امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.73
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشکلات درباره ی PlayStation 3
(12-13-2014, 02:06 AM)'ww_ea' نوشته است: دوستان من خیلی وقته 360 دارم. می خواستم قبل اینکه ps4 بگیرم 360 مو بفروشم یه ps3 دست دوم بگیرم یا با ps3 تعویض کنم که یه سری بازی های انحصاری ps3 رو بازی کنم
در مورد 360 همه چیز رو میدونم ولی درباره ps3 نه.

1. باید به چه نکاتی توجه کنم؟
2. ps3 هم فت و اسلیم داره؟ اگه آره پس اسلیم باید بهتر باشه درسته؟
3. مثل 360 این کنسول هم برد های مختلف خوب و بد داره؟
4. بازی های ps3 بدون دیسک اجرا میشن؟ چون توی بعضی ها هستن که ps3 شونو با هارد پر از بازی می فروشن. این فایده ای هم داره یا حتما باید دیسک بازی رو هم داشت؟
5. چند مدل هارد واسش هست؟ یه سرچ که کردم از 500 داشت تا 80
6. ساخت چین و غیر چین داره؟ مثلا ژاپن؟
7. ps3 آکبند چنتا دسته داره؟ چون بعضی ها همراه با ps3 دسته دومشون 2 تا دسته گذاشتن
8. پیشاپیش ممنون [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

سلام دوست عزیز

1.اینکه در کنسول باز نشده باشه و یا قبلا بریک یا دانگیرید نشده باشه.
2. بله هم فت داره که خیلی قدیمیه و مشکلاتی داشت ولی توی اسلیم اومدند اون مشکلات رو بر طرف کردند و هیچ مشکلی دیگه ای نداره ایبته یه مدل دیگه به نام سوپر اسلیم هم اومد که اون به درد ما کاررهای ایرانی نمیخوره چون هک نمیشه و شما بهتره همون اسلیم رو بردارید من خودم هم از مدل اسلیم استفاده میکنم و ازش راضی هستم و هیچ مشکلی در کنسول ندیدم.
3.نه نداره و همون جور که گفتم مدل اسلیم رو بگیرید دیگه حله همه چی.
4.توی کنسول ps3 تمام بازی ها بر روی هارد اجرا میشند حالا یا هارد داخلی و یا هارد خارجی ولی هک این کنسول جوری هست که برای اجرای بازی ها که شما از روی هارد اجرا میکنید باید فقط یه دونه دیسک اورجینال بازی داخل دستگاه داشته باشید به این صورت که مثلا اگه دیسک اورجینال بازی شما god of war بود وقتی شما یه بازی رو از روی هارد کنسول بارگذاری میکنید اسم دیسک اورجینال شما به اسم همون بازی تغییر مینه و شما با انتخاب دیسک میتونید بازی مورد نظرتون رو بازی کینید.
5.هارد داخلیش زیاد نیست شما یه هارد خارجی بگیر با هر حجمی که خواستید و بازی ها رو کپی کنید داخل هارد و وصل کنید به کنسول و لذتشو ببرید.
6.در این مورد اطلاعی ندارم ولی فکر نکنم اهمیت داشته باشه اگه هم بود تمام وسایلی که داره ساخته میشه ساخت چین هست.
7.کنسول ps3 به خاطر هک که روی اون هست فقط دست دوم هست و همجا که برد دسته دوم هست اونم به خاطر این بود که موقعی که این کنسول هک شد فقط فریمور 3.55 هک شد برای همین فقط مدل هایی که این فریمور رو داشتند هک شدند.
ولی به صورت اکبند باید یه دونه دسته خوده کنسول کابل برق کنسول و کابل شارژ دسته باشه و اونایی رو هم که دیدی دو تا دسته داشته بدونید دست دوم خریداری کرده اند دقیقا مثل خودم که کنسولم رو با دو تا دسته و بازی اورجیناله انچارتد 2 خریدم.
8.خواهش میکنم اگه بازم سوالی داشتید در خدمت هستم.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوالات و مشکلات درباره ی PlayStation 3 - توسط مجیدنصر - 12-13-2014, 02:46 AM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4 arshiasaberi 3,546 503,881 05-03-2021, 12:03 PM
آخرین ارسال: tamir24
  سوالات و مشکلات شما در رابطه با بازی های ps3 و ps4 End Of The Line 299 63,823 02-10-2020, 02:46 PM
آخرین ارسال: erfan9674
  دریافت انواع بازی های اورجینال رایگان برای playstation و Xbox و pc bathayi 0 1,708 12-15-2019, 06:58 PM
آخرین ارسال: bathayi
  توضیحات کامل درباره ریجن ALIREZA A.T.A 0 2,348 12-25-2015, 12:42 AM
آخرین ارسال: ALIREZA A.T.A
  درخواست کمک درباره ps plus Game Revolution 1 2,019 11-24-2015, 06:34 PM
آخرین ارسال: The Wolf Of Rivia

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان