امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع مشکلات بازیPES15
                                                                       به نام خدا
با سلام خدمت تمام طرفدار های سری بازی های PES.همون طور که اطلاع دارید دیشب قسمت15بازی منتشر شد وبعضی ها نتوست اند این بازی بسیار زیبا رو اجرا کنند.حجم این بازی5.6گیگ هست وتوسط گروهRELODEDکرک شده است.
[تصویر:  7yhvnw1nn76n.jpg]
[تصویر:  va0gjrbf1ddr.jpg]
[تصویر:  cek7f5m73prw.jpg]
حداقل سیستم مورد نیاز
OS: Windows 7 SP1 / Vista SP2 -it’s confirmed that Windows 8.1 is fine too
Processor: Intel Core 2 Duo 1.8 Ghz -AMD Athlon II x2 240 or similar
RAM: 1GB
GPU: Nvidia GeForce7800 / ATI Radeon x1300 / Intel HD Graphics 2000 -DirectX 9.0 compatible card with 512MB of VRAM
Hard Drive Space: 8GB

پیشنهادی

OS: Windows 7 SP1 / Vista SP2 - Windows 8.1 is  fine too
Processor: Intel Core i3 530 -AMD Phenom II x4 925 or similar
RAM: 2GB
GPU: Nvidia GeForce7950 / ATI Radeon HD 2400 / Intel HD Graphics 3000 -DirectX 9.0 compatible card with 1024MB of VRAM
Hard Drive Space: 8GB
حالا شما باید اخرین نسخه کارت گرافیک رو دانلود کنید
درایور های کارت گرافیک NVIDIA
مخصوصpc
nVIDIA GeForce Driver 344.65win 7-8-8.1 x86.exe
nVIDIA GeForce Driver 344.65 win 7-8-8.1 x64.exe

مخصوص Laptop

nVIDIA GeForce Driver 344.65 win 7-8-8.1 laptop x86
nVIDIA GeForce Driver 344.65 win 7-8-8.1 laptop x64

درایور های کارت گرافیک AMD

ATI Catalyst Drivers 14.9 win 7-8.1 x86
ATI Catalyst Drivers 14.9 win 7-8.1 x64

نصب بودن اخرین نسخه از نرم افزار Microsoft .NET Framework

NET Framework 4.5.3.

نصب بودن تمام نسخه های نرم افزار Microsoft Visual C++

RuntimePack

نصب بودن DirectX

DirectX 9
DirectX 10
DirectX 11 x86
DirectX 11 x64

حالا شما باید کرک بازی رو دانلود کنید:دانلود
حالا به حل مشکلات بازی میپردازیم:حل مشکل آنتی ویروس Nod32 با فایل rld.dll :
وقتی کرک بازی رو میریزین تو پوشه نصب, فایل توسط انتی ویروس خورده میشه.باید توجه کنین که قبل از ریختن کرک, انتی ویروس رو خاموش کنین بعد کرک بریزین.وقتی ریختید انتی ویروس رو باز کنین و کلیدF5رو بزنین و در بخشAntivirus and Antispywareگزینه ی Exclusions را انتخاب نموده ، سپس از طریق گزینه ی Add فایل rld.dll را به آنتی ویروس معرفی نموده و OK بزنید.برای بعضی انتی ویروس ها هم این روش کار میکنه
 حل مشکل ارور Pro evolution soccer2015 is not installed :
فایل رجیستری مربوط به بازی را دانلود کرده و به ترتیب بر روی گزینه های Yes و OK کلیک نمایید
 مشکل تند یا کند شدن بازی برای پردازنده های AMD
اگر در زمان اجرای بازی PES 2014 مشکل تند شدن یا کند شدن بازی را داشتید و اگر پردازنده شما AMD DUAL-CORE است ، توصیه میکنم که AMD Dual-Core Optimizer را دانلود و استفاده کنید .
همچنین اگر شما از پردازنده AMD FX میکنید و در حین بازی صفحه آبی ، کرش و فریز شدن اتفاق می افتد احتمال زیاد مشکل شما از بایوس مادربُرد است . شما باید مادربورد خود را به اخرین نسخه اپدیت کنید و میتوانید از AMD Acknowledge Center استفاده کنید . مشکل سیاه/سفید شدن دسکتاپ در حین انجام بازی :بازی رو در حالتRUN ADMINSTORاجرا کنید 
همچنین مطمین باشد اگر کارت شماNVIDIAاست GAME.EXEبازی فعال باشد
خطا در پخش صدای بازی،کم بودن صدا،قطع و وصل صدا :
برای حل مشکل DIRECTXجدید نصب کنینوکارت صدا تون رو اپدیت کنید
همچنین آنهایی که از کارت صدا Realtek استفاده میکنند با طی کردن این مسیر در قسمت کنترل این برنامه (Manager>Properties>Advanced Settings) میتوانند بر اساس تمایل خود کیفیت صدا را بالا و پایین کنند .
این مورد را هم تست کنید و وضعیت صدا ویندوز خود را از حالت Stereo تغییر دهید و در اخر اگر هیچکدام از موارد بالا مشکلتان را حل نکرد ، کارت صدای خود را حذف کنید و سیستم را ریستارت دهید سپس دوباره نصب کنید(در اکثر موارد با این کار مشکل حل میشود)
راستی چک کردن کابل های صدا را که در مرحله اول باید انجام دهید یک وقت فراموش نکنید !

مشکلی داشتین بگین!

با تشکر از مدیر این بخشSTATION و دوست عزیزم اقایمجید نصر
که منو تو ساخت این بخش کمک کردن

پاسخ
هنوز نگرفتمش انشاا... که مشکل نداشته باشه 

[تصویر:  knjg_10639631_620258808085403_3325874796439845228_n.jpg]
پاسخ
انتقال داده شد به بخش مربوطه
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
کرک ریلودد رو گزاشتم میتونین دانلود کنین.خودم اپلود کردم.
پاسخ
بازی قشنگی هستش من دارم بازی می کنم خیلی بهتر از 2014 ست
پاسخ
بله امیدوارم دیگه افتضاح ببار نیاره وموفق بشه.
پاسخ
مشکلات جدید
خطایی که در آن کلمهopenal32.dllذکر شده است:

دلیل وجود این خطا نبودن فایلی به نام openal32.dll است که باید نرم افزار openAL Installer را نصب کنید.

خطایی که در آن کلمهMSVCP100.dllذکر شده است:

باید نرم افزار ++Microsoft Visual C را نصب کنید.

در صورتی که با نصب ++Microsoft Visual C باز هم این مشکل برای شما وجود داشت.

چنانچه از ویندوز 7 استفاده می کنید:

روی فایل اجرای بازی کلیک راست بزنید و گزینه Properties را انتخاب نمایید، حالا به صفحه Compatibility بروید و تیک گزینه Run this program in compatibility mode for را بگذارید و از منوی پایین آن WindowsXP Service Pack 3 را انتخاب کنید. حالا بازی را اجرا کنید.

چنانچه از ویندوز 8 استفاده می کنید:

مراحل بالا را قبل از نصب بازی برای فایل Setup.exe انجام دهید.

درصورتی که باز هم با این مشکل مواجه شدید اقدام به نصب دیگر کتابخانه های مایکروسافت مانند Direct X, dot Net Framework و ... کنید.

خطایی که در آن کلمهOpenGLذکر شده است:

دلیل این نبود دایرکت ایکس ها و کتابخانه های OpenGL می باشد، برای رفع این اشکال درایور کارت گرافیکتان را به آخرین ورژن ارتقا دهید و همچنین DirectX کامل را نصب کنید.

خطایی که در آن کلمهd3dx9و یا D3dx.dllذکر شده است:

دلیل این خطا، نبود یا ناقص بودن نرم افزار DirectX می باشد چون هر DirectX یک سری آپدیت و SDK مخصوص به خود دارد که هر کدام برای اجرای یک سری بازی ها نیاز می باشند، ممکن است DirectX که از قبل نصب کرده اید شامل این فایل ها نباشد و بازی شما با آن کار نکند، لذا همیشه DirectX مخصوص هر بازی را قبل از اجرای آن نصب کنید.

خطایی که در آن به دیسک اورجینال یا شماره سریال اشاره می شود:

خطاهایی که پیام هایی مانند Original disk not found و یا please insert original disk می باشد و یا شما هیچ شماره سریالی برای بازیتان ندارید ولی بازی از شما شماره سریال می خواهد و پیام های مشابه دیگر را دریافت می کنید، این خطا از کرک بازی شماست.

اگرچه اکثر مواقع کرک کردن بازی ها به یک شکل متداول یعنی کپی و چسباندن فایل اجرایی کرک شده بازی می باشد، اما همیشه این روش کارساز نیست. لذا برای اطمینان از صحت روش کرک بازی به فایل های درون DVD های بازی مراجعه کنید و به دنبال فایل راهنما باشید و توصیه من به شما این است که همیشه قبل از شروع نصب یک بازی، به محتویات DVD آن مراجعه کرده و اگر فایل راهنما (Help) وجود دارد یک بار آن را به دقت ببینید و بعد از آن اقدام به نصب و کرک بازی کنید.

خطایی که در آن کلمه xlive.dll یاmicrosoft live  یا game liveذکر شده است:

برخی از بازی ها که اکثرا توسط شرکت Microsoft و EA Games عرضه می شوند برای ارایه یک سری خدمات مانند بازی آنلاین، ثبت رکوردها، جهانی کردن فایل های سیو، به اشتراک گذاری اطلاعات توسط بازیکن ها و ... به یک نرم افزار به نام Microsoft Games for Windows - LIVE Game  احتیاج دارند. برای رفع این مشکل، نرم افزار Microsoft Games for Windows - LIVE Game را نصب کنید.

خطایی که در آن کلمه++C و یا vcredx86ذکر شده است:

این خطا بخاطر عدم وجود مترجم ها و کتابخانه های زبان ++VC  می باشد، این کتابخانه و مترجم ها تحت عنوان نرم افزار Microsoft Visual C++ redistributable می باشند که در ورژن های 2005 و 2007 و 2010 ارایه شده اند. پیشنهاد من به شما ورژن 2010 است، اما اگر باز هم بعد از نصب این نرم افزار با پیام های خطای این چنینی مواجه شدید ورژن های دیگری از آن را امتحان کنید.

خطایی که در آن کلمهframeworkذکر شده است:

دات نت فریم ورک (dot net framework) یک رابط برنامه نویسی می باشد که در واقع ویندوز را کامل می کند، زمانی که خطایی این چنینی ظاهر می شود باید یکی از ورژن های دات نت را نصب کنید، پیشنهاد من به شما ورژن 4 است اما اگر باز هم بعد از نصب این نرم افزار با پیام های خطای این چنینی مواجه شدید ورژن های دیگری از آن را امتحان کنید.

خطایی که در حین بازی ظاهر می شود و اجازه Save کردن را به ما نمی دهد:

معمولا این گونه خطاها کمتر به چشم می خورند، اینگونه خطاها بیشتر در حین بازی در زمان ساخت پروفایل ظاهر می شوند، البته گاهی اوقات نیز قبل از بازی به شما پیامی تحت عنوان اینکه "نمی توانید بازیتان را ذخیره کنید" نمایش داده می شود. دلایل عمده وجود این خطا یکی بخاطر عدم وجود نرم افزار Microsoft Games for Windows - LIVE Game که قبلا به آن اشاره شد، می باشد و دیگری بخاطر عدم وجود نرم افزار Steam است. کار با نرم افزار Steam به این گونه است که شما باید ابتدا یک اکانت در استیم بسازید و با اکانتتان به آن وارد شوید سپس بازیتان را در اکانت خود وارد (ADD) کنید و بعد از طریق این نرم افزار بازی را اجرا کنید تا این بازی فایل های سیو شما را در اینترنت ثبت کند و رکوردهایتان را به همه نمایش دهد.

خطایی که در آن کلمه Fatal Error ذکر شده است:

این اشکال بخاطر عدم سازگاری فایل اجرایی بازی با ویندوز شماست، برای رفع این موضوع ابتدا آنتی ویروستان را غیرفعال کنید و یک بار دیگر بازی را نصب کنید و قبل از اجرای بازی روی فایل اجرایی آن کلیک راست بزیند و گزینه Properties را انتخاب کنید، در صفحه Compatibility ، تیک Run this pro... را بزنید و یک ویندوز پایین تر از ویندوز خودتان انتخاب کنید و OK بزنید و بازی را اجرا کنید. اگر مشکل رفع نشد این بازی با ویندوز شما سازگار نیست. همچنین نصب DotNet Framework 3.5 می تواند در رفع این اشکال موثر باشد.

وقتی بازی شما صدا نداشت و یا با خطایی که در آن عبارت Error during initialization Unhandled exception caughtذکر شده است و یا به محض اجرای آن پیغام Don't Send مواجه شدید:

این اشکال بخاطر وجود کارت صوتی های متعدد در کامپیوتر شماست، برای رفع این مشکل به کنترل پنل بروید و System را باز کنید و از صفحه Hardware دکمه Device Manager را بزنید و در زیر شاخه های Sound درایورهای مربوط به کارت صوتی های دیگر مانند کارت آن بورد مادر بورد یا کارت صوتی بعضی مودم ها و ... را Disable کنید. اگر باز هم مشکل شما حل نشد به تنظیمات کارت صوتی بروید و کیفیت خروجی را روی Studio Quility 48100 Hz - 24 bit  تنظیم کنید.

خطایی که در آن عبارتOS Not Support و یا Operation System not Supportذکر شده است:

این به دلیل قدیمی بودن سیستم عامل شما یا بازی نسبت به سیستم عامل شماست، برای رفع این اشکال ویندوز خودتان را آپدیت کنید، پیشنهاد من به شما استفاده از ویندوزهای حاوی سرویس پک می باشد.

خطایی که در آن کلمهnvidia physxذکر شده است:

PhysX يک ميان افزار است که به صورت تخصصي يک سري از رخدادهاي فيزيکي خاص مانند برخورد و تصادف اجسام و حرکات بدن و ... را شبيه سازي مي کند. این نرم افزار در درایور کارت گرافیک و همچنین به صورت جداگانه وجود دارد ولی پیشنهاد من به شما برای رفع این اشکال، آپدیت درایور کارت گرافیک به آخرین ورژن آن می باشد. اگر آخرین ورژن درایور کارت گرافیک شما نصب است و باز هم این اشکال را می بینید به کنترل پنل کارت گرافیکتان بروید و از قسمت Set PhysX Configuration این نرم افزار را فعال کنید.

خطایی که در آن کلمه 3D Visionذکر شده است:

این خطا بخاطر این است که شما یا امکانات سخت افزاری سه بعدی را ندارید یا بازیتان سه بعدی نیست یا درایور سه بعدی کارت گرافیک شما فعال نیست، برای این امر پیشنهاد ما استفاده از ویندوز 7 به بالا می باشد که باید بعد از نصب درایور کارت گرافیک وارد کنترل پنل گرافیک شوید و در قسمت 3D Vision ، آن را فعال کنید. همچنین با مشاهده خطاهای این چنینی از صحت کارکرد قطعات سه بعدیتان اطمینان پیدا کنید، یعنی باطری ها، اتصالات و ...

خطایی که در آن گزینهSendو Don't Sendوجود دارد:

کاربرهای ویندوز XP معمولا با پیام های این شکلی زیاد سر و کار دارند و چون دلایل فراوانی باعث بوجود آمدن این اشکال هستند, نمی توان یک راه حل خاص به آن اختصاص داد، بیشتر اوقات این اشکالات بخاطر خرابی ویندوز رخ می دهند. پیشنهاد من به شما استفاده از ویندوز 7 می باشد
پاسخ
ببخشید برای من این ارور رو میاره c:\windows\system32\xinput1_3.dll is either not designed to run on windows or it contains an error.try installing the program again using the orginal installation media or contact your sustem admininstrator or the software vendor for support. error status 0xc000035a
direct X 10 رو هم نصب کردم
کارت گرافیکم رو چند هفته ‍‍‍پیش آبدیت کردم
ویندوز 8
رم یک
گرافیک Nvidia 512
روش های بالا رو هم که توضیح دادین رفتم اما نشد dot net frame work رو هم نصب کردم اما درست نشد لطفا کمکم کنید
اگه لازم هست ویندوز رو بکنم 7 بگید اشکال نداره
پاسخ
(11-19-2014, 08:34 PM)'rezam3' نوشته است: ببخشید برای من این ارور رو میاره c:\windows\system32\xinput1_3.dll is either not designed to run on windows or it contains an error.try installing the program again using the orginal installation media or contact your sustem admininstrator or the software vendor for support. error status 0xc000035a
direct X 10 رو هم نصب کردم
کارت گرافیکم رو چند هفته ‍‍‍پیش آبدیت کردم
ویندوز 8
رم یک
گرافیک Nvidia 512
روش های بالا رو هم که توضیح دادین رفتم اما نشد dot net frame work رو هم نصب کردم اما درست نشد لطفا کمکم کنید
اگه لازم هست ویندوز رو بکنم 7 بگید اشکال نداره

بنظرم کامل ترین سایت برای رفع تمامی مشکلات pes در لینکه زیره. اونجا بپرسید حتما جواب میدن.
http://www.pesedit.ir/

[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
به قول دوست عزیزمون اونجا بپرسید بهتره.من یه راه حلی دارم.شما یه عکس از پوشه بازیت بگیر نشون بده.احتمالا شما انتی ویروس دارید کرک بازی رو ویروس شناخته.انتی ویروستون رو خاموش کنید بعد کرک رو بریزید.نشد یه عکس بگیرید
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی dark_prince277 11,894 1,900,873 01-01-2024, 06:58 AM
آخرین ارسال: bazi_center
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,497 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,106 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,249 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  رفع مشکلات و ارور های بازی PES 2016 Seed 92 75,070 09-28-2018, 12:28 PM
آخرین ارسال: mobinkohan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان