امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تا کی انتظار ؟ ریسینگ هایی که ما انتظار آن ها را میکشیم
به نام خدا
در این زمان بازی های ریسینگی هستند که هر یک از ما به شدت منتظر ان هاییم . از گرن توریسمو 7 گرفته تا فورزا هورایزون 3 . همه این بازی ها برای ما لذت بخش بودند که شدید منتظرم نسخه های بعدی ان هستیم . در ادامه به بررسی ان ها میپردازیم .
forza
horizon 3
[تصویر:  maxresdefault.jpg]
پس از ساخت نسخه موفق از بازی فورزاهورایزن PG سراغ ساخت نسخه دوم بازی رفت . این نسخه هم همانند نسخه اول یک بازی موفق شد و بهتر از رقیب خود یعنی درایوکلاب عمل کرد . این عنوان طرفدار های خاص خود را دارد و همه از این بازی خوششان امد . شاید به دلیل اپن ورلد بودن بازی است . خب طرفداران حق دارند چون محیط این بازی انقدر زیبا و تمیز کار شده بود که همه را هیبت زده کرد . نواوری های زیادی هم داشت . مثل مسابقه در دل کوه و دشت . همچنین این بازی از تعداد ماشین های زیادی بهره میبر که به 210 تا میرسید. این بازی برای xone و x360 منتشر شد . اما یک سری ویژگی های نسخه xone را نداشت . حالا پس از منتشر شدن forza motor sport 6 به احتمال زیاد ترن 10 از نسخه جدید هورایزون رونمایی خواهد کرد و همه در انتظار ان هستند 
gran turismo 7
[تصویر:  GT7.png]
پس منتشر شدن نسخه کمی ناموفق  گرن توریسو 6 برای کنسول نسل هفتمی سونی یعنی پلی استیشن 3, PD سراغ ساختن نسخه 7 این عنوان بر روی ps4 کرد. 
این بازی هنوز معرفی نشده اما تایید شده . همچنین سازندگان در کنفرانس معرفی بوگاتی جدید حضور داشتن و به احتمال زیاد قرار است این بوگاتی ماشین مورد علاقه طرفداران برروی نسخه 7 شوند .  همچنین احتمال میرود که نسخه 7 بازی در کنفرانس psx 2015 معرفی شود . من که خودم نمیتونم تا معرفی این بازی صبر کنم.
project cars 2
[تصویر:  4801860_orig.jpg]
پس از منتشر شدن نسخه موفق اول این بازی پس از یک ماه sls از نسخه دوم این عنوان با کمی اطلاعات معرفی کرد . بر طبق ادعای سازندگان این بازی شامل مسابقه در زمین برفی مسابقات رالی و مسابقات در زمین شنی و وجود بخش کواپ میشود . یکی از نکات منفی در نسخه قبل عدم وجود ماشین های زیاد در بازی بود. اما حالا طبق گفته sls نسخه دوم بازی ( تا الان ) شامل 200 تا ماشین است که احتمال میرود بیشتر شود . sls هنوز هیچ تریلری بیرون نداد و فقط چندتا عکس از بازی منتشر کرد . 

دوستان من در این مقاله فقط بازی هایی رو نوشتم که از ان ها اطلاعات زیادی داشتم . اگر بازی ای است که جا انداختم لطفا شما با اطلاعات بهم بگید تا به مقاله 
اضافه کنم .
پاسخ
مگه چقدر از تاریخ انتشار فورزا هوریزون 2 و پروجکت کارز گذشته که ما بخواهیم برای نسخه ی بعدی انتظار بکشیم  S0 (43) 
حالا باز گرند توریسمو  گزینه خوبی هست واسه مقاله ولی من چیزی از مقاله نمیبینم به جز چند خط نوشته :| 
فقط اسم 3 تا بازی رو گفتی ای کاش یخورده بیشتر واسه مقاله وقت میزاشتی و از اطلاعات دیگران هم استفاده میکردی  106
پاسخ
یعنی فقط همین 3تا؟ S0 (19)
پاسخ
(10-05-2015, 12:50 PM)isapor123 نوشته است: مگه چقدر از تاریخ انتشار فورزا هوریزون 2 و پروجکت کارز گذشته که ما بخواهیم برای نسخه ی بعدی انتظار بکشیم  S0 (43) 
حالا باز گرند توریسمو یه چیزی :| 
فقط اسم 3 تا بازی رو گفتی ای کاش یخورده بیشتر واسه مقاله وقت میزاشتی و از اطلاعات دیگران هم استفاده میکردی  106

از فورزا هورایزون 2 که میگذره . از پروجکت کارز درسته حق با توئه . اما به دلیل کم بودن قرار بود درایوکلاب 2 هم بذارم که یوشیدا گفت که دیگه ساخته نمیشه . تازه مگه چندتا ریسینگ شاخ داریم ؟ اگه شما اطلاعات داری بگو ما اضافه کنیم .
پاسخ
(10-05-2015, 12:58 PM)ali-222 نوشته است:
(10-05-2015, 12:50 PM)isapor123 نوشته است: مگه چقدر از تاریخ انتشار فورزا هوریزون 2 و پروجکت کارز گذشته که ما بخواهیم برای نسخه ی بعدی انتظار بکشیم  S0 (43) 

از فورزا هورایزون 2 که میگذره . از پروجکت کارز درسته حق با توئه . اما به دلیل کم بودن قرار بود درایوکلاب 2 هم بذارم که یوشیدا گفت که دیگه ساخته نمیشه . تازه مگه چندتا ریسینگ شاخ داریم ؟ اگه شما اطلاعات داری بگو ما اضافه کنیم .

خوب ادم عاقل وقتی گزینه های کمی واسه این مقاله وجود داره مگه کسی مجبورت کرد که بنویسی  40 
درایو کلاب 2 هم مورد انتظار نیست همون یکش هم زیادی بود از سرمون حتما لازم نیست که یه نسخه ی دیگه از سری بازی های ماشینی منتشر بشه
 وژدانن این بازی های ریسینگ اینقدر زیاد شدن که ادم نمی دونه به کدوم یکی علاقعه مند بشه :| تازه منم میدونم که اگه قرار پروجکت کارز 2 منتشر بشه هیچ تغیری نمیکنه به جز اضافه شدن چندتا آیتم و عوض شدن عکس جلد روی پاکت بازی :/ 
از نظر من باید درمورد تاریخچه سری بازی های منتشر شده از عنوان بزرگ garnd turismo مقاله مینوشتی و نسخه ی نسل هشتمی اون رو به عنوان مورد انتظار ترین بازی نسل هشت انتخاب میکردی
پاسخ
(10-05-2015, 01:13 PM)isapor123 نوشته است:
(10-05-2015, 12:58 PM)ali-222 نوشته است:

خوب ادم عاقل وقتی گزینه های کمی واسه این مقاله وجود داره مگه کسی مجبورت کرد که بنویسی  40 
درایو کلاب 2 هم مورد انتظار نیست همون یکش هم زیادی بود از سرمون حتما لازم نیست که یه نسخه ی دیگه از سری بازی های ماشینی منتشر بشه
 وژدانن این بازی های ریسینگ اینقدر زیاد شدن که ادم نمی دونه به کدوم یکی علاقعه مند بشه :| تازه منم میدونم که اگه قرار پروجکت کارز 2 منتشر بشه هیچ تغیری نمیکنه به جز اضافه شدن چندتا آیتم و عوض شدن عکس جلد روی پاکت بازی :/ 
از نظر من باید درمورد تاریخچه سری بازی های منتشر شده از عنوان بزرگ garnd turismo مقاله مینوشتی و نسخه ی نسل هشتمی اون رو به عنوان مورد انتظار ترین بازی نسل هشت انتخاب میکردی
چشم شما به بزرگی خودت ببخش . دفعه بعد حتما این کار رو میکنم .
پاسخ
انتظار میکشیم یا میکشی ؟ اینا نظر شخصیه والا وگرنه من از همه بیشتر منتظر نید فور اسپید جدیده هستم تا اینا
پاسخ
(10-05-2015, 01:31 PM)BadBoy4Ever نوشته است: انتظار میکشیم یا میکشی ؟ اینا نظر شخصیه والا وگرنه من از همه بیشتر منتظر نید فور اسپید جدیده هستم تا اینا

nfs که معرفی شده و چیزی تا منتشر شدن نمونده . من بازی هایی رو نوشتم که معرفی نشدند و اگر معرفی شدند تریلری چیزی نیومده .
پاسخ
(10-05-2015, 01:33 PM)ali-222 نوشته است:
(10-05-2015, 01:31 PM)BadBoy4Ever نوشته است: انتظار میکشیم یا میکشی ؟ اینا نظر شخصیه والا وگرنه من از همه بیشتر منتظر نید فور اسپید جدیده هستم تا اینا

nfs که معرفی شده و چیزی تا منتشر شدن نمونده . من بازی هایی رو نوشتم که معرفی نشدند و اگر معرفی شدند تریلری چیزی نیومده .

میدونم کلی گفتم
مثلا میتونستی تو لیست عنوان هایی رو بیاری که ممکنه اصن تایید نشن مثل کرش ریسینگ یا بادی هاروست جدید یا حتی ماریو کارت بعدی
پاسخ
(10-05-2015, 01:37 PM)BadBoy4Ever نوشته است:
(10-05-2015, 01:33 PM)ali-222 نوشته است:

میدونم کلی گفتم
مثلا میتونستی تو لیست عنوان هایی رو بیاری که ممکنه اصن تایید نشن مثل کرش ریسینگ یا بادی هاروست جدید یا حتی ماریو کارت بعدی
نه دیگه ما چیز هایی رو نوشتیم که یک روز بالاخره میان  ;) :cool:
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  2016؛ سال کهنه سربازان صنعت گیم | 13 عنوان مورد انتظار 2016 [قسمت دوم] Devil Prince 4 2,872 06-18-2016, 08:05 PM
آخرین ارسال: سجاد محمدی پور
  نقد و برسی بازی هایی برای mobile MR.DSH 6 2,188 06-17-2016, 04:44 PM
آخرین ارسال: MR.DSH
  2016؛ سال کهنه‌ سربازان صنعت گیم | 13 عنوان مورد انتظار 2016 [قسمت اول] Devil Prince 14 4,576 06-05-2016, 12:01 PM
آخرین ارسال: mohammad9333
  صدا… دوربین… اکشن / ۱۵ عنوان مورد انتظار اکشن (ماجرایی) در سال ۲۰۱۶ saeed aghababaee 24 5,876 03-31-2016, 12:22 PM
آخرین ارسال: mohamad edzio
  نگاهی گذرا به بازی‌هایی که قرار است در ماه نوامبر منتشر شوند (قسمت دوم) Abandoned Kratos 0 1,008 11-06-2015, 07:10 PM
آخرین ارسال: Abandoned Kratos

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان