امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
داستان کامل سری بازی های Assassin`s Creed
آپدیت پنجم انجام شد،دوستان بروید و مطالعه کنید.
[img]webkit-fake-url://87703041-3364-4D5B-B262-D64DC1D2DD0A/imagejpeg[/img]

خشايار اين عكس فقط بخاطر توئه
من یه چیزی رو نگرفتم بابای دزموند یهو از کجا پیداش شد و اینکه دزموند مگه فقط اجدادشو نمی تونه ببینه پس کانر چه ربطی به ادزیو داره؟
یه چیز دیگه هم منو گیج کرد 
Apple of Eden چند تا داریم؟ و کی ساختتشون؟
!Every time i feel tired of video games  i play skyrim then suddenly all those feelings gone
آقا این داستانی که شما نوشتین خیلی ایراد داره...
دوستان اگه به شبهه ای برخوردن بگن خودم برطرفش کنم.

ایول کارت حرف نداشت [img]images/smi/s0 (74).gif[/img] فقط موضوع بازیش لامصب خیلی پیچیدست [img]images/smi/s0 (38).gif[/img]
(05-24-2013, 08:52 PM)'kasra fenix' نوشته است: من یه چیزی رو نگرفتم بابای دزموند یهو از کجا پیداش شد و اینکه دزموند مگه فقط اجدادشو نمی تونه ببینه پس کانر چه ربطی به ادزیو داره؟
یه چیز دیگه هم منو گیج کرد Apple of Eden چند تا داریم؟ و کی ساختتشون؟

پدر دزموند که فعلا مشخّص نیست چطوری وارد داستان شد،ولی بعد از Assassin's Creed Brotherhood ، پدر دزموند به گروه می پیونده
کانر هم جدّ دزموند بوده،و جدّ کانر هم ادزیو بوده
تعداد Apple of Eden ها مشخّص نیست،امّا تعداد زیادی از اون ها وجود داره که ما در بازی دوتا از اون ها رو داریم

چندتا سوال دارم که اگر میتونید جوابشو بدید اخه من رو خیلی درگیر خودش کرده:

1- هتیم کنوی دقیقا کیه ؟؟

2-چرا پدر کانر یک پملار شده ؟( خیلی برام این قضه گنگ مونده! ) یعنی این جمله "،پدر کانر،رهبر تمپلارها است و کانر مجبور می شود که او را هم بکشد،"
مگر به روستا کانر حمله نکردن و مادرشو کشتن پس چرا پدرش برای انتقام گیری نرفت؟؟

3- در اخرین سکانس سینمایی بازی black flag که بعد  از پری ویو بازی پخش میشه ما در یک مهمانی اشرافی هستیم که ادوارد همراه با دخترش هست! یک الدنگی هم اونجاست که میخواد بره دنبال دختره که ادوارد جلوش میگیره بعدش یک پسر بچه ادواردو پدر خطاب میکنه و میگه من نمیتونم چیزی ببینم که .. اون بچه نوه ی ادوارد هست یا پسرش؟؟؟ اسمشو درست در اون لحظه که میخواست معرفیش کنه به اون الدنگه نشنیدم منظورم اینه که این پسر بچه  "کانر کنوی" یا هم اصلا پسرشه و نوه ش نیست!

4- یک سوال دیگه هم دارم در آخر black flag دخترش که از اون زنش در اول بازی بود سوار کشتی میاد اونجا ادوارد از مادرش میپرسه( متاسفانه یکم خونه شلوغ شد نفهمیدم درست چی گفت از بد شانسی من موقعی که انتظار نداشتم تموم شد!) و اون دختر می گه که من اون رو از دست دادم و مادرم به من گفته که تو مارو ترک کردی.. چه اتفاقی برای اون یعنی مادر دختر ادوارد می افته!!

(02-28-2014, 12:37 PM)'counter_432' نوشته است:  چندتا سوال دارم که اگر میتونید جوابشو بدید اخه من رو خیلی درگیر خودش کرده:

2-چرا پدر کانر یک پملار شده ؟( خیلی برام این قضه گنگ مونده! ) یعنی این جمله "،پدر کانر،رهبر تمپلارها است و کانر مجبور می شود که او را هم بکشد،"

3- در اخرین سکانس سینمایی بازی black flag که بعد  از پری ویو بازی پخش میشه ما در یک مهمانی اشرافی هستیم که ادوارد همراه با دخترش هست! یک الدنگی هم اونجاست که میخواد بره دنبال دختره که ادوارد جلوش میگیره بعدش یک پسر بچه ادواردو پدر خطاب میکنه و میگه من نمیتونم چیزی ببینم که .. اون بچه نوه ی ادوارد هست یا پسرش؟؟؟ اسمشو درست در اون لحظه که میخواست معرفیش کنه به اون الدنگه نشنیدم منظورم اینه که این پسر بچه  "کانر کنوی" یا هم اصلا پسرشه و نوه ش نیست!

4- یک سوال دیگه هم دارم در آخر black flag دخترش که از اون زنش در اول بازی بود سوار کشتی میاد اونجا ادوارد از مادرش میپرسه( متاسفانه یکم خونه شلوغ شد نفهمیدم درست چی گفت از بد شانسی من موقعی که انتظار نداشتم تموم شد!) و اون دختر می گه که من اون رو از دست دادم و مادرم به من گفته که تو مارو ترک کردی.. چه اتفاقی برای اون یعنی مادر دختر ادوارد می افته!!

تاپیک فوقعولاده قدیمی ولی جوابت رو می دم [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

1- پدر کانر کن وی
2- اینکه نرفت رو بخاطر اینکه فک کنم به دستور خودش رفتن [img]images/smi/s0 (60).gif[/img](شک دارم)
3- بعلت پاک شدن سیو بازی کاتسین های بازی و فیلم ها شو ندیدم و نفهمیدم !
4- برای مادرشم اتفاق بدی نمی افته از اونجایی شنیدم فقط دختره می گه حالش خوبه و بعد میگه قایقت خیلی مَشقیه ![img]images/smi/s0 (45).gif[/img]

[تصویر:  l2l73b5lchcw.jpg]
درست منم اون سکانس آخرشو نفهمیدم ممنونم که جواب دادی ..

آره خیلی شاکی شد که به کشتیش گفت قایق .. 2 بار این نکته رو تاکید کرد و گفت " کشتی میتونه قایقو حمل کنه ولی قایق کشتی نمیتونه حمل کنه"
(02-28-2014, 12:37 PM)'counter_432' نوشته است:  چندتا سوال دارم که اگر میتونید جوابشو بدید اخه من رو خیلی درگیر خودش کرده:

1: پدر کانر کنوی

2: ادوارد رموز اساسین ها رو به هیتم نگفت و اون رو برای اساسین شدن آموزش نداد و ادامه به پول خواهی کرد و باعث شد پسرش هم از انسانیت بویی نبره و تبدیل به یک تمپلار شه.

3: اون بچه ی ادوارد هست و اسمشم همون هیتم هست و اگر یاد داشته باشی تو نسخه 4، یه زن مو قرمز بود که آخراش هم تو کشتی میشه سرپرست. یک قسمت از بازی با هم ... و اونم باردار شد و بچه ی اون هست. دخترش بچه ی زن اولشه.

4: مادرش مرد. میپرسه ادوارد مادرت چطوره؟ دختره میگه مادرم رفتش. خیلی برام سخت بود... بعد هم ادوارد اصلا نشون نمیده براش مهمه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

سوالی بود در خدمتم چون کلا خورهی اساسین هستم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

(02-28-2014, 03:01 PM)'Ruthless' نوشته است:

تاپیک فوقعولاده قدیمی ولی جوابت رو می دم [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

1- پدر کانر کن وی
2- اینکه نرفت رو بخاطر اینکه فک کنم به دستور خودش رفتن [img]images/smi/s0 (60).gif[/img](شک دارم)
3- بعلت پاک شدن سیو بازی کاتسین های بازی و فیلم ها شو ندیدم و نفهمیدم !
4- برای مادرشم اتفاق بدی نمی افته از اونجایی شنیدم فقط دختره می گه حالش خوبه و بعد میگه قایقت خیلی مَشقیه ![img]images/smi/s0 (45).gif[/img]

برادر من مادره مرده! اتفاق بدی نمیفته؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] توجه نکردی حتما[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] زیر نویس رو فعال کن چون با شنیدن من خودم به شخصه چیز زیادی نمی فهمم! کلا با زیر نویس داستان بازی رو می فهمم[img]images/smi/s0 (24).gif[/img] مادره هم مرده[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک جامع اسپویل داستان بازی های ویدیویی Devil Prince 106 46,763 05-17-2023, 12:38 AM
آخرین ارسال: Ali Gudarzi
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 947 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  زمین بازی خدایان،نقد بازی INJUSTICE GODS AMONG US Funny Man 29 13,652 11-28-2020, 06:39 AM
آخرین ارسال: saeid15
  ویدیوی بررسی تاریخچه و داستان بازی هیتمن به زبان فارسی mrdot2010 0 1,793 11-05-2020, 01:54 AM
آخرین ارسال: mrdot2010
  دنیای خمیری (نقدی کوتاه از بازی بیاد ماندنی neverhood)+دانلود بازی ALAN PAYNE 14 9,133 04-11-2020, 02:31 PM
آخرین ارسال: peyman_eun

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان