امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ترفند صددرصد واقعی جم رایگان در کلش اف کلنر,
Exclamation 
سلام دوستان شما به راحتی می توانید دلار رایگان از سایت تبلیغاتی بدست بیارید و از اون برای خرید gem استفاده کنید..

آموزش:

ابتدا در لینک زیر گزینه creat free account را زده و اطلاعات خواسته شده را وارد کنید.
www.AWSurveys.com?R=3167039

اطلاعات خواسته شده:۱-نام کاربری یا همان user name که هر نامی که میخواهید وارد کنید مثلا ali123
۲-رمز یا همان password که رمز دلخواه را وارد کنید
۳-ایمیل یا email است که ایمیل دلخواه یعنی هر ایمیلی را میتوانید وارد کنید
۴-گزینه gender است به معنای جنسیت است که male به معنای مرد و female به معنای زن است در اینجا جنسیت
خود را مشخص میکنید
۵-گزینه اخر date of birth است که تاریخ تولد است نیاز نیست تاریخ تولد خود را بزنید در گزینه چپی january را انتخاب
کنید و در وسطی عدد یک را انتخاب و در راستی سال ۱۹۹۰ را وارد کنید
۶-حال کد داخل تصویر مشکی را در کادر رو به رویش وارد کنید و گزینه create free account را بزنید
حال اکانت شما ساخته شد

سپس وقتی وارد حساب کاربری خود شدید تبلیغات های سفید رنگی را در قسمت home مشاهده میکنید که شبیه مستطیل های افقی است که هر کدام روشون یه چیزی نوشته . روی هر یک از تبلیغات ها کلیک کرده و در کادر سفید رنگ ادرس هر سایتی مثل bb.com را وارد کنید و گزینه submit review را زده و کادری می آید که شما ۰٫۳ دلار در یافت کردید روی هر ۱۰ تبلیغات(یعنی همان ده مستطیل) کلیک کرده و اسم همین سایت یعنی cc.com یا هر سایت دلخواه را وارد کرده و مراحل را تکرار کنید در نهایت وقتی کار را در هر ده مستطیل انجام دادید در قسمت home خود پول خود را مشاهده کنید که به ۳ دلار رسیده حال گزینه invite friend ظاهر میشود.

حال این بخش مهم است که در کمتر سایتی به ان توجه شده.. شما با لینک که در قسمت invaie friend شما هست باید اکانت بسازید که ان اکانت زیر مجموعه اکانت اصلی شما می شود.. و قسمتی از دلار ان را به شما میدهد..شما همینطور با لینک همون اکانت اولی ..اکانت جدید میسازید و رو تبلیغات کلیک میکنید مثل بالا که گفته شد.. اما ۲تا نکته مهم.. دیگر مهم نیست ایمیل امانت جدید چی میگذارید مثلا bb@bb مهم اینه که @ باشد.. تاریخ تولد مهم نیست.. اما نکته دوم اینکه.. ای پی شما سیو میشود و دیگر نمیتوانید اکانت بسازید.. برای حل اینکار شما مرورگر ملی را از بازار دانلود کنید یا از هر سایت دیگری.. هر بار که این مرورگر حذف کنید و دوباره نصب کنید ای پی مرور گر شما عوض می شود... پس نیاز است هر بار که یه اکانت جدید ساختید این مرورگر رو حذف و دوباره نصب کنید که زمان کمی وقت میگیرد .. چون حجم این مرورگر پایین است. فقط مرور گر دانلود کنید.. خودش خودکار نصب شود شاید فایل نصب زمانی که نرم افزار را حذف میکنید حذف شود..
دقت کنید که باید اعتبار شما 15٪ دلار شود تا اجازه خارج کردن بدهد.. هر 9.99 دلار هم ۱۲۰۰ الماس می شود

وقتی پول شما به میزان معینی رسید گزینه cash out را زده و شماره ویزا کارت خود را دریافت کنید
حال در بازی کلش شما یک ویزا کارت با مقدار زیادی دلار اعتبار دارید و میتوانید از طریق سایت کلاش و گزینه خرید
الماس, الماس مورد نیاز خود را خریداری نمایید
آن هم رایگان و آسان  

پاسخ
داش میشه با فی*لتر ش*کن  ip  عوض کرد.اینجا کار میده این روش؟
[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
:-/
پاسخ
(10-22-2014, 10:13 PM)black.ghost نوشته است: داش میشه با فی*لتر ش*کن  ip  عوض کرد.اینجا کار میده این روش؟
[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

نه با خیلی از هیتلر شکن ها نمییشه, اما این روش تضمینیه و امتحان شدس, و تو بازی هیچ کار غیر قانونی نکردیم:-D:-P

پاسخ
میگم یه چیز واسه مستر90بزار استاد....
وقتی برنده میشوی، نیازی به توضیح نداری! وقتی می بازی چیزی برای توضیح دادن نداری!

وقتی یک ملت برای فرهنگ و نژاد و ملیت خویش ارزشی قائل نشد و حقی را که طبیعت برای نگاهداری نژاد پاکش به او ارزانی داشته بود پایمال ساخت و به بیگانگان روی آورد و تسلیم شد دیگر حق ندارد از شکست و بدبختی سیاسی که خودش باعث آن شده است شکایت کند

آدولف هیتلر
پاسخ
(10-22-2014, 11:46 PM)long shot نوشته است: میگم یه چیز واسه مستر90بزار استاد....
واسه

بازی های ایرانی رو سعی میشه که هکش عمومی نشه تا از بازی سازامون حمایت بشه, مثلا خروس جنگی رو هم میشه هک کرد,اماباید از سازندشون به خاطر زحمتشون تقدیر شه به جوری

پاسخ
میشه آدرس سایتی که بریم توش و جم بخریم رو بدید.
پاسخ
(11-07-2014, 11:27 PM)'mortal kombat' نوشته است: میشه آدرس سایتی که بریم توش و جم بخریم رو بدید.

فقط کافیه توی گوگول(!) سرچ کنید = خرید جم Clash of Clans

پاسخ
آقا میشه لطفا یه عکس از اونجایی که لینک بهت میده بزاری چون من رو هر لینکی که میزنم میاد تو همون صفحه ای که توش بودم[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
یه سوال دیگه من الان تو این سایت چهارتا اکانت دارمو همشون هم سه دلار توش هست آیا تا این قسمت درست رفتم یا نه[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
پاسخ
خوب بعد از اینکه به 15% رسید از کجا باید جم بگیریم؟اگه میشه توضیح بدید

پاسخ
من الان 5 $ تو اکانت اصلیم پول دارم
یه سوال دارم اونم اینکه اگه 15 دلار جمع شد بعد باید شماره کارت بدیم یا خودش یه گیفت کارت بهمون میده؟؟؟
بعدش چجوری باید از اون گیفت کارت استفاده کنیم؟؟
ولی اگه این روش کار کنه خیلی کارا میشه باش کرد مثلا اونایی که ps & xbox دارن میتونن راحت اکانت خودشونو یک ماهه شارژ کنن
با اینحال من که شک دارم واقعی باشه چون خیلی آسونه [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
راستی یه چیز دیگه ، نیازی نیست که هی مرورگرتونو پاک کنین فقط برین تو ستینگ clear data رو بزنین حله[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  در مورد سریال های رایگان بازی emahdij 0 1,319 02-09-2018, 04:42 AM
آخرین ارسال: emahdij
  خرید جم کاملا رایگان و تضمین 100% واقعی mahdikafshgar 8 4,973 04-30-2015, 09:57 AM
آخرین ارسال: Devil Prince
  آموزش هک بازی Clash of Clans | رایگان و صد درصد عملی! m.m.pkblog 17 7,675 02-15-2015, 10:22 PM
آخرین ارسال: REDHOOD
  ترفند راحت به دست آوردن الماس زیاد در مستر90 mortal kombat 2 3,837 11-13-2014, 04:43 PM
آخرین ارسال: mortal kombat
  جم کاملا رایگان و راحت در بازی کلش اف کلنس(امتحانش ضرری نداره!) mahdikafshgar 3 3,782 10-14-2014, 08:51 PM
آخرین ارسال: last assassin

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان