امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جهان خواری رو به زوال:پیش نمایش عنوان Call of Duty Ghosts
اینقدر کامل بود این پیش نمایش اینقدر کامل بود که فکر کنم این کاربریکه اینو نوشته،نویسنده سال گیمفا میشه[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
بابا دست بردارید از این جنگولک بازیاتون،همچین نوشته کاملترین که انگار سایت آی جی ان این نقد رو ترجمه کرده و مهمترین هدلاین سایتشه[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
کامل از نظر شما یعنی چی دوست عزیز؟آیا یه نقد کامل یا یه پیشنمایش کامل، زمانی کامل به حساب میاد که موبه مو بازی رو بگین یا از اونایی که ساختنش بگین؟
واقعا جای تبریک و ایول داری دوست عزیز
پاسخ
خب. فکر می کنم  یکی از بهترین مقاله هات رو الان خوندم هادی جان. البته بازهم جای پیشرفت هست. در واقع همیشه جای پیشرفت وجود دارع.
یه 4-5 روز دیگه منتظر که صبر کنی فکر کنم می تونی هدف اصلیت رو توی این سایت شروع کنی. قدم به قدم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
موفق باشی[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
پاسخ
آفرین برادر خوب بود معلومه زمان زیادی روش گذاشتی زحمت کشیدی واقعا بازی خوبی رو برای پیش نمایش انتخاب کردی.[img]images/smi/s0 (62).gif[/img]
[تصویر:  23282666029139681402.jpg]
پاسخ
(08-17-2013, 06:02 PM)'amir viper' نوشته است: اینقدر کامل بود این پیش نمایش اینقدر کامل بود که فکر کنم این کاربریکه اینو نوشته،نویسنده سال گیمفا میشه[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
بابا دست بردارید از این جنگولک بازیاتون،همچین نوشته کاملترین که انگار سایت آی جی ان این نقد رو ترجمه کرده و مهمترین هدلاین سایتشه[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
کامل از نظر شما یعنی چی دوست عزیز؟آیا یه نقد کامل یا یه پیشنمایش کامل، زمانی کامل به حساب میاد که موبه مو بازی رو بگین یا از اونایی که ساختنش بگین؟

به نکته ی ظریفی اشاره کنم. این چیزی که دوستمون نوشته پیش نمایشه. نقد نیست[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
پاسخ
(08-17-2013, 06:02 PM)'amir viper' نوشته است: اینقدر کامل بود این پیش نمایش اینقدر کامل بود که فکر کنم این کاربریکه اینو نوشته،نویسنده سال گیمفا میشه[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
خوب شما یه مرور گر دارید بهمراه یک شیلتر فکن،دارید؟اگه دارید یه سرچ بکنید،اگر پیش نمایشی مفصل تر این پیش نمایش 5000 کلمه ای برای عنوان ghosts پیدا کردید،که هیچ حرف شما درست،ولی اگر نکردید پس لطفا به واژه ی کامل ترین پیش نمایش ایراد نگیرید،برای سایتم نیست برای انجمنه.واقعا این رفتار شما جای تبریک و ایول داره دوست عزیز،نه من که 5000 کلمه پیش نمایشو به راحتی برای مطالعه ی شما گذاشتم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(08-17-2013, 03:15 PM)'snake' نوشته است: بسیار زیبا و جامع بود ممنون هادی جان

فقط یه نکته الان باری من ایجاد شده مرحله ی Federation Day تریلری ازش منتشر نشده و می خواستم ببینم شما از کجا اطلاعات این مرحله رو گیر آوردی
برای مشاهده ی تمامی تریلر ها بحث برانگیز call of duty ghosts می توانید از این لینک بهره ببرید.
مرحله ی Federation Day در پشت درهای بسته منتشر شده،فقط اطلاعات محدودی ازش منتشر شده،به احتمال زیاد کامل ترشو تویه یک ماه آینده منتشر می کنن.
پاسخ
به نام خدا
عالی بود. نزدیک ۴۰، ۵۰ دقیقه طول کشید تا بخونمش.
دست شما درد نکنه و خسته نباشید.
بعضیها الکی نظر مخالف میدن که بگن خیلی حالیشونه.
[تصویر:  8f3_sfv_ed.jpg]
?So who you gonna be when the reaper come knocking
Actions speak louder than words, so stop talking
So watch me break out of this cage
I fight now, I wont change
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  (شیوه ای جدید در مقاله نویسی)Battlefield-vs-Call of duty one.aiden 13 5,131 04-11-2020, 02:39 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  زنان هم در آزادی امروز جهان نقش دارند| نقد و بررسی بازی Battlefield V White Beard 0 1,257 11-28-2018, 04:56 PM
آخرین ارسال: White Beard
  ندای وظیفه تیمی | نقد و بررسی Call of Duty: Black Ops 4 yazdandoost 6 2,257 10-22-2018, 05:53 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  کدوم بهتره؟ Call of Duty Modern Warfare 2 یا battlefield Bad Company 2؟ Mohammad Fathi 3 1,727 02-23-2018, 11:07 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  از غرب به شرق در مسیر رستگاری| پیش نمایش NiOh Hidden Shadow 1 2,547 01-15-2017, 12:31 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان