امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بیوگرافی اعضای تحریریه سایت گیمفا
من از اردیبهشت وارد این سایت شدم و اکثرا من رو میشناسند ولی ارائه یک بایو بد نیست [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
من آرش سعادتمند هستم 20 ساله (شهریور میشه 21 [img]images/smi/s0 (83).gif[/img])، متولد تهران و مکان سکونت فعلی هم به دلیل دانشگاه و شغل پدر خراسان شمالی هستش. دانشجوی ترم 1 کارشناسی مکانیزاسیون کشاورزی هستم، نابغه و خر خون نیستم اما حتی با اینکه دانشگاه هستش تمام سعی رو می کنم که بالای 14 بگیرم و خدا رو شکر همین هم شده اکثر مواقع [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
شاید بپرسید که چی شد اومدم توی دنیای گیم! حقیقت سیستم من اولا گرافیک 64 داشت [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] هیچی نمیتونستم بازی کنم در حالی که دوستانم همه Assassin Creed داشتند اما خوشبختانه موفق به خرید یک سیستم مناسب و کافی شدم و تلافی این سال ها رو در آوردم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] زیاد آدم اجتماعی نیستم، الکی هم هی با همه داداش داداش نمی کنم اما به هیچ وجه سعی نمی کنم که اونها را آزرده خاطر کنم. سر یک سری چیزها حساس هستم و اختلاف نظر داریم که خوب طبیعیه اما ربطی به روابط دوستانه من با اطرافیانم نداره! هر چند این روزها دوستان خیلی راحت همدیگه رو رها می کنند [img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
شاید بگید اجتماعی نیستم چطور شد که اومدم توی چنین سایتهایی! من حقیقت یک بازی آنلاین انجام ندادم و از بخش چند نفره هم متنفرم. مدتی بود که مجله بازی رایانه رو تهیه می کردم که یک بار تصمیم گرفتم سری به سایت بزنم. که دیدم عجب جایی هستش! یک عامله آدم هم سن خودم که همه در رابطه با بازی ها صحب می کنند. اینطور که شد وارد اولین انجمن عمرم شدم. 
بعد یه مدت جو گرفتن تشکر و اعتبار بد من رو گرفت [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] با هدف کسب تشکر و ارتقاء رتبه اولین خبر خودم رو فرستادم (خبر شخصیت های PS All Stars Battle Royal بود یادش بخیر [img]images/smi/s0 (29).gif[/img]) منتهی بعد از مدتی فعالیت خیلی درگیر انجمن، روابط و اتفاقات پیش اومده شدم و به گونه انجمن رو عضوی از خانواده می دیدیدم که ارتباطم با اعضای اون بیشتر از کسب تشکر هستش.
بعد یه مدت که اتفاقات تلخی هم در بازی رایانه افتاد، دیدم شخصی داره اخبار من رو توی بازی سنتر کپی میکنه و فقط خیلی تغییرات ریزی در اون ایجاد میکنه. حقیقت توی بازی رایانه به کار من زیاد بها داده نشد و رفتم بازی سنتر که هم جلوی کپی بر داری رو بگیریم هم اینکه بلکه بشه وارد تیم بشم و همین هم شد! فعال ترین خبرنگار بازی سنتر بودم و توی 6 ماه 300 خبر فرستادم (البته توی گیمفا کمتر از 3 ماه 600 تا فرستادم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]) که خودش اونجا خیلی بود.
بازی سنتر هم گذشت و به پیشنهاد یکی از رفقای قدیمی که عضو تحریریه هستش و الانم رفته سربازی اومدم گیمفا که راضی هم هستم و مکان بسیار خوبیه.
این وسط خورده اتفاقات دیگه هم بوده که گفتم سر کسی رو درد نیارم! 
برای همگی شما دوستان عزیز در گیمفا موفقیت و ساعاتی خوش رو آرزومندم [img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: بیوگرافی اعضای تحریریه سایت گیمفا - توسط Delsin Rowe - 02-02-2014, 12:39 PM
RE: بیوگرافی اعضای تحریریه سایت گیمفا - توسط A.R.A.$.H - 07-18-2014, 10:03 PM
RE: بیوگرافی اعضای تحریریه سایت گیمفا - توسط Mobin Ahmadi - 03-28-2015, 04:41 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ارتباط با اعضای تحریریه GamerStation 189 62,848 12-07-2020, 08:49 PM
آخرین ارسال: Zebco
  تاپیک انتقادات و پیشنهادهای تحریریه گیمفا dark_prince277 45 18,554 04-11-2016, 07:10 PM
آخرین ارسال: Tyrion
  برگشت سایت به سیستم قبلی kasra 0 2,496 12-31-2013, 01:06 PM
آخرین ارسال: kasra

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان