امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یک موضوعی مطرح شد،که مجبور شدم تو فروم بهش بپردازم...
من کامنت های تو رو خوندم عرفان جان ، حرف هات بیشتر بر پایه ی آمار و ارقام بود و کاملا صحیح ، متاسفانه دلیل اینکه تو ایران این کنسول زیاد محبوب نشده این بود که گرافیک خوبی نداره و سخت افزارش به نسبت کنسول های دیگه ضعیف تر هست متاسفانه و متاسفانه چون بیشتر هم وطن های عزیزمون در ایران همه چیز بازی رو در گرافیک خوبش میبینن و کنسول Wii از گرافیک خوبی برخوردار نیست دیگه همه میگن این کنسول به درد نمیخوره و این مشکل رو داره و اون مشکل رو داره .... در صورتی که اگه یک بار بازی های این کنسول رو تجربه کنن میفهمن که کاملا در اشتباه هستن ، ولی در مورد اون دوست عزیزمون که میگه من بازی هاش رو تجربه کردم و خوشم نیومد باید بگم : دوست من قرار نیست که همه چیز با سلیقه ی شما یکی باشه ، شما خوشت نیومد ولی آیا درسته این کنسول رو زیر سوال ببری ؟ آیا درسته که کنسولی رو که این همه طرفدار داره بد بدونی ؟ خب منم از انحصاری های X360 خوشم نمیاد ولی باید بگم بده ؟ با اینکه از انحصاری های X360 خوشم نمیاد ولی این کنسول رو خریدم و باهاش بازی میکنم و حتی همون انحصاری هایی که به نظرم بد هست رو هم بازی میکنم تا بفهمم که چه نقاط ضعف و قوتی داره ....
بازی SKYRIM که در سال 2011 بهترین گیم سال شد رو من فقط 5 دقیقه بازی کردم و ازش متنفر شدم !!! ولی دلیل نمیشه بگم این بازی بده ، بلکه میگم به سلیقه ی من نمیخوره
در مورد کنترلر Move و کنترلر کنسول wii : وقتی کنسول وی در سال 2006 وارد بازار شد یک انقلاب بزرگ در صنعت گیم خلق کرد ، شما چطور محصولی که مال سال 2006 هست رو با محصولی که در سال 2010 منتشر شد مقایسه میکنی ؟ خب معلومه که در طی این همه سال و پیشرفت تکنولوژی محصولی که در 2010 عرضه بشه بهتر از مشابه قبلیش در سال 2006 هست ...
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: یک کوضوعی مطرح شد،که مجبور شدم تو فروم بهش بپردازم... - توسط GamerStation - 01-18-2013, 07:25 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقد بازی The Cave سایت گیمفا در فروم Gameinfomer و Gamespot dark_prince277 4 1,806 02-14-2013, 04:45 PM
آخرین ارسال: FARDAD.MG13
  فروم چیست؟!!!! Amir Z Spam 14 3,424 12-26-2012, 01:35 PM
آخرین ارسال: Game Life
  از چت روم شدن فروم جلوگیری کنید! Real G 28 5,876 10-18-2012, 03:17 PM
آخرین ارسال: spartacus

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان