امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بیوگرافی اعضای تحریریه سایت گیمفا
سلام به همه
 حسین براتی
 متولد 26 -10-1366
متولد و بزرگ شده اراک هستم و الان هم به صورت تنها ( البته هم خونه دارم ) دارم در تهران زندگی می کنم ! اصلا فکر زندگی مجردی به سرتون نزنه که خیلی دردسر داره !!!
فارق التحصیل نرم افزار .. سربازی نرفته [img]images/smi/s0 (66).gif[/img].. شاید پاییز برم ولی به شدت دنبال معافی هستم
 بازی مورد علاقه : تقریبا از اکثر باز یها خوشم میاد .. از هر بازی هم حد اقل یه نسخه بازی کردم و حس نوستالژی خاصی به بازی ها دارم .
 منتها الان هیچ بازی بهم حس  خوب رو نمی ده و خیلی با وسواس انتخاب می کنم
 فیلم و سریال زیاد می بینم  و علاقه شدیدی به دکستر ، سم و دین وینچستر ، بروبچه های خانواده گلگر ها ، ... دارم و کلا TV میلی رو دنبال نمی کنم !
 علاقه وافری به انیمه دارم و فعلا دنباله رو انیمه ناروتو هستم ... بلیچ هم انیمه اش متوقف شده .. کلکسیونی از انیمه های خوب رو هم دارم
 کتاب   کم می خونم ولی مانگا هر هفته می خونم ( مانگا شبیه به کمیک بوک ها هستش منتها از نوع ژاپنی ) و همچنان دنبال کننده مانگا ناروتو و بلیچ هستم ( به جاهای خیلی حساس رسیدن )
ورزش هم قبلا  انجام می دادم  اما الان فقط شلوار ورزشی می پوشم !
فوتبال داخلی پرسپولیس و خارجی هم بارسلونا و یوونتوس (  تورین FC بانوی پیر ایتالیا !!!)
تجربه نویسندگی رو از سال 85شروع کردم و در سایت ها و فروم ها نویسنده بودم به صورت پراکنده ، اما حرفه ای نوشتن رو از سال 88  در سایت دنیای بازی شروع کردم و بعد از اون مدتی در مجله علم روز بودم ..
داستان می نویسم ولی فعلا جایی منتشر نمی شن و در کار بازینامه نویسی هستم .. دوتا پروژه در دست کار هم دارم که منتظر تایید بودجه هستیم و مجوز هاشون گرفته شده !
 سوالی بود در خدمتیم !
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: بیوگرافی اعضای تحریریه سایت گیمفا - توسط حسین براتی - 06-08-2013, 03:19 AM
RE: بیوگرافی اعضای تحریریه سایت گیمفا - توسط Delsin Rowe - 02-02-2014, 12:39 PM
RE: بیوگرافی اعضای تحریریه سایت گیمفا - توسط Mobin Ahmadi - 03-28-2015, 04:41 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ارتباط با اعضای تحریریه GamerStation 189 62,849 12-07-2020, 08:49 PM
آخرین ارسال: Zebco
  تاپیک انتقادات و پیشنهادهای تحریریه گیمفا dark_prince277 45 18,554 04-11-2016, 07:10 PM
آخرین ارسال: Tyrion
  برگشت سایت به سیستم قبلی kasra 0 2,496 12-31-2013, 01:06 PM
آخرین ارسال: kasra

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان