امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
از جنس فراموشی:نقد برترین عنوان ترسناک در بین بازی های رایانه ای
(06-19-2013, 10:10 AM)'مهدی ادیتوره' نوشته است: به نظر من به این سبک داره ظلم می شه چون الان همه سازنده ها دنبال بازی های اکشن و انلاین و ... هستن و زیاد به این سبک اهمیت نمیدن حتی بعضی از فرانچایز های بزرگ این سبک هم کمی به سمت اکشن مایل شدن ولی این بازی واقعا ترسناک هست که من زیاد حال نمی کنم [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

اتفاقا به نظرم ظلم بشه بهتره ... سازنده های بزرگ میان اینطور بازیهارو با گرافیک بالا خراب می کنن ... مثلا همین بازی یا بازی مرد قلمی شما در نظر بگیر توسط تیم های کوچیک ولی با پتانسیل های بالا ساخته شدن ... نسخه ی اول مرد قلمی ترسناکترینش بود و آخریشم به نظرم بدترینش چون حس اول نداشت ....
بازی های ترسناک به نظرم باید از دست کسایی ساخته بشه که عاشق سبکشن و با گرافیک پایین ... شما برو بازی Paranormal ( یه فیلم مزخرفم به همین اسم هست ) بازی کن ... من به شخصه خیلی ترسیدم حتی از اسلندر من هم بیشتر ترسیدم ... یه بازی مستقل که فقط ایده های میزان توش خوابیده ... نوع ترسش ... شروع میزانش ... همشون بهم چسبیده ... فعلا فقط ساعت 8 صبح یه ربع بازی می کنم ... چون خیلی ترسناکه ... حتی اگه یکی بقلتم باشه با هم میترسین ...
بعضی بازی ها مثل اسلندر من باید تنهایی بترسی ولی این اینطوری نیست ... 
یه نکته دیگه ... بازی آلن ویک هم بازی خیلی خوبیه ... من که از محیط خوفناکش میترسیدم ... مخصوصا لامپ هایی که خاموش میشدن و یه دفعه دشمنات سرت خراب میشدن .... در کل اینطور بازی ها باید آرکید و کوچیک باقی به مونن ، بزرگ که بشن می پکن 

به نام خدای خاکستری ....
Grey Pen
BLOG: Gpen.ir
Y! ID: Grey_joker
FB ID: Hadi.Jourbonyan1
پاسخ
بازی چندان جالبی هم نیست...[img]images/smi/s0 (86).gif[/img]و نظرم رو به خودش جلب نکرد.[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]ولی ممنون.[img]images/smi/s0 (78).gif[/img][img]images/smi/s0 (78).gif[/img]
پاسخ
به نام خدا
دوستان خواهشا یک لطفی بکنید و بگید آخرش چی میشه؟
من اویل۴ رو به زور بازی کردم(البته ۵و۶ خیلی باحال بودند و موجبات خنده و شادیمون رو فراهم کردند)
اینجوری که شما گفتید کیبوردم هم بیوفته طرفش، میرم یکی دیگه میخرم.(ولی برای کیسم حاظرم فداکاری کنم.)
ولی داستانش برام جذاب بود.
پس لطفا بگید آخرش چی میشه. ماکه هیچی نداریم. پس میخواد با چی الکس رو بکشه. اصلا الکسو میکشه؟ نکنه نیمه ی شیطانی خودماست؟
راستی درباره آلن ویک اینجا تاپیک هست؟
آخرین سوال: با خراب شدن اعصابمان کاراکتر دیونه بازی درمیاره یاخودبه خود میمیره؟ اگه فقط عکس هیولاهای بازیو ببینیم، بازم ترسناکند؟
در پناه حق
[تصویر:  8f3_sfv_ed.jpg]
?So who you gonna be when the reaper come knocking
Actions speak louder than words, so stop talking
So watch me break out of this cage
I fight now, I wont change
پاسخ
(07-15-2013, 12:17 AM)'PWLG' نوشته است: به نام خدا
دوستان خواهشا یک لطفی بکنید و بگید آخرش چی میشه؟
من اویل۴ رو به زور بازی کردم(البته ۵و۶ خیلی باحال بودند و موجبات خنده و شادیمون رو فراهم کردند)
اینجوری که شما گفتید کیبوردم هم بیوفته طرفش، میرم یکی دیگه میخرم.(ولی برای کیسم حاظرم فداکاری کنم.)
ولی داستانش برام جذاب بود.
پس لطفا بگید آخرش چی میشه. ماکه هیچی نداریم. پس میخواد با چی الکس رو بکشه. اصلا الکسو میکشه؟ نکنه نیمه ی شیطانی خودماست؟
راستی درباره آلن ویک اینجا تاپیک هست؟
آخرین سوال: با خراب شدن اعصابمان کاراکتر دیونه بازی درمیاره یاخودبه خود میمیره؟ اگه فقط عکس هیولاهای بازیو ببینیم، بازم ترسناکند؟
در پناه حق
والا من که خودمو کشتم تا اینو تموم کنم ولی اگه کسی رو پیدا کردی کهتا آخرش رفته باشه ماروهم خبر کن که ازش راهنمایی بگیریم،کلا بازیش خیلی خیلی فکریو ریزبینانست،والاانتهاشو نمی دونم ولی در مورد دنیل باید بگم وقتی اعصابش خراب میشه نمیمیره فقط باحالتی مست مانند تلو تلو خوران راه میره و دیدش بشدت تار میشه که کلا فرار از دست هیولای اصلی بازی رو غیر ممکن میکنه،اگه دوست داری بازی های ترسناک انجام بدی Amnesia بهترین گزینه برای ترسیدن هسته چون هیچ وقت نمی تونی با عامل ترساننده مقابله کنی که همین باعث میشه بشدت از دستش فراری باشی،اواسط بازی هم که دیگه میشه نورالانور و دیگه از ترس سکته نزنی خوبی،حتی چندنفری هم از ترسش نمی کاهه،خیلی دلهره آوره[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 953 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  زمین بازی خدایان،نقد بازی INJUSTICE GODS AMONG US Funny Man 29 13,659 11-28-2020, 06:39 AM
آخرین ارسال: saeid15
  دنیای خمیری (نقدی کوتاه از بازی بیاد ماندنی neverhood)+دانلود بازی ALAN PAYNE 14 9,136 04-11-2020, 02:31 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  [مقاله] قاب‌های مینیمال | برترین بازی‌های اندروید و iOS (قسمت اول) White Beard 0 1,435 08-24-2019, 11:03 PM
آخرین ارسال: White Beard
  مدیریت بازی مدیریت زندگی است .نقد بازی قهرمانان دیوار قرون وسطی mghnlolo 0 1,724 06-22-2017, 04:49 PM
آخرین ارسال: mghnlolo

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان