امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست سیو بازیه gta v
سلام دوستان. من سیو بازی gta v رو میخواستم.البته تا اونجا که پسر مایکل از کامیون داره پرت میشه و ما باید با ماشین بریم زیرش و تو ماشین بیفته!!

خواهشا یکی بهم بده.نمیدونم چرا سیوهام یه دفعه پرید!!

با تشکر
[تصویر:  ll5f5xbhs6cokgk33zgc.jpg]
(09-22-2013, 11:53 AM)'www.' نوشته است: سلام دوستان. من سیو بازی gta v رو میخواستم.البته تا اونجا که پسر مایکل از کامیون داره پرت میشه و ما باید با ماشین بریم زیرش و تو ماشین بیفته!!

خواهشا یکی بهم بده.نمیدونم چرا سیوهام یه دفعه پرید!!

با تشکر

دوست عزیز سوالاتتون رو در این تاپیک بپرسید

چه کنسولی ؟؟؟
اول بنویس بعد بیا تاپیک بزن فکر کنم بببندنش[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
به جای این درخواست برنامه ی Horizon رو نصب کن یه اکنت بساز بعد برو تو جدول هاش سیو هاشون هست بگرد پیدا میشه
[تصویر:  01215942252831384200.png]
داداش سوال نپرسیدم که درخواست کردم. در ضمن جناب اریانا شما دقت کردین که تو کدوم تالار تاپیک زدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
[تصویر:  ll5f5xbhs6cokgk33zgc.jpg]
اگه بازی رو تو فلش ریختی باید بگم که مشکلت از فلشه چون من هم دقیقا مشکل تو رو داشتم.یعنی بعد از هر سیو کردن سوی هام میپرید.بعدش رفتم یه فلش hp بالای 15 خرید و شروع کردم به بازی و از اون موقع دیگه سیو هام نپرید.ابن راهی که بهت میگم رو برو:
اول از همه یه فلش 16 گیگ با سرعت بالا بخر.2 هر وقت داشتی بازی میکردی و خواستی دستگاهت رو خاموش کنی اول برو توی XBOX HOME بعد تو قسمت تنظیمات به storage برو بعدش گزینه game and app رو بزن.بعدش برو اون جایی که عکس فلشت رو زده که از بالا میشه آخری و از پایین میشه اولی.وقتی روش کلیک کردی دوباره گزینه game and app رو بزن.عکس gta v میاد.روش کلیک نکن.همون جا y رو بزن بعدش گزینه copy رو بزن.بعد تو اون جایی که عکس ایکس باکست هست بریزش.بعدش اگه خواستی دیگه خاموشش کن.بعدش اگر خواستی یه زمان دوباره بازی کنی،فلش قدیمیت رو دربیار و اون فلش پرسرعته رو بزن به دستگاه بعدش از طریق دستگاهت فرمتش کن،بعدش اون سیو هایی که توی memory دستگاهت سیو شده توی این فلش جدیدت بریز.یعنی از اون جا اون سیو هاش رو کپی کن و توی این فلش جدیدت بریز.بعدش بری داخل بازی هم تا اون جاایی که بازی کردی سیو هست هم دیگه نمیخواد هر وقت بازی کنی دیسک یک رو دوباره بریزی هم هر موقع خواستی تو فلشت سیو کن بازی رو .این طوری دیگه نه سیوت میپره نه دیگه انقدر عذاب میکشی.
[تصویر:  x81q_batman%E2%84%A2_arkham_knight_20150625130430.jpg]

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست راهنمایی برای راه اندازی گیم نت Payamyekta 12 7,443 06-05-2016, 04:14 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S
  درخواست آموزش نصب بازی در xbox360 بر روی فلش joker73 2 8,500 09-13-2013, 02:04 PM
آخرین ارسال: Amir Game
Thumbs Up آموزش تبدیل بازی های LT2 به LT3 (به درخواست دوستان) Wayne 2 5,932 03-01-2013, 09:08 PM
آخرین ارسال: Wayne

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان