرید
Tonight , Gotham is Relying on One Man

[تصویر:  batmansuit0311_610c.jpg]

to Save Us All
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: دانلود ماد های SweetFX | بهبود کیفیت بازی ها - توسط Ally.Kh - 09-01-2015, 09:09 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود ترینر ها بازی ها + درخواستهای شما Ct Os 47 19,635 11-14-2020, 04:18 PM
آخرین ارسال: erfan.zm17
  دانلود سیو گیم بازی The Legend of Korra منتشر شد(توسط خودم!) HardCore Gamer 20 14,197 03-23-2020, 09:19 PM
آخرین ارسال: Hojat006
  دانلود سیو بازی Dark Souls II navid 33 9 9,698 09-23-2019, 11:13 PM
آخرین ارسال: Brhonest9
  دانلود ترینر بازی Darksiders 3 White Beard 0 1,807 03-19-2019, 12:00 AM
آخرین ارسال: White Beard
  دانلود ترینر بازی Hitman 2 White Beard 0 1,432 03-19-2019, 12:00 AM
آخرین ارسال: White Beard

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان