امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
امتیاز به آخرین بازیِ انجام شده توسط شما
داداش مثل حرف خودت: چون شما از اسکایریم خوشت نمیاد دلیل نیست که گیم بدی باشه.
اون نزدیک به 100 ساعت بازی (شایدم بیشتر) هست،تعداد کوئست ها،کارهای که میتونی تو اونجا انجام بدی،محیط، صدای باد و بارون ،حق انتخاب،شیوه ی مبارزه،استراتژی،حالا اینا چیزی نیست،داستانش هم بی درو پیکر نبود که میگی،حداقل بی آغاز و پایان نبود،تو دارک سولز،آغاز داشت،ولی دیگه بعدش بهت نمیگفت که چکار کنی،یا حداقل کجا بری!
حالا یه چیزی داستان دارک سولز چه نقشی تو گیم پلی داره؟
اصلا چی بود داستانش؟
تو اسکایریم اگر به خاطر داستان نبود،کلا گیمپلی فرق میکرد،یعنی نمیتونستی شاوت بزنی و محل هایی که تو بازی طرح شده هم بر اساس دراگنبورن بودن ماست و رفتار مردم باهات فرق میکرد و....
تو دارک سولز داستان اصلی فقط دریچه ورود ما به اون دنیا (دنیای مردگان) هست،وتنها تأثیری که تو گیمپلی میذاره، اینه که باید ازون یارو ها پیدا کنی،که تبدیل شی به فرم انسان.
دارک سولز یه بدی دیگه هم که داره،سناریو نداره!
یعنی اگر پلیر بخواد داستان رو تا ته بره،تنها تنوع،میتونه نوع دشمن ها باشه.
که تازه اونم همه قیافه ها غلطی و عجیب غریب...
تو اسکایریم ،دنیای زیر زمین هم جوری طراحی شده،که پلیر میتونه به خوبی درک کنه،که ممکنه یه همچین حیاتی واقعا باشه!موجوداتش هم خیلی قیافه های واقعی دارن،مثلا مثل اورک های "واو" دندوناشون نیامده تا خرتناق حریف مقابلشون و قد و قیافه و اندازه هیکل همه موجوداتش با فرم آدم کاملا مچ شده.
حتی غول ها رو خیلی رئالیستیک طراحی کردن،دقیقا مثل اسکلت هایی که تو دانمارک پیدا شده...

تو دارک سولز اگه فن بازی بیاد دست میتونی لذت ببری،ولی تو اسکایریم اگر فن بازی هم ندونی بازم لذت میبری...

حالا اینا به کنار،نمیخواستم دعوا کنم،میخواستم بگم با دلیل صحبت کن.
وگرنه نسبت به اسکایریم خودم هم انتقاد دارم در برخی موارد.
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: شما به این بازی چه نمره ای می دهید؟ - توسط Delsin Rowe - 01-01-2014, 04:19 PM
RE: شما به این بازی چه نمره ای می دهید؟ - توسط Mr.B - 08-19-2014, 08:03 AM
RE: شما به این بازی چه نمره ای می دهید؟ - توسط Mobin Ahmadi - 04-26-2015, 11:19 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Watch Dogs 2 | آخرین اخبار و اطلاعات Station 26 7,630 01-18-2017, 09:32 PM
آخرین ارسال: who i am
  تاپیک رسمی بازی Far Cry 4 // آخرین اخبار و اطلاعات spartacus 102 27,455 11-14-2014, 08:18 PM
آخرین ارسال: Old Snake

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان