امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نقد و بررسی بازی آخرین سلحشور
با سلام.
نقدتون زیبا بود اما در برخی مواد کم توجهی کردید:
1-سرور های اختصاصی  بازی تا جایی که من یادم میاد تو  همین چندماه پیش تو بهمن-اسفند  به بازی اضافه شد و من با همین نت ضعیفم به راحتی با دیگر پلیر ها بازی میکردم.
2-درباره خرید درون برنامه ای هم باد بگم که زره ها و اسلحه ها از دو راه بدست میاد:
 پس پایان هر مسابقه به شما ایتم هایی میده که البته اگر پس از پایان مسابقه لول  شما بیشتر هم بشه  زره های و اسلحه های بیشتری و بهتری هم  میده و اما درباره خرید درون برنامه ای باید بگم تو این این بخش بیشتر بصورت لوت باکس هست.
یعنی شما یک جعبه رو باز میکنید و به صورت رندوم به شما ایتم هایی میده که البته به شانستون بستگی داره که ایتم خوبی میده یا نه که معمولا اوایل ایتم های خوبی میده که شما رو بیشتر علاقمند کنه و بعد از یه مدتی  باید  جعبه های زیادی رو باز کنید تا شاید یه ایتم خوبی بده و اگر همون زمان رو که برای این کار صرف  می کنید رو برای بیشتر بازی کردن بذارید به صرفه تر هست و از این اعتبار به جز لوت  باکس برای خرید booster و شخصی سازی  هم میشه استفاده کرد و در نتیجه خرید های درون برنامه ای هم تاثیر داره اما نه اونقدری که شما بهش اشاره کردید.
و تو لول های بالاتر کاراکتر خودم یادمه اونقدر بازی کردم که دیگه بهترین ایتم ها رو پیدا کردم و از پولم برای شخصی سازی یا خرید booster استفاده کردم. و با توجه به بحث هایی که امروزه میشه استفاده از لوت باکس ها کار چندان عاقلانه ای نیست.
[تصویر:  www.rahafun.com-Yellow-by-Carlos-Ortega-Elizalde-55.jpg]

پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: نقد و بررسی بازی آخرین سلحشور - توسط Like A HERO - 06-13-2018, 10:06 AM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقد و بررسی بازی مافیا officialamir 1 1,787 05-10-2023, 04:01 PM
آخرین ارسال: برنا زرین
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 958 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  بررسی بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga ساسان گیمر 0 982 04-18-2022, 11:40 AM
آخرین ارسال: ساسان گیمر
  زنگ ورزش | نقد و بررسی FIFA 14 White Fang 23 7,899 02-28-2022, 03:36 PM
آخرین ارسال: alireza663
  نقد و بررسی گوشی سامسونگ a51 pishrotech 0 1,124 10-20-2021, 07:48 PM
آخرین ارسال: pishrotech

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان