امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سال نو میلادی مبارک | 2015 را با شادی سپری کنید
من هم به سهم خودم سال 2015 میلادی رو به همه تبریک میگم. شاد باشید.
[تصویر:  avatar_33686.jpg?dateline=1419943134]
شاهد شاهکاری دیگر خواهیم بود
پاسخ
(01-01-2015, 07:10 PM)'HardCore Gamer' نوشته است: دوست عزیز باید من یکم به اطلاعتاتتون اضافه کنم که اون عید اسمش کریسمس هست و امروز سال نو میلادی یعنی 2015 هست. این دو روز، دو روز جدا از هم هستند و ربطی به هم ندارند فقط چون دو عید خیلی مهم برای مسیحی ها هستند و خیلی هم فاصلشون با هم نزدیک هست، دلیل نمیشه شما فکر کنی که مثلا کریسمس همون سال نو هستش![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

یکم تحقیق کنید بعد بیاد به اطلاعات عمومیمون اضافه کنید![img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

با تشکر[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

بهتون بر نخوره ولی مگه من با شما بودم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img](همچنین باید بگم که فرهنگ پوکر فیس گذاشتن هم هنوز جا نیوفتاده)
می بینید که خیلی گفتن کریسمس مبارک و خیلیا هم گفتن تولد مسحیح مبارک!!!! در صورتی که تولد مسیح و کریسمس 25 دسامبر هست
[تصویر:  7j6kf5nep13puur9ldwy.png]

امیدوارم متوجه شده باشید

پاسخ
تبریک تبریک تبرِِِِیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــک.

E3 خوبی !!!اوه!!!یعنی سال خوبی را برای همه آرزو مندیم.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
پاسخ
مبارکه سال خوبی رو ارزومندیم
[تصویر:  au3i7l6pt76a84m7fnic.jpg]
پاسخ
(01-01-2015, 09:51 PM)'Lord J' نوشته است:
(01-01-2015, 07:10 PM)'HardCore Gamer' نوشته است: دوست عزیز باید من یکم به اطلاعتاتتون اضافه کنم که اون عید اسمش کریسمس هست و امروز سال نو میلادی یعنی 2015 هست. این دو روز، دو روز جدا از هم هستند و ربطی به هم ندارند فقط چون دو عید خیلی مهم برای مسیحی ها هستند و خیلی هم فاصلشون با هم نزدیک هست، دلیل نمیشه شما فکر کنی که مثلا کریسمس همون سال نو هستش![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

یکم تحقیق کنید بعد بیاد به اطلاعات عمومیمون اضافه کنید![img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

بهتون بر نخوره ولی مگه من با شما بودم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img](همچنین باید بگم که فرهنگ پوکر فیس گذاشتن هم هنوز جا نیوفتاده)
می بینید که خیلی گفتن کریسمس مبارک و خیلیا هم گفتن تولد مسحیح مبارک!!!! در صورتی که تولد مسیح و کریسمس 25 دسامبر هست

امیدوارم متوجه شده باشید

جناب Lord J دوست عزیز ، جناب HardCore Gamer درست میگن و گفته های شما غلط ... کریسمس ( به معنا مراسم عشای ربانی (مَس) در روز مسیح و در حدود سال ۱۰۵۰ میلادی به صورت واژه Christes maesse به معنی «جشن مسیح» بوده ) که به منظور گرامی داشت زادروز حضرت عیسی مسیح (ع) برگزار میشه و این جشن ، جشن جدا از سال نو میلادی هست و  گاهشمار میلادی فقط برگرفته از گاهشمار ژولینی با مبدأ میلادی (میلاد حضرت عیسی (ع)) است ( که درطول تاریخ تغییرات زیادی رو شامل شده که مقداری پیچیده هست پس بهتره بهش زیاد نپردازیم ) و منشا دقیق انتخاب روز ۲۵ ماه دسامبر به عنوان میلاد عیسی مسیح (ع) در پرده‌ای از ابهام قرار داره ؛ روز ۲۵ دسامبر، برای نخستین بار در سال ۲۲۱ پس از میلاد، در نوشته‌های سک@ستوس ژولیوس افریکانوس (اولین تاریخنگار مسیحی) به عنوان روز میلاد مسیح، انعکاس یافته و بعدها به طور فراگیر در عالم مسیحیت پذیرفته شد. عده ای کریسمس رو در 25 سپتامبر و عده ای هم در شامگاه 24 و عده ای هم به سبب پیروی از گاهشماری یولیانی در 7  ژانویه ( داستان این گاهشمار یولیانی با میلادی پیچیده هست که در اینجا نمیشه توضیح داد بهتره خودتون برید درباره اش مطالعه کنین ) و عده ای هم طبق سنت منحصر به فردی اون رو در 6 ژانویه جشن میگیرن. و سال نو میلادی هم همین امروز بوده نه پنج روز پیش [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] و باز هم تاکید میکنم کریسمس جشنی به منظور گرامی داشت زادروز حضرت عیسی مسیح (ع) هست و سال نو میلادی هم همین امروز بود که وارد سال 2015 شدیم [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] بعد من دیدم این تاپیک زده شده گفتم زادروز حضرت عیسی (ع) رو همراه با سال نو میلادی تبریک بگم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

خلاصه بقول اقای HardCore Gamer یکم تحقیق کنید بعد بیاد به اطلاعات عمومیمون اضافه کنید ! [img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

موفق باشی ... [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ
دوستان لطفا از بحث خارج نشید.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

با تشکر[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
(01-02-2015, 12:10 AM)'.Man.' نوشته است:
(01-01-2015, 09:51 PM)'Lord J' نوشته است:

امیدوارم متوجه شده باشید

جناب Lord J دوست عزیز ، جناب HardCore Gamer درست میگن و گفته های شما غلط ... کریسمس ( به معنا مراسم عشای ربانی (مَس) در روز مسیح و در حدود سال ۱۰۵۰ میلادی به صورت واژه Christes maesse به معنی «جشن مسیح» بوده ) که به منظور گرامی داشت زادروز حضرت عیسی مسیح (ع) برگزار میشه و این جشن ، جشن جدا از سال نو میلادی هست و  گاهشمار میلادی فقط برگرفته از گاهشمار ژولینی با مبدأ میلادی (میلاد حضرت عیسی (ع)) است ( که درطول تاریخ تغییرات زیادی رو شامل شده که مقداری پیچیده هست پس بهتره بهش زیاد نپردازیم ) و منشا دقیق انتخاب روز ۲۵ ماه دسامبر به عنوان میلاد عیسی مسیح (ع) در پرده‌ای از ابهام قرار داره ؛ روز ۲۵ دسامبر، برای نخستین بار در سال ۲۲۱ پس از میلاد، در نوشته‌های سک@ستوس ژولیوس افریکانوس (اولین تاریخنگار مسیحی) به عنوان روز میلاد مسیح، انعکاس یافته و بعدها به طور فراگیر در عالم مسیحیت پذیرفته شد. عده ای کریسمس رو در 25 سپتامبر و عده ای هم در شامگاه 24 و عده ای هم به سبب پیروی از گاهشماری یولیانی در 7  ژانویه ( داستان این گاهشمار یولیانی با میلادی پیچیده هست که در اینجا نمیشه توضیح داد بهتره خودتون برید درباره اش مطالعه کنین ) و عده ای هم طبق سنت منحصر به فردی اون رو در 6 ژانویه جشن میگیرن. و سال نو میلادی هم همین امروز بوده نه پنج روز پیش [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] و باز هم تاکید میکنم کریسمس جشنی به منظور گرامی داشت زادروز حضرت عیسی مسیح (ع) هست و سال نو میلادی هم همین امروز بود که وارد سال 2015 شدیم [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] بعد من دیدم این تاپیک زده شده گفتم زادروز حضرت عیسی (ع) رو همراه با سال نو میلادی تبریک بگم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

خلاصه بقول اقای HardCore Gamer یکم تحقیق کنید بعد بیاد به اطلاعات عمومیمون اضافه کنید ! [img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

موفق باشی ... [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

الان مگه من حرفی غیر از این زدم [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]کریسمس و تولد حضرت مسیح 5 روز پیش(الان شده 6 روز پیش) بوده(البته در ابتدا اشتباه کردم به جای تولد مسیح گفتم عید همزمان با کریسمس هست که معزرت می خوام)
و منم نگفتم جناب هاردکورد غلط می گن گفتم یک سری از دوستان فکر می کنن عید با کریسمس و تولد حضرت مسیح یکی هست
حالا خوبه تصویر از گفته های خودم گذاشتم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
شما هم می تونی بگی که منظورت 5 روز پیش بوده و نمی خواد حرف هایی که من زدم و دلیل براشون آوردم رو دوباره بیای بگی.
یکی دیگه از دلایلی که ایران جهان سوم هستش همینه که مردم اشتباهاتشون رو قبول نمی کنن برا همین بهشون ادامه می دن و کشور عقب افتاده می شه.
اگر از بحث خارج شده یا مدیر بخش پاکش کنه یا بگید خودم پاکش می کنم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
بنده هم دیگه حرفی ندارم این آخرین نظرم در این تاپیک بود اگه کسی مشکل داره بیاد تو صفحه شخصی بنده بگه[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بازی هفته ۲# | این آخر هفته چه بازی‌هایی را تجربه می‌کنید PC FAN 0 1,239 09-20-2019, 09:22 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  عید نوروز بر گیمفایی‌ها مبارک Station 5 2,142 03-21-2017, 04:20 PM
آخرین ارسال: omid orton
  عید نوروز بر گیمفایی‌ها مبارک Station 55 9,962 04-16-2016, 05:11 PM
آخرین ارسال: Station
  Ultimate Gamefa Awards 2015| اعلام نتایج نظرسنجی ها DFSHINNOK7 134 19,865 02-01-2016, 01:44 PM
آخرین ارسال: Station
  میدونم اسپم هست ولی کمک کنید زبانم خوب نیست JAFARI.A 2 1,318 11-06-2015, 11:16 AM
آخرین ارسال: JAFARI.A

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان