امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاریخچه استدیو Bioware|استدیو ای بزرگ اما بی ادعا!
(12-11-2015, 12:38 AM)K.I.A.N نوشته است: به جرعت می تونم بگم از نظر من PCباز، بایویر بهترین استودیو بازیسازی تاریخ و به طور کلی یکی از بهترین استودیوهای تاریخ بازیهای رایانهای است.
من بعد از مدت ها فرصت کردم و الان دارم Star Wars: Knights of the Old Republic رو بازی می کنم و باید بگم که این عنوان تونست چند روزی منو از محیط اطراف دور کنه و حتی طوری بود که بازی هایی مثل Star Craft 2 Legacy of the void و Fallout 4 رو هم برای تجربه این عنوان، به کلی فراموش کردم!
به PC بازای عزیز پیشنهاد می کنم حتما این بازیو با حجم ناچیز 2 گیگابایتشی بگیرند که همین الان هم از خیلی از بازی های 50 گیگابایتی این دوره زمونه بهتره.
دیگه شاهکارهای دیگر استودیو مثل mass effect و  Dragon Age و البته دروازه بالدور بماند...
با تشکر از مقاله بسیار خوب شما S0 (62) S0 (2)
اره همین طوره بازیش,فقط این DLC هایی که واسش اومده و تو E3 2015 هم برایش معرفی شدن بگیر  S0 (24)
اگه اکانت اورجین داری,برو به Origin.com(با ف.یل.ت.ر شکن) بعد هم بازی و هم DLC اش را به صورت رایگان دریافت کن  S0 (2)
FIFA:Feel the game
NFS:Feel the Speed
BF:Feel the Battle
پاسخ
خیلی ممنون و خسته نباشید  S0 (29)
برای تاریخچه زیادی خلاصه سازی شده. بنیانگذار رو بگید، بازی ها رو بیشتر توضیح بدید، از همه مهمتر کمتر اسم از متاکریتیک توی مقاله بیارید و خودتون بازی رو تحلیل کنید.
در کل توی هیچ مقاله ای سعی نکنید به متاکریتیک مطالب رو بچسبونید چون جلوه خوبی نداره.
نظر خودم هم بخوام بگم اینه که بازی های نقش آفرینی این استدیو مثل Dragon Age و مخصوصا Mass Effect که بازی کردم عالی بوده و لذت بردم ولی از خود استدیو و آدماش حقیقت خوشم نمیاد. به طرز زشتی حامی هم. جنس. گرایی هستند و خیلی راحت جار میزنند. چه توی بازی، چه واقعیت که حتی یک بار gamespot هم در نهایت چندش آوری خبرشون رو منتشر کرد  و دو نفر مورد نظر رو توی استدیو کمک کردند درخواست ازواج بدند  S0 (43)
پاسخ
(12-11-2015, 09:07 PM)A.R.A.$.H نوشته است: خیلی ممنون و خسته نباشید  S0 (29)
برای تاریخچه زیادی خلاصه سازی شده. بنیانگذار رو بگید، بازی ها رو بیشتر توضیح بدید، از همه مهمتر کمتر اسم از متاکریتیک توی مقاله بیارید و خودتون بازی رو تحلیل کنید.
در کل توی هیچ مقاله ای سعی نکنید به متاکریتیک مطالب رو بچسبونید چون جلوه خوبی نداره.
نظر خودم هم بخوام بگم اینه که بازی های نقش آفرینی این استدیو مثل Dragon Age و مخصوصا Mass Effect که بازی کردم عالی بوده و لذت بردم ولی از خود استدیو و آدماش حقیقت خوشم نمیاد. به طرز زشتی حامی هم. جنس. گرایی هستند و خیلی راحت جار میزنند. چه توی بازی، چه واقعیت که حتی یک بار gamespot هم در نهایت چندش آوری خبرشون رو منتشر کرد  و دو نفر مورد نظر رو توی استدیو کمک کردند درخواست ازواج بدند  S0 (43)

بدیش اینه که رو بازیهاشونم تاثیر گذاشت و تو دراگون ایج اینکوزیشن بود که یه شخصیت هم. جنس. گرا بود و البته مس افکت 3
حالا که یادم میاد تو استار وارزشونم بود یه شخصیت
کلا بازیاشونو به فنا داده این قضیه [تصویر:  352nmsp.gif]
پاسخ
(12-11-2015, 09:07 PM)A.R.A.$.H نوشته است: خیلی ممنون و خسته نباشید  S0 (29)

خواهش میکنم
اره مجبور بودم  S0 (2)بنیان گذاران هم زیاد بودن نمی شد اطلاعاتشون را تو یه شب به دست اورد  S0 (43) S0 (2)
چشم حتما  S0 (24)

نقل‌قول: نظر خودم هم بخوام بگم اینه که بازی های نقش آفرینی این استدیو مثل Dragon Age و مخصوصا Mass Effect که بازی کردم عالی بوده و لذت بردم ولی از خود استدیو و آدماش حقیقت خوشم نمیاد. به طرز زشتی حامی هم. جنس. گرایی هستند و خیلی راحت جار میزنند. چه توی بازی، چه واقعیت که حتی یک بار gamespot هم در نهایت چندش آوری خبرشون رو منتشر کرد  و دو نفر مورد نظر رو توی استدیو کمک کردند درخواست ازواج بدند  S0 (43)
اولین باره که میشنوم S0 (5)
در موردش تحقیق میکنم ببینم الانم این افراد هستن یا نه  Blink
مرسی از نظرت  S0 (29)
FIFA:Feel the game
NFS:Feel the Speed
BF:Feel the Battle
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ویدیوی بررسی تاریخچه و داستان بازی هیتمن به زبان فارسی mrdot2010 0 1,794 11-05-2020, 01:54 AM
آخرین ارسال: mrdot2010
  نقد و بررسی بازی Just Cause 2 | دنیایی بزرگ hadiac 14 13,788 02-26-2019, 03:34 PM
آخرین ارسال: amir.gamer
  بازی با خفاش بزرگ شهر | نقد و بررسی Batman: The Telltale Series Ep.2 B.A.T 0 1,440 09-27-2016, 11:52 AM
آخرین ارسال: B.A.T
  رویاپردازی بی ادعا زیر نور ماه - معرفی بازی Momodora: Reverie Under the Moonlight Clegane 0 1,575 08-15-2016, 01:23 AM
آخرین ارسال: Clegane
  آغاز یک حماسه! | تاریخچه سری بازی Grand Theft Auto Yves Guillemot 14 6,535 04-14-2016, 07:14 PM
آخرین ارسال: ALIREZA A.T.A

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان