امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
داستان کامل سری بازی های Assassin`s Creed
خیـــــــــــــــــــــــــــــــــلی مممنونم .. خدا خیرت بده[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

اره دقیقا معلوم بود بعد از دادن اون جواب نامه ادی که اون ریس اسسین ها اخر بازی بهش داد کلا بهم ریخت..

اما انگار موقرمزه نبوده و یکی دیگه به اسم تسکا بوده مادر هیتم.. به هر حال مطمین نیستم ولی اصلا اون زنه به اشرافی گری نمیخوره!!

دارم یک سری داکیومت در باره این Ac 4 میخونم هر جاش مثل کبوتر داخل گل گیر کردم حتما می پرسم

بازم یک دنیا مممنون[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
الان متلگ گفتی ؟!
در ضمن این تاپیک مال قبل از ac4 هست !
اصلا معلوم نیست هیتم و ac3 چه ربطی به 4 داره یا نقطه ارتباط معلومی توش نیست که اشاره به نسخه 3 بشه ![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
اصلا من فکر می کنم ادوارد پدرش نیست بلکه پدر بزرگ هیتم هست !
اگه به تاریخ ها توجه کنی متوجه می شی ! 
ادوارد 1715 و هیتم 1760(دقیق نمی دونم اگه به ویکی پیدای ac بری متوجه می شی
[تصویر:  l2l73b5lchcw.jpg]
(03-01-2014, 03:25 PM)'Ruthless' نوشته است: الان متلگ گفتی ؟!
اصلا معلوم نیست هیتم و ac3 چه ربطی به 4 داره یا نقطه ارتباط معلومی توش نیست که اشاره به نسخه 3 بشه ![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

درسته تاریخ هاش دیگه! نگاه هیتم که بابای کانر هست و شکی نیست ولی ادوارد نمیتونه پدر بزرگ باشه چون پسری نداره! دخترش هم ازدواج نکرده بود اون موقع! پس فقط میتونه پسر ادوارد باشه هیتم. در ضمن اصلا به تاریخا توجه نکن! اگر بخوای با تاریخ ها جلو بری، Ezio تو AC Brotherhood بالغ بر 40 سال داشت ولی قیافش بیشتر از 30 نمی زد[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] نگا در واقع AC4 داستان AC3 رو واضح کرد. یادت هست اول AC3 هیتم تو نمایش تئاتر هست و میگه از بس این نمایش رو دیدم خسته شدم؟ تو نسخه 4 نشون داد ادوارد تو همون نمایش بود و می گفت نمایش مورد علاقشه و همش هیتم رو می برد اونجا[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

داکیومنت هاش رو هم نخونین بهتره چون چرت توش زیاده! ویکی هم ولش کن واقعا مطالب بعضی چیزاش زیر خط فقره[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] بازی تاریخی هست ولی نه کامل! مثلا ادوارد وجود داشته ولی کلا یکی دیگه بوده اسمش و اینا و ربطی هم نداره به جریان هیتم! قاطیش کردن کلا[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

نه متلک نبود مزاح بود[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

(03-01-2014, 04:16 PM)'Arthas' نوشته است:

درسته تاریخ هاش دیگه! نگاه هیتم که بابای کانر هست و شکی نیست ولی ادوارد نمیتونه پدر بزرگ باشه چون پسری نداره! دخترش هم ازدواج نکرده بود اون موقع! پس فقط میتونه پسر ادوارد باشه هیتم. در ضمن اصلا به تاریخا توجه نکن! اگر بخوای با تاریخ ها جلو بری، Ezio تو AC Brotherhood بالغ بر 40 سال داشت ولی قیافش بیشتر از 30 نمی زد[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] نگا در واقع AC4 داستان AC3 رو واضح کرد. یادت هست اول AC3 هیتم تو نمایش تئاتر هست و میگه از بس این نمایش رو دیدم خسته شدم؟ تو نسخه 4 نشون داد ادوارد تو همون نمایش بود و می گفت نمایش مورد علاقشه و همش هیتم رو می برد اونجا[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

داکیومنت هاش رو هم نخونین بهتره چون چرت توش زیاده! ویکی هم ولش کن واقعا مطالب بعضی چیزاش زیر خط فقره[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] بازی تاریخی هست ولی نه کامل! مثلا ادوارد وجود داشته ولی کلا یکی دیگه بوده اسمش و اینا و ربطی هم نداره به جریان هیتم! قاطیش کردن کلا[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

[img]images/smi/s0 (56).gif[/img] 
نه ولی خدایش کجای 4 پسرش رو برده تائتر !؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

[تصویر:  l2l73b5lchcw.jpg]
(03-01-2014, 06:48 PM)'Ruthless' نوشته است:
(03-01-2014, 04:16 PM)'Arthas' نوشته است:

[img]images/smi/s0 (56).gif[/img] 
نه ولی خدایش کجای 4 پسرش رو برده تائتر !؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

بعد از اتمام نسخه چهارم و نوشتن سازنده ها، نشون داد ادوارد تو یک نمایش هست تو یک تالار بسیار بزرگ (تئاتر بود دیگه!) با دخترش و هیتم که راستی هستم اونجا به ادوارد گفت بابا اگر یادتون باشه.

نقل‌قول: الان متلگ گفتی ؟!
نه بابا منظورم خودم بود برای شوخی گفتم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

نسخه 3 که یک کلاف پیچ پیچ بود که خیلیا مثل من گیج داستان بودن! [img]images/smi/s0 (83).gif[/img] بیشترش هم به خاطر اشتباهات تاریخ گذاری بازی که حتی داخل اخر بازی همین نسخه 4 رم هم بود.. یوبی دیگه من که دوسش دارم با این که بعضی جا ها داخل دیتا بیس ابسترگو اطلاعات گیج کننده گذاشته بودن اما خیلی روشن شد داستان..
ادروارد این سری که توسط لچ که دوستش بود و یک تمپلار کشته مشه.. و چون لنچ ظاهر قضیه رو خوب حفظ کرده بود بعد از اینکه به دستورش ادواردو میکشه میاد و هتیم و مادرشو از اونجا نجات میده و بعد اجازه ی هتیم رو میگیره و میبرتش و تمپلارش میکنه و هتیم هم اصلا متوجه نمشه که کسی که دستور حمله رو به خونه پدریش داره و عملا پدرشو کشته همون لنچ نامرده .. و برای همین که از بچگیش داخل اونو یک تمپلار کامل بار اورده بودن دیگه درست بهشو نبود[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]

داستانش رو به نظرمن خیلی راحت ترو جذاب تر  میتونستن در بیارن .. خدا وکیلی بعد از این نسخه 4 که تموم شد کلا تا چند روز حس بدی داشتم بعد رفتم کلی تحقیق کردم راجع به این اسسین ها دیدم اینا فقط داستان پردازیه و فقط باید به اون مثل یک قصه نگاه کردن چون درسته از وقایع تاریخی با زمان های دقیق وقوع اون استفاده کردن اما قضیه این جوری نبوده .. مثلا اون ریش سیاه و یا دیونه شدن اون ون داخل جزیرهه

ولی یک سوال اساسی دیگه مگر فقط افرادی که اسسین بودن و بازمانده اون افراد قبلی بودن مثل دزموند بود فقط میتونستن انالیز ژنی بشن پس این کارکتری که ما داخل ابسترگو داشتیم که نه اسسین بود و نه ادوراد از اول نژاد اسسینی داشت ؟؟؟؟

سوال بعدی این که چرا قدرت چشم عقابو ادوارد داشت و این قابلیت برای ما نیومد؟؟
دستت درد نکنه داداش خیای خوب بود
ولی کامل تر هم میشد نوشت
بازم ممنون [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
...CRYSiS
[تصویر:  crysis_wallpaper_by_sfv666-d6av2wf.jpg]
اون مینروا نیست که در آخر روبه جسد دسموند اون حرف هارو می زنه بلکه جونو هست
[img]images/smi/s0 (86).gif[/img]
[تصویر:  tv0b_icarus_landing_system_by_ashwyerio-d6vcvnw.jpg]
دوستان این مقاله ماله سال 2013 هست لطفا از زنده کزدن هزگونه تاپیک خودداری فرمایید
[تصویر:  5b7th9dl7afci0p5zblo.jpg]
دادش داستان قسمت چهار رو هم اضافه كن

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک جامع اسپویل داستان بازی های ویدیویی Devil Prince 106 46,763 05-17-2023, 12:38 AM
آخرین ارسال: Ali Gudarzi
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 947 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  زمین بازی خدایان،نقد بازی INJUSTICE GODS AMONG US Funny Man 29 13,652 11-28-2020, 06:39 AM
آخرین ارسال: saeid15
  ویدیوی بررسی تاریخچه و داستان بازی هیتمن به زبان فارسی mrdot2010 0 1,793 11-05-2020, 01:54 AM
آخرین ارسال: mrdot2010
  دنیای خمیری (نقدی کوتاه از بازی بیاد ماندنی neverhood)+دانلود بازی ALAN PAYNE 14 9,133 04-11-2020, 02:31 PM
آخرین ارسال: peyman_eun

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان