امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کراش VS ماریو VS سونیک
به راستی آیا می دانید کدام یک از شخصیت های عنوان بالایی موفقیت زیادی کسب کردند و چرا؟

در نگاه اول در مییابیم که محبوب بودن هر کاراکتری وابسته به عرضه زیاد نسخه نیست و عرضه زیاد نسخه محبوبیت بازی را از بین می برد بلکه محبوبیت هر بازی وابسته به این هست که بازیگاران فکر می کنند در به نظرت در آخر بازی چه می شود و این روحیه هست که هر بازی کنی برای رسیدن به آن تلاش میکند مراحل را پشت مراحل سپری می کند تا به هدفش برسد.

بنابراین در میابیم که کراش بندیکوت یک قهرمان است زیرا جلوی خراب کار های کورتکس را میگرد. جالب است بدانید که خود کراش توسط کرتکس به وجود آمده است ولی کرتکس که میبیند کراش در مقابل کارهای او قد علم می کند در هر مرحله ای به جنگ با کراش می پردازد.

و اما سونیک. علت اصلی که سونیک نتوانست موقیت زیاد کسب کند این بود که سگا از دور رقابت کنسولی کنار رفت و کنسول جدید ارائه نکرد.

ولی نینتندو درست هست که توانایی رقابت با مایکروسافت و سونی را ندارد ولی برای حفظ جایگاهش کنسولی هر چند سال ارائه می دهد که باعث می شود ماریو کمی از خطر نابود شدن راهایی یابد.

و با همین مدرک و شواهد در میابیم که .....( ادامه اش را خودتان در نظر بگذارید. ممکن هست دوستان نظر های متفاوتی داشته باشند.)
آن جگجویی به نام کریتوس آن که از دست او در امان نبودند، الیمپوس
پاسخ
به نظر من همشون موفق بودن

پاسخ
اره ولی کراش یه خورده با بقیه فرق داره
[تصویر:  l2l73b5lchcw.jpg]
پاسخ
ببین سبک هر کدم از این بازی ها فرق داره مال کراش ماشین سواریه مال سونیک دویدنیه و مال ماریو سکو بازیه!!!
هر کسی یه سلیقه ای داره ولی به نظر من ماریو از بین این سه شخصیت محبوبیت بیشتری داشت.
پاسخ
(03-15-2013, 07:36 PM)'Amir Fenix' نوشته است: ببین سبک هر کدم از این بازی ها فرق داره مال کراش ماشین سواریه مال سونیک دویدنیه و مال ماریو سکو بازیه!!!
هر کسی یه سلیقه ای داره ولی به نظر من ماریو از بین این سه شخصیت محبوبیت بیشتری داشت.
کراش که فقط ماشین سواری نیست پیاده هم هست که اونام خیلی حال میده.
نظر من کراش هست چون ناتی داگ ساخته.

پاسخ
کراش یه چیز دیگست
وقتی دَرا بستَس هنوز یه امید هست..
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقد و بررسی سونیک 1 hlzon 6 2,829 10-19-2014, 09:46 PM
آخرین ارسال: hlzon

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان