امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
امتیازات Unravel| کاموایی از جنس طبیعت...
به نام خدا

[تصویر:  Unravel_E3_Screen5.0.jpg]

Unravel یکی از الزامات این دوره و زمان است. عنوانی که برخلاف تمامی بازی های جنگ و قتل عام محور شما را قدری با خودتان آشتی می دهد. در این بازی شما با الیاف و نخ سرو کار داشته و باید پازل های مختلفی را حل کنید. شخصیت اصلی که با نام Yarny شناخته می شود، با استفاده از نخ هایی که در دست دارد درون بازی باید پل هایی ساخته تا بتواند پازل های مختلف را حل کند. راه های مختلفی برای حل مسائل درون بازی وجود دارد که همه اینها به سلیقه و خلاقیت بازیکن مربوط می شود. بازیکن می تواند راه های مختلفی را برای پایان هر مرحله در نظر بگیرد. بازی همچنان زیبا بوده و عالی به نظر می رسد. Yarny زمانی که سرش خیس می شود، آنرا تکان داده و خشک می کند! تنها رقبای این بازی Limbo و Ori and The Blind Forest هستند. برخلاف آنچه که تصور می کردم، هیچ چیز این بازی خیالی نیست. 
بازی Unravel در تاریخ ۲۰ بهمن ۱۳۹۴ برای پلتفرم‌های PC ،PS4 و Xbox One منتشر می‌شود.

امتیازات:

نقل‌قول: The atmosphere is so compelling that I couldn’t help but feel like a piece of my own story was wrapped up in the game with the rest of the photo album. It’s rare but a special thing when a game manages to impart a story that touches strings deep in the heart, and Unravel manages to meet and exceed this feat. Get ready to have all the feels
IGN: 83
نقل‌قول: As a puzzler it has charm due to Yarny’s engaging skills, but as a platforming experience it’s less remarkable. But to judge it solely on these mechanical aspects would be to overlook its greater achievement: the way it provokes subtle and complex emotions through the use of nature and nostalgia. It all makes for a sincere, warm-hearted, and extremely likeable adventure
نقل‌قول: With just a dozen levels, Unravel's brief six-hour runtime still proves too long for the basic puzzle mechanics. However, the satisfying platforming, thoughtful story, and adorable protagonist make it a worthwhile journey. I grew tired of repeating the same puzzle solutions, but seeing Unravel through to the end was still a treat
نقل‌قول: Assessed purely on gameplay, it’s everything I tend to fear about indie projects; Beautiful, heartfelt, but like Yarny himself, not robust enough
EGM: 65
نقل‌قول: Over the course of my seven hours with the game, it was an enjoyable, simple and easy experience. Unravel doesn't do anything special with its gameplay or narrative, though it does have a magnificent soundtrack and stunning visuals. If you're a person who is a hardcore platforming fan, you will most likely be very underwhelmed with Unravel, but if you're looking for a fun, easy and light experience, then maybe this game is for you
نقل‌قول: Unravel can deliver some picturesque desktop wallpaper, but when in motion, this 2D platformer becomes a frustrating puzzler that expects you to know more than you've been taught

متای بازی

[تصویر:  sv5smjdhte3yi5xrkfhd.png]
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
واقعا عالیه خیلی دلم می خواد بازی رو بازی کنم ولی حیف که گرافیک نمیکشه بازی رو به نظر میرسه از اون بازی های فکری و خوب باشه البته اون چند تا نمره ی آخر معلوم نیست فازشون چیه ولی هر چی هست با بازی رو تجربه می کنیم دیگه توی این دوره زمونه که بازی با حجم های سنگین منتشر میشه 2 گیگ چیزی نیست و حالا چه خوب چه بد میشه اون رو دانلود و بازی کرد و که البته این بازی هم جز بازی های خوب هست. از شخصیت اصلی بازی کاملا مشخصه
یه نقدی هم می کنیم از مدیر کل که تنبل شده قبلا نقد ها رو ترجمه می کرد ولی الان ترجمه نکرده. با ذکر دلیل این مسئله رو توضیح بده.
با تشکر از همگی
و یک خبر هم بهتون بدم که آقای خزائی تحریریه عزیز سایت قراره تا آخر هفته نقد این بازی رو روی سایت منتشر کنه.
به امید موفقیت روز افزون
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
متای بازی خیلی اندک تو ذوق میزنه. تاکید میکنم خیلی اندک.
البته بنده اصلا به متای های بالا توجه نمیکنم. باید دید که گیمفا چه نمره‌ای به بازی میده. اصولا وقتی یه ایرانی بازی رو نقد میکنه و بهش نمره میده میشه روش حساب کرد. گیم اسپات و IGN صفر هم بدن مهم نیست.

منتظریم ببینیم گیمفایی ها چجوری نقدش میکنن...
پاسخ
به شخصه خیلی بازی دوست دارم S0 (2) S0 (29)
کلا عاشق چنین محیط هایی هستم و امیدوارم خاطراتی که با لیمبو داشتم به سبکی دیگه برام زنده بشه.... S0 (36)
نقد بازی هم با منه S0 (2) S0 (2)

هر کسی از دوستان هم خواست CD-Key اشتراکی بازی بخره بره فروشگاه کی پلی. خود بنده امروز خرید کردم S0 (29)

متا هم کاش بالا 85 میشد...
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Sniper Elite 4| امتیازات Station 0 2,026 02-13-2017, 07:21 PM
آخرین ارسال: Station
  Resident Evil 7: biohazard| امتیازات Station 0 2,114 01-23-2017, 10:50 PM
  امتیازات | The Last Guardian Station 0 1,999 12-06-2016, 06:25 PM
  امتیازات Watch Dogs 2 منتشر شدند Station 0 1,751 11-14-2016, 06:06 PM
  امتیازات Resident Evil: Umbrella Corps منتشر شدند Station 7 2,656 06-23-2016, 05:30 PM
آخرین ارسال: Farhad01

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان