امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جنگیدن با کاموف (هوکوم کا آ 50 )
Rainbow 
سلام .
دوستان یه بازی قدیمی و نه چندان معروف دیگه !
بازی red shark (کوسه قرمز)
این بازی یه بازی جنگیه که در اون شما کنترل یک هلیکوپتر کاموف روسی رو در دست دارید.
بازی داستان محور نیست و شما باید مراحلی رو بگذرونید و ماموریت هایی رو انجام بدید.
گرافیک و صداگذاری بالا نیست .
ولی گیم پلی بازی قابل قبوله و اکشن بازی همچین بدک نیست . دید gamer به صورت سوم شخص هست و شما هلیکوپتر رو در تصویر دارید . موشک هدایت شونده (محدود) ، راکت و تیربار دارید و به اهداف زمینی و هوایی حمله میکنید . حرکت هلیکوپتر و حرکت دوربین خیلی روان است و اگر به کنترل هلیکوپتر مسلط باشید ، اکشن خوبی میتونید خلق کنید .
یه چیز جالب این بازی که میشه باهاش حال کرد اینه که شما یه تصویر کوچیک در کنار صفحه دارید که هدف هایی که روش قفل میکنید رو تو اون نشون میده و در زمانی که شلیک میکنید ، مثل موشک مائوریک هواپیمای جنگنده یک تصویر از نوک موشک به شما میده . مثل این میمونه که یه دوربین در نوک موشک نصبه و شما میبینید که موشک داره به هدف نزدیک میشه و لحظه اصابت رو هم نشون میده .
من از این حالت در اون جاهایی استفاده میکردم که از فاصله خیلی دور و بدون اینکه روی هدف قفل کنم ، بر اساس تخمین و حدس و گمان به سمت هدف شلیک می کردم و از دوربین موشک نگاه میکردم ببینم از این فاصله دور موشک به هدف میخوره یا نه .
 در بعضی از مراحل بازی هم هست که بعد از برخورد موشک به انبارهای مهمات و سوخت انفجارهای فانتزی ای درست میشه که خالی از لطف نیست .
میدونید . کیف کردن با بازی های قدیمی هم یه جور سلیقه میخواد . یعنی ممکنه بعضی بازی ها به مذاق یکی خوش بیاد و به مذاق یکی نه ، من هم هر بازی ای رو بازی نمی کنم و اینجا اون بازی هایی رو برای شما مینویسم که به نظرم بعضی چیزاش جالب و خاطره انگیز بوده برام . به نظرم این بازی ورژن 2 هم داره ولی من تو بازار ندیدم .
حالا چند تا عکس از محیط بازی .

[تصویر:  Red-Shark_1.jpg][تصویر:  red_shark_2-42919.jpg]
[تصویر:  105312_Red_Shark_screen_4_medium.jpg]

اکثر مردم ، وقتی به یک نصیحت گوش میدهند که دیگر دیر شده است .

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان