امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایا سم فیشر به مشهد می اید. تصویری
scbl چشایه تو در نیاد ماله من در نمیاد[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]جمع کن بابا با اون تاپیک ماپیکت[img]images/smi/s0 (80).gif[/img]spartacus کجایی[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
(08-11-2013, 01:25 PM)'Alex Mercer' نوشته است:
(08-11-2013, 01:19 PM)'SCBL' نوشته است:
(08-11-2013, 01:07 PM)'god of darkness' نوشته است: اوه اوه اینقدر که به این چرت و پرتا اهمیت میدین به تولد کوروش کبیر هم توجه میکنید؟؟؟؟؟؟
اخ فراموش کرده بودم این واقعه ی خییییییییییلی مهم رو.
این واقعه خیلی مهم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آقای SCBL شما با این حرفتون جاتون مشخص شد بزید تشریف ببرید تو همون تالار عرفان و اندیشه که بکس ما هر وقت دلشون میگیره میان اونجا 45 دقیقه می خندن

بله آقای SCBL شما از همون خرمذهب هایی هستید که می گفتید آهنگ برقص آ محسن چاووشی توهین به امام حسین هست برو آقا برو

شما 11 روز پیش تو این سایت ثبت نام کردی حالا نگران بن شدن هم هستی برو آقا برو تسبیح تو بنداز برو

شمااز کجا فهمیدی جای من تالار عرفان و اندیشست چون زیاد به کوروش کبییر اهمیت نمی دم

(08-11-2013, 01:46 PM)'Alex Mercer' نوشته است:
(08-11-2013, 01:44 PM)'SCBL' نوشته است:
(08-11-2013, 01:40 PM)'Alex Mercer' نوشته است:
(08-11-2013, 01:37 PM)'SCBL' نوشته است: جونم بگه من اتفاقه زیاد مذهبی نیستم  اون تالار عرفان و اندیشه هم که گفتید  نه تاحالا رفتم نه ازاین به بعد میرم ولی این رو بدون  با این که خشک مذهبی نیستم ولی از حرمت بعضی چیزا نمیگزرم

بله کاملا از طرز بیان تون معلومه ما که نمیدونستیم یه SCBL هم تو همون تالار هست و حرف های از این قبیل میزنه

سریعا جم کن بساطت رو پهن نشه کل ارسال های شما مربوط به این بازیه
شما اصلا اول مطلب من رو خوندی  من نوشته بودم من فن blacklist بودم  حتی از اسمم پیداست ولی با دیدن اخرین تریلر که لینکش هست نظرم عوض شد
آره یه فن این بازی تمام ارسال هاش تو یه انجمن گیم بر ضد اون بازیه آره
شما کلا یا حالت خوش نیست یا فارسی بلد نیستی اقای کوروش کبییر فارسی را پاس بدار عزیزم  وقتی هنوز نمی فهمی نظرم عوض شد چه معنایی داره بهت چی بگم 
در عجبم از کسانی که دم از کورش کبیر میزنن ولی اصلا منشورش رو نفهمیدن
اون دوستی که به یکی میگی حقته بری لبنان و سوریه زندگی کنی
اونه هم انسانن و تو با این حرفت حتی به اونها هم توهین کردی براتون متاسفم
شما حتی داستان بازی رو نمیدونید خودتون به جون هم افتادین واقعا که یکم افکارتون رو کنترل کنید
بیخود خودتون رو ناراحت میکنید و احترامات رو از بین ببرید
منتظر باشید همین...
اینا با هر کشوری دشمنی داشته باشن ضد اون کشورو میسازن مثلا الان این همه از بازیاشون ضد روسیه بود تمام سری های کالاف مدرن وار فیر و ... [img]images/smi/s0 (83).gif[/img]
(08-11-2013, 02:04 PM)'saeed14313' نوشته است: در عجبم از کسانی که دم از کورش کبیر میزنن ولی اصلا منشورش رو نفهمیدن
اون دوستی که به یکی میگی حقته بری لبنان و سوریه زندگی کنی
اونه هم انسانن و تو با این حرفت حتی به اونها هم توهین کردی براتون متاسفم
شما حتی داستان بازی رو نمیدونید خودتون به جون هم افتادین واقعا که یکم افکارتون رو کنترل کنید
بیخود خودتون رو ناراحت میکنید و احترامات رو از بین ببرید
منتظر باشید همین...
و اینجاست که باید گفت احسنت
(08-11-2013, 01:10 PM)Real G نوشته است:
(08-11-2013, 12:44 PM)'ALAN' نوشته است: الان می خوام بدونم به امام شما فحش دادن؟
یا مثلا مشهد رو با بمب اتمی ترکوندن؟

تویی که به بقیه میگی احمق من از زمان تیرکمون میرزا اینجا بودم میشناسمت پ تو دیگه به بقیه نگو احمق ! نه مشهد بمب بارون نشده ولی یکم سعی کن درکت رو از مفهوم جنگ نرم ببری بالا
خیلی خوبه که بدونید وقتی تو گیمفا عضو شدم فقط من و چند نفر دیگه و اقای نراقی اینجا بودیم از بحث کردن با شما خوشم نمیاد چون براتون احترام قائلم و می دونم خدمات بزرگی به گیمفا کردین

جواب این همه بحث فقط تو یه جمله خلاصه میشه :
هر کی ناراحته حمله کنه به یوبیسافت یا این بازی رو نخره 
تمام
(08-11-2013, 01:50 PM)'mohammad.x' نوشته است: scbl چشایه تو در نیاد ماله من در نمیاد[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]جمع کن بابا با اون تاپیک ماپیکت[img]images/smi/s0 (80).gif[/img]spartacus کجایی[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
اه اه اه فکر کنم کارش تمومه سم رفته سراغش یوهااااااااااااااااا[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
بیشتر کاربرانی که اینجا پست دادن 3 بند از قوانین انجمن گیمفا را زیر پا گذاشتن:

1. به هیچ شخصی از هر ملیتی توهین نکنید.

2. از ایجاد بحث های جنجالی در میان یکدیگر جلوگیری کنید.

3. از بکار بردن کلمات غیر اخلاقی خودداری کنید.

با این کاربران در زمان مناسب برخورد شدیدی خواهد شد .[img]images/smi/s0 (66).gif[/img]

نکته ای که میمونه این هست که دوست خوبمون آقا پیمان درست میگن دیدتون را نسبت به جنگ نرم گسترش بدید بالاخره به همین شکل موضوعات را برای ما عادی میکنن کاری میکنن که اگه حمله هم کردن تو بگی به من چه به همین شکل کشف حجاب را  دارن کاری عادی جلوه میدن بالاخره باید از یک جا شروع بشه پس زیاد جو نگیردتون و با عقل و دیدی باز بازی را انجام بدید و متوجه مسائل نهفته در بازی بشید .

بسته شد
همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  فیس تو فیس | مقایسه تصویری Destiny بر روی PS4 و Xbox One Station 0 1,302 09-09-2014, 07:59 PM
آخرین ارسال: Station
  سالید اسنیک علیه سم فیشر Lightninghero 1 1,653 09-04-2014, 10:06 PM
آخرین ارسال: AMIR_PC
  سم فیشر پدری مهربان\نقد و برسی بازی Splinter Cell : CONVICTION emad emami 5 2,346 04-06-2014, 08:41 PM
آخرین ارسال: spartacus
  بازگشت با شکوه سم فیشر به سایه ها نقد بازی splintercellblacklist risenberg 8 2,664 09-03-2013, 12:15 AM
آخرین ارسال: The Godfather

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان