GamerStation
(خداحافظ دوستان)
خداحافظ دوستان

تاریخ ثبت‌نام: 07-25-2012
تاریخ تولد: تعیین نشده
زمان محلی: 03-29-2024 , 01:54 AM
وضعیت: آفلاین

اطلاعات انجمن GamerStation
آخرین بازدید: 03-08-2013, 03:52 PM
کل ارسال‌ها: 1,576 (0.37 ارسال در هر روز | 0.7 درصد از کل ارسال‌ها)
(یافتن تمامی ارسال‌ها)
کل موضوع‌ها: 103 (0.02 موضوع در هر روز | 0.42 درصد از کل موضوع‌ها)
(یافتن تمامی موضوع‌ها)
مدت زمان حضور در انجمن: 1 ماه, 1 هفته, 4 روز
تعداد کاربران معرفی کرده: 21

اطلاعات اضافی درباره‌ی GamerStation
پلتفرم های شما:
  • PC
  • Playstation 3
  • Xbox 360
  • PSVita
یادداشت کاربر: خب دوستان مثل اینکه وقتش رسیده بازنشسته بشم ... ، بدی هام رو به خوبی خودتون ببخشید ، دیگه باید برم دلیل رفتنم هم بیشتر مشکلات شخصی خودمه و دیگه توان ندارم که به اینجا برسم و جدیدا هم دیدید که خیلی کم میومدم اینجا ، تصمیم گرفتم از اینجا برم و دیگه کلا گیم و اینجور چیزا رو بوسیدم گذاشتم کنار ، شما هم اگه بدی از من دیدید منو ببخشید ، منم همه ی شما چه اونایی که باهام خوب نبودن چه اونایی که با من خوب بودن و بهم احترام گذاشتن رو دوست دارم و حلال کردم ، شما هم من رو حلال کنید ، خیلی ها بهم گفتن که چرا انقدر خشک شدی و مثل قدیما نیستی ، در جوابشون باید بگم : شما هم اگه جای من بودید همینجوری میشدید ، شما هیچوقت از پشت پرده انجمن خبر نداشتید و هرگز جای من نبودید تا ببینید چقدر مدیریت سخته ، البته یکم هم تقصیر خودمه ! چون زیادی مقرراتی بودم و شدیدا دوست داشتم همه جای انجمن با نظم بشه .... با بعضی ها یکم تند صحبت کردم که از اونا هم معذرت میخوام ، الان که دارم اینو مینویسم اعصابم راحت تره ، چون از روزی که مدیرکل شدم یک روز هم اعصابم آروم نبوده ! از دوستان صمیمی ام که در لیست دوستانم بودن هم خداحافظی میکنم ، از آقا کسری هم خداحافظی میکنم و خوشحالم که مدتی پیش ایشون کار کردم و باعث افتخار منه ، راستی پیشاپیش عیدتون هم مبارک امیدوارم سال خوبی داشته باشید و در این سال جدید موفق تر از سال قبل باشید .
خداحافظ