amaz
(فقط the last of us)
فقط the last of us
**

تاریخ ثبت‌نام: 10-26-2012
تاریخ تولد: تعیین نشده
زمان محلی: 03-28-2024 , 06:20 PM
وضعیت: آفلاین

amaz درحال‌حاضر غایب است. دلیل غیبت: کی گفته من غایبم؟
غیبیت از تاریخ: 05-14-2014 — تازیخ بازگشت: ناشناس

اطلاعات انجمن amaz
آخرین بازدید: 07-01-2014, 04:45 PM
کل ارسال‌ها: 55 (0.01 ارسال در هر روز | 0.02 درصد از کل ارسال‌ها)
(یافتن تمامی ارسال‌ها)
کل موضوع‌ها: 3 (0 موضوع در هر روز | 0.01 درصد از کل موضوع‌ها)
(یافتن تمامی موضوع‌ها)
مدت زمان حضور در انجمن: 3 روز, 10 ساعت, 8 دقیقه
تعداد کاربران معرفی کرده: 0

اطلاعات اضافی درباره‌ی amaz
درباره من: من ؟ من ؟ من ؟ ( سرش توی ... ن ) :D
ببینید ، من سخت می تونم خودمو معرفی کنم ، یعنی از اون آدمایی هستم که می تونم بشینم واستون یه ساعت فلسفه ببافم ( چرت و پرت بگم)
در کل ، فردی هستم همیشه خندان ، بسیار گرایش یافته به سوی دین و مذهب و ... ، خر خون نیستم ( ما از نوع خوانندگان خزندگانی هستیم ) بعدشم ، می تونم بگم خیلی شل و ولم
سوالات زیادی در ذهنم شکل گرفته ، ولی نمی دونم از کی بپرسم ، اصلا حوصله مدرسه رو ندارم ، درس خوندن رو فقط مختص خونه می دونم و بس ، عاشق والیبالم و ............
خوب ، اینجا سایت بازیه و منم گیمر ، پس مقدمه چینی رو بگذاریم کنار و بریم سر اصل مطلب ، ( برای ادامه مطالب به قسمت یادداشت های اضافی مراجعه گردد)
نام واقعی: امیرحسین زارعی
:|
شغل: مشترک مورد نظر در دسترس نمی باشد / لطفا بعدا مراجعه فرمایید
بازی های مورد علاقه شما؟: فارسی را پاس می داریم و همه را پارسی می نویسیم ( بازی نیست )
آخرین ما
اسپلینتر سل
فرقه اساسین
شیطان هم می گرید
شبگرد
ارتش های فرازمینی
شرلوک هلمز
این بازیه چی بود اسمش ؟ آهان ------> رزیدنت ایول
واکینگ دد
ماورا : دو روح
باران شدید
آنچارتد ( حواستون باشه در حضور من تجاوز به حریم شخصی نکنید )
سقوط تایتان ( بالاخره مایکروسافته و سقوط تایتانش دیگه)
بدنام : فرزند ِ دوم
بدنام : فرزند اول
بدنام : فرزند میانی
متال گیر سالید 1
متال گیر سالید 2
متال گیر سالید 3
متال گیر سالید : سفیر سلح
متال گیر سالید 5 سطح صفر
(تجاوز به حریم شخصی در هر صورت ممنوع می باشد------> بسه دیگه بیمزه شد)
دارک سولز 1 و 2
سگ های نگهبان
سرقت بزرگ اتومبیل ( سبا )
سیاووش
شیطان درون
سرنوشت
مکس دیوانه
بیگانه
ندای وظیفه
میدان نبرد
محفل 1886
بازی های در حال انجام: انگلیسی را پاس نمی داریم ولی در بعضی جاها قدردانش هستیم
Call Of Duty Ghosts
Assassin's Creed 4 Black Flag
Uncharted 2-3
Metal Gear Solid 4-5
The Last Of Us
The Last Of Us Left Behind
FEZ
Minecraft
The Walking Dead Season 2
DMC Devil May Cry
Metal Gear Rising Revengance
Metal Gear Solid 1 !!!!
پلتفرم های شما:
  • PC
  • Playstation 3
یادداشت کاربر: آقا ، یه دو سه روز پیش در فضای مجازی مشغول گردش بودم ، یک کتابی پیدا کردم با نام ِ
***** MATH
من عذر خواهی می کنم که این اسم را در اینجا قرار دادم ، موضوع را از معلم ریاضی جویا شدم ، وی در جواب گفت :
کلمه ای که شما آن را با معنای بدش می شناسید ، می تواند معانی مختلفی داشته باشد ، این کتاب ، عجایب علم ریاضی را بیان می کند . در ضمن ، باید بگم وی قبلا این کتاب را اندکی مطالعه کرده بود
*لطفا بی جنبه بازی در نیارید *
این مسخره بازیا ، این بیرون رفتن از ناتی داگ ، واقعا داره حال منو به هم میزنه ، مثل بیرون رفتن بعضی ها از اینجا میمونه ، ولی همون طور که اینجا دوباره رو پای خودش وایساد ، مطمئنا ناتی داگ هم می تونه و سونی هم بهش کمک می کنه ، لامصب من دارم محو این بازی آنچارتد و آخرین مای ناتی داگ میشم ، چرا ؟ چرا اینا اینقدر زیبان ؟ بعدش ، دیدیم که آخرین ما جوایز بیشتری را نسبت به آنچارتد گرفت ، ولی هنوز از نظر متا ازش عقب تره ، می پرسین چرا ؟ باید بدونین بعضی کاربرا میان نقد DLC بازی رو می نویسن و میگن :
" بازی هیچ چیز جدیدی را ارائه نمی دهد ، فقط روابط بین یک دختر و دوستش را بیان می کند ، من واقعا ناراحت هستم از این که پولم را حرام ِ این DLC کردم ، مردم فقط یک قسمت از بازی را می بینند ( بگذارید شرح ندهیم ) ، اما وقتی با نگاه دقیق تری بررسی کنیم ، می بینیم که بازی واقعا خیلی خسته کننده است ، آخر چه لذتی دارد که به تماشای از بین رفتن ِ دشمنان توسط ِ کلیکر ها بنشینیم ؟ "
نمونه ای از سخنان ِ ... بعضی از کاربران بود ، البته ، اینها تاثیری در متا ندارد ، فقط خواستم متذکر شوم که بعضی از این خارجی ها ، زیبایی های بازی را نمی بینند و هر چه از دهنشان در می آید می گویند