امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
این هفته انیمیشن چی ببینم ؟
(08-17-2014, 11:54 PM)'Sherlock Holmes' نوشته است: سلام.
اهل انیمیشن های فانتزی ژاپنی هستم! انیمیشن کارتونی که داستان جالبی داشته باشه رو معرفی کنید تا دانلود کنم.
مرسی

سلام. من علاوه بر انیمیشن ژاپنی، عاشق بازی های ژاپنی هم هستم. به نظرم انیمیشن های پوکمون (Pokemon) رو حتما امتحان کنید چون مثل بازی هاش فوق العاده هستن[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

پاسخ
(08-17-2014, 11:54 PM)'Sherlock Holmes' نوشته است: سلام.
اهل انیمیشن های فانتزی ژاپنی هستم! انیمیشن کارتونی که داستان جالبی داشته باشه رو معرفی کنید تا دانلود کنم.
مرسی

والا کارتونی چیزی یادم نیس ولی اگه اهل دیدن انیمه هستی Death Note پیشنهاد میشه . فوق العادس ! 

[تصویر:  ahmadreza0076.png]
پاسخ
آقا انیمیشن the nut job (عملیات فندوقی ) رو ببینید.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
[تصویر:  10749796679872255728.bmp]
پاسخ
lego movie که فکر کنم همه دیدید متاش اگه اشتباه نکنم 86 شده ی سری از منتقدا هم گفتند بهترین انیمیشن ساخته شده در چند سال اخیر هست
[تصویر:  5b7th9dl7afci0p5zblo.jpg]
پاسخ
سایت های زیادی بر پایه ی دانلود انیمه به وجود آمده اند. 
اگر از طرفداران انیمه هستید از نظر من انیمه های سینمایی را دنبال کنید تا سریالی.

پاسخ
باید بگم از نظر انیمیشن ژاپنی فعلا بهترین گزینه wind rises  هست. اثر جدید میازاکی
در زمینه هالیوود هم اگه علاقه مند هستید انیمیشن از ، ریو 2 ، لگو ، عملیات آجیلی و کلی انیمیشن دیگه هست برای دیدن
اما بازم میگم به هیچ وجهی wind rises رو از دست نده و همچنین spirted away
[تصویر:  qzz4f7of2xmpywxvxusq.jpg]
پاسخ
آپ[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

من بدبخت تازه اومدم تو این بخش. [img]images/smi/s0 (67).gif[/img] یعن تازه اومدم دارم انیمیشن هارو دنبال می‌کنم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
فروزن را دیدیم بسی عالی بود و به هر بنی بشری پیشنهاد میشه[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
Wall-E خیلی خلاقانه بود بسی حال نمودیم و...(نگم بهتره خودتون ببیند[img]images/smi/s0 (24).gif[/img])
Up هم خیلی باحال بود ولی گستردگی شخصیت پردازیِ خوبی نداشت و همیشه فکر می‌کنید یه چیزی تو این می‌لنگه ولی در موضوع اصلی و بخش ماجراجویی چیزی کم نداره [img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
Brave رو هم دیدیم. موضوع داستانیش خیلی باحال بود ولی پایانش قابل پیش بینی. با این که مانور دادن روش خیلی عالی کار شده بود و اصلاً خطی نبود ولی میتونستین بفهمین تهش چه اتفاقی میفته.
Ice Age 3: به لطف صداگذاران فوق‌العاده، شاهکار بود... نمیدونم چی شد همین یکی رو دوبله دانلود کردم [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
با دیدن همه‌ی این ها هنوز ایمان دارم Toy Story 3 بهترین انیمیشن تاریخِ [img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (83).gif[/img]

اگه امشب بشه "چگون دراکولایِ خود را آموزش دهیم 2" رو دانلود می‌کنم.[img]images/smi/s0 (37).gif[/img] یکش فوق‌العادس اگه ندیدین از دست ندین [img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
پاسخ
(08-31-2014, 02:35 PM)'The Last Resort' نوشته است: آپ[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

من بدبخت تازه اومدم تو این بخش. [img]images/smi/s0 (67).gif[/img] یعن تازه اومدم دارم انیمیشن هارو دنبال می‌کنم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
فروزن را دیدیم بسی عالی بود و به هر بنی بشری پیشنهاد میشه[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
Wall-E خیلی خلاقانه بود بسی حال نمودیم و...(نگم بهتره خودتون ببیند[img]images/smi/s0 (24).gif[/img])
Up هم خیلی باحال بود ولی گستردگی شخصیت پردازیِ خوبی نداشت و همیشه فکر می‌کنید یه چیزی تو این می‌لنگه ولی در موضوع اصلی و بخش ماجراجویی چیزی کم نداره [img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
Brave رو هم دیدیم. موضوع داستانیش خیلی باحال بود ولی پایانش قابل پیش بینی. با این که مانور دادن روش خیلی عالی کار شده بود و اصلاً خطی نبود ولی میتونستین بفهمین تهش چه اتفاقی میفته.
Ice Age 3: به لطف صداگذاران فوق‌العاده، شاهکار بود... نمیدونم چی شد همین یکی رو دوبله دانلود کردم [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
با دیدن همه‌ی این ها هنوز ایمان دارم Toy Story 3 بهترین انیمیشن تاریخِ [img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (83).gif[/img]

اگه امشب بشه "چگون دراکولایِ خود را آموزش دهیم 2" رو دانلود می‌کنم.[img]images/smi/s0 (37).gif[/img] یکش فوق‌العادس اگه ندیدین از دست ندین [img]images/smi/s0 (29).gif[/img]

انیمیشن هایی که گفتی، به جز Frozen، همگی قدیمی اند. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
اگه از طرفدارهای انیمیشن انیمه ای هستید، پیشنهاد می کنم Final Fantasy VII: Advent Children رو ببینید. یکی از انیمیشن های برتر سالی هست که توش منتشر شده، البته قدیمیه، چون خیلی وقته انیمیشن انیمه ای منتشر نمی شه و همشون استایل مانگا مانندی دارند.

[تصویر:  h9pacwys58r03u326n3a.png]
پاسخ
(08-31-2014, 03:19 PM)'Zack' نوشته است:
(08-31-2014, 02:35 PM)'The Last Resort' نوشته است: آپ[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

انیمیشن هایی که گفتی، به جز Frozen، همگی قدیمی اند. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
اگه از طرفدارهای انیمیشن انیمه ای هستید، پیشنهاد می کنم Final Fantasy VII: Advent Children رو ببینید. یکی از انیمیشن های برتر سالی هست که توش منتشر شده، البته قدیمیه، چون خیلی وقته انیمیشن انیمه ای منتشر نمی شه و همشون استایل مانگا مانندی دارند.

خوب شد گفتی وگرنه نمی فهمیدم قدیمی‌ان.[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] بدجور مدیونتم، تو خیلی کمکم کردی نمیدونستم اینا قدیمی‌ان. خدا خیرت بده[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
و همان‌گونه که از بازی‌های این کشور بدمان می‌آید، برایِ رسانه‌اش به غیر از برند سونی نیز هیچ ارزشی قائل نیستیم. [img]images/smi/s0 (83).gif[/img][img]images/smi/s0 (37).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
شوما خوش سلیقه... [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

پاسخ
هتل ترانسیلوانیا هم نگاه کنید خیلی قشنگه
همچنین دانشگاه هیولاها - من نفرت انگیز - خانواده کرودز
[تصویر:  Dota.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک دانلود انیمیشن های با زمان کوتاه smsm 43 13,215 03-08-2022, 11:56 AM
آخرین ارسال: goldinweb
  تاپیک معرفی انیمه و انیمیشن You Never Win 45 17,932 12-16-2021, 10:06 AM
آخرین ارسال: mostafaemami
  انیمیشن کارها به محیط آرام احتیاج دارند impbrand 0 1,307 02-02-2020, 04:12 PM
آخرین ارسال: impbrand
  تاپیک درخواست انیمیشن spartacus 20 7,795 10-29-2018, 03:43 PM
آخرین ارسال: AtabakT
  در کمال ناباوری بهترین باش | نقد و بررسی انیمیشن Zootopia Maziyar Hemmati 16 6,316 08-10-2018, 02:07 AM
آخرین ارسال: Maziyar Hemmati

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان